Digiturk Ligtv SMS Tacizi

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhaba

eğer olurda digiturke üye olursanız kesinlikle cep telefonu numaranızı vermeyin ya da sevmediğiniz birinin numarasını verin. bütün bayilerine alt bayilerine satış yapılan yerlere dağıtıyorlar numaralarınızı.

digiturk ve lig tv adına günde en az 2 sms geliyor ve bu gün aramalarda başladı. otomatik makine arıyor istiyorsanız 1 e basın diyor.

digiturk müşteri hizmetlerini aradığımda sanki haberleri yokmuş gibi biz göndermiyoruz bizimle ilgisi yok diyorlar.

sırf sms tacizleri yüzünden bir daha üye olmam digiturke.

numara değiştirmeden bu beladan kurtulabilen varsa lütfen bilgilendirsin.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Ben zaten üyeyim ve bana durmadan dijiturk üyesi olmanın tam zamanı diye mesaj geliyor haftada bir veya 2 kez , onu geçtim bana paket üyeliği için arıyorlar üstüne para verseniz yine istemiyorum diyorum hemen kapatıyorlar.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
sms engelleme programları var, aramayı engelleme var, direkt meşgule atıyor..

olmadı açın konuşun, bi düşüneyim diyin, bi daha arayınca araba kullanıyorum diyin, bi daha ararlarsa hanıma sormam lazım diyin, onları da böyle bezdirebilirsiniz..

bankadan da arıyorlar beni sağlık sözleşmesi için.. bu taktikleri uyguladım, arayan soran yok bi daha :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hiç bunlar ile uğraşmayın program filan avea kullanıyorsanız avea online işlemlerden gelen tüm reklam mesajlarına hattınızı kapatıyorsunuz ve hiç bir reklam mesajı size gelmiyor istenilirse reklam aramaları dahi kapatılabiliyor.

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
aveada zaten reklamlar kapalı. sms engelleme de işe yaramıyor her sms farklı gönderenden geliyor bu da çözüm değil. her bayi kafasına göre taciz ediyor birine tamam diyip oyalasanız diğeri arıyor ki ben digiturk abonesiyken de durmadan mesaj geliyordu ki tüm abonelere gidiyor zaten.

bu iş digiturk un rezilliğinden başka birşey değil.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben sms engelleme ile kapattım, engellediğim reklam şirketlerinden sms almıyorum artık.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Superonline'a bir kez numaramı verdim. 10 yıldır hiç aranmadığım digiturk aramaya başladı.
Abonelik için 3lü paket öneriyor. İnternet+giditurk+telefon. Kullanmayacağım şeye para vermek istemediğimi belirtmeme rağmen digiturk ve telefon hediye diyor. İnternet sitesine bakıyorum. Digiturksuz tarife daha ucuz. Birde yalan huyları var.