Digiturk WebTV ile yurtdisindan Premier Lg. seyretme konusunda yardim

dodolom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhablar,

Ben ilk defa yaziyorum forumlarinizda. Dun digiturkwebtv'ye uye oldum, aylik uyelik aldim, deneme amacli. Simdilik hersey guzel, hafta icinde derbi maci goruntu kalitesi ve yayinda kesilme olacak mi onu merak ediyorum tabii ki.

Benim sorum, basliktan da anlasilacagi gibi su. Ben amerika'da yasiyorum, dun gunduz saatlerinde Lig TV2 ve 3'de yayinlanan premier lg maclarina bakmak istedim ama yurtisinda oldugum icin buna izin verilmedigini soyledi ekrandaki uyari.

Bu sorunla karsilasmamak icin yapilabilen bir ayar var mi onu merak etmistim. Eger yoksa da onemli degil ama var ise de cok guzel olur, en azindan odedigimiz 30 dolar civar para icin sirf kalitesi dusuk turk ligini seyretmemis oluruz :)

Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler,

Dogan

Dr.Beyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
malesef yok bende kullaniyorum arti olarak musteri hizmetlileriyle gorustum avrupa maclarini veremiyorlarmis yasal haklardan dolayi

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu mesajinda ki amaç Türk liğini kalitesiz göstermek mi? yoksa gerçektende bi çözüme mi ulaşmaya çalışıyorsun anlayamadım..

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Türkiye konumlu bir proxy veya vpn kullanarak kendinizi Türkiye'de gibi göstererek izleyebilirsiniz.

Dr.Beyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ipadden actigimda premier league maclarini izliyebiliyorm ama bilgisayardan ve iptvboxtan acilmiyor bende ipaddi televizyona baglamayi dusunuyorum

CALIYAKALI

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Türkiye konumlu bir proxy veya vpn kullanarak kendinizi Türkiye'de gibi göstererek izleyebilirsiniz.

Konu eski ama arkadaşın dediği yanlışı düzelteyim.

Türkiye konumlu proxy ile girerse , yurtdışındaki digiturkplay'in ( eski adıyla digiturkwebtv'nin) sitesine değil Türkiye'deki siteye yönlendirilmiş olur.Bu durumda ayrıyetten türkiye'deki digiturkplay'in sitesinden para ödeyip üyelik alması gerekirdi.