Digiturkplay Rezaleti!!

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçen sene üyeliğim vardı. maçları izlemek için almıştım. koca sezonda 2 maç izleyebildim. o maçlar da şifresiz yayınlansa izlenmeyecek maçlardı.

ne telefon ile ne de mail ile yanıt alamadım. telefonlara cevap veren yoktu maile de telefonla ararsanız yardımcı olurlar mesajı gelmişti. olan verdiğim 100 küsür tl ye olmuştu. helal etmedim :D

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer derdinizi düzgün bir türkçeyle anlatırsanız sorununuzu halletmeye çalışıyolar ama ukalaca sorular sorarsanız neticede ordaki müşteri temsilciside insan yani sonuçta firma onun değil oda seni kalaylar çeker gider umrumda bile olmassın web tv deki maçlar hd kalitesinde yayınlşanıyor ama senin internet ağından kaynaklanan alt yapı vs. gibi sorunlar yüzünden bir takım aksamalar yavaşlıklar oluyor nitekim wi-fi modem kullanıyorsanız daha da sorun yaiayabiliyosunuz o yüzden maç izlerken ethernet kablosu takmanızı tavsiye ediyorum

alperbasaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekşi sözlükte yorumlara rağmen bir kez aldım ve pişman oldum. Webtv sürekli buffering, loading yapmaktan maç izleyemedik.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk suç, bu kadar düşük kaliteli bir lige , böylesine fahiş bir teklif veren Digiturk'te.
İkinci suç,bu kadar düşük kaliteli bir lige,özellikle son dönemlerde anlamı olmayan bir lige para yatıran bünyelerde.

''Almayın,aldırtmayın'' . İnşallah önümüzdeki yıllarda havuz bozulacak.Şahsen,kendi kulübüm aldığı paranın en az 3 katını kazanacağı için,diğerleri umurumda olmuyor :)
Neden mi '' Abi Avrupa'da Türk takımlarını tutarım,ligde renkten renge girmem '' sözüne imzamı atar ve ''artık onlar düşünsün'' derim.

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yine bir derbi , yine bir sorun.

Maçı izleyemedim.

Allah'a havale ediyorum.

Maranello1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun Türkiyedeki internet hizi ve kalitesi ile alakasi oldugunu sanmiyorm . NBA league pass ile NBA maclari gayet güzel izleniyor

bartuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Taraftar paketi almıştım. Ayrıca tv izlemek için üyelik almıştım ücretli. Genelde derbi maçlarda yaşadım sıkıntıyı. Daha önce Beşiktaşın bi derbisi vardı. o derbi akşamı tv bile izleyemedim çünkü siteye hiç erişim sağlanamadı. dün akşamda satın aldığım taraftar paketiyle fb-gs maçı izliyordum. daha önce tecrübe eindiğim için 1 saat önceden açtım yayını. maçı 40 dk.izledim sonra hoop yayın gitti. maç bitene kadar 1 saat buyunca pc başında uğraştım ama site hep hata verdi bağlanamadım, bizim maçta güme gitti tabi. müşteri hizmetlerini aradım, 7-8 dk. bekledim müşteri temsilcisine bağlanmak için ama oda olmadı. maç bitti ve siteye erişim sağlandı benim sinir katsayımı siz tahmin edin artık :( ve şuan da saat 21:51, öncesini bilmiyorum ama 1 saattir erişim yine yok siteye, tv izleyecem sadece ama yok..alt yapınız güçlü değilse böyle bir işe girmeyin kardeşim, milletin parasını gayet güzel cukka ediyorsunuz ama hizmete gelince mırın kırın..haa kimse demesin vay bağlantındandır pc ndendir falan diye. herşey şakır şakır çalışıyor birtek bu sitede sorun yaşıyorum...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Yoğunluktan kaynaklanıyor. Normal maçlarda sıkıntı yokken derbilerde siteye girmek bile büyük şans.

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
korsan yayınlar daha mı kaliteli ne :p hhehehe bende alacaktım bir ara ama vazgeçtim. :D

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Konuyu açalı 3 sene olmuş.

Konunun silinmemiş olmasına sevindim.