Didier Drogba Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
DROGBA RESMEN ASLAN!

Galatasaray, Wesley Sneijder'in ardından 2. büyük bombayı da patlattı! Sarı kırmızılılar, Didier Drogba ile 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık sözleşme imzaladı!

drgbbbs_9F2VP.jpg

Galatasaray Türk futbol tarihinin en sükseli devre arası transfer taaruruzu yapıyor! Sarı kırmızılılar, Hollanda Milli Takımı'nın yıldızlarından Sneijder'in ardından bu kez de Didier Drogba'ya imza attırdı! Fildişi Sahilli yıldızla 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık sözleşme yapıldı!

Drogba için Güney Afrika'ya giden Yönetici Sinan Kalpakçıoğlu ve Başkan Ünal Aysal'ın Danışmanı Bülent Tutlun, yapılan görüşmeler sonrası yıldız oyuncunun transferinde mutlu sona ulaştı.

Drogba sarı kırmızılı kulüple 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. Galatasaray'dan 4 milyon euro imza parası alacak Drogba'ya, yarım sezon için 2 milyon euro ödenecek. Fildişi Sahilli yıldız, gelecek sezon ise 4 milyon euro kazanacak.
Eğer Drogba'nın sözleşmesindeki opsiyon maddesi kullanılırsa, son sezon için ise 2.9 milyon euro ödenecek.

http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/81489/drogba-resmen-aslan-

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başkan çilek alacağım dedi gitti manavı satın aldı :D İnş çürük ezik işe yaramaz çıkmazlar :)

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ahahahahahahaha

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

SEVDİĞİNİZ KIZI SİZE VERMİYORLAR MI? KIZ ÇOK GÜZEL SANA GELMEZ Mİ DİYORLAR? BAŞLIK PARASI ÇOK MU PAHALI? O kadar da değil la Onu da siz alın

:lol::lol::lol::lol::lol:

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Forvet dört oldu ancak defansımızda sorun var. Şöyle adam akıllı bir stoper alsaydık daha iyiydi bence.
Hayırlı olsun sonuçta Drogba :)

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Forvet dört oldu ancak defansımızda sorun var. Şöyle adam akıllı bir stoper alsaydık daha iyiydi bence.
o da gelcek drogba transferinden sonra toure transferine de kesin gözüyle bakıyorum artık takım fildişi sahili oldu yav :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555

forvet 4 oldu ama hala atak sıkıntımız var. ne duvar pası var, ne ara pası girişimi, ne şut. çözemedim ben bu işi.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Hayırlı olsun öncelikle. Transferler devam ediyor ama olur da problemler arka arkaya çıkar, beklentiler karşılanmaz, başarı gelmezse o zaman durumu kötü olur galatasarayın.Çünkü bugün karşısında o problemleri yaşamış bir takım vardı karşısında. Beşiktaşın sezon başlamadan ki geçirdiği zor günler hâla aklımızda. Yine de yaşına rağmen güzel bir oyuncu. Şampiyonlar liginde yabancı oynatma sınırı yok ama, bizim lig de Fatih hocanın işleri zorlaşacak. Tekrardan hayırlı olsun.

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun öncelikle. Transferler devam ediyor ama olur da problemler arka arkaya çıkar, beklentiler karşılanmaz, başarı gelmezse o zaman durumu kötü olur galatasarayın.Çünkü bugün karşısında o problemleri yaşamış bir takım vardı karşısında. Beşiktaşın sezon başlamadan ki geçirdiği zor günler hâla aklımızda. Yine de yaşına rağmen güzel bir oyuncu. Şampiyonlar liginde yabancı oynatma sınırı yok ama, bizim lig de Fatih hocanın işleri zorlaşacak. Tekrardan hayırlı olsun.

Arada farklar var Galatasaray'a şampiyonlar liginden nakit akışı var fener katılamadı diye gelen sağlam bir para var. Bundan önce gerçekleşen hisse satışı var. Şartlar aynı değil. Ünal Aysal mantıklı bir transfer sezonu geçirdi bence şampiyonlar liginde süreklilik sağlanırsa bu paralar çerez kalacak.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Hadi hayırlı olsun, süper oldu bu :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Arada farklar var Galatasaray'a şampiyonlar liginden nakit akışı var fener katılamadı diye gelen sağlam bir para var. Bundan önce gerçekleşen hisse satışı var. Şartlar aynı değil. Ünal Aysal mantıklı bir transfer sezonu geçirdi bence şampiyonlar liginde süreklilik sağlanırsa bu paralar çerez kalacak.

Peki.

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Drogba yaşlı diyenler va. Bu adamlar oturup sadece şampiyonlar ligi finalini izleseler ne kadar büyük hataya düştüklerini anlyacaklar.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ne ara GS bu kadar toparlandı da böyle büyük transferlere imza attı ona şaşırıyorum ben

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Pes 2014 de Galatasaray'ı almak yok oğlum seslerini duyar gibiyim :D

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
[MENTION=19025]AliA[/MENTION], Yolanthe mi bu mu :)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
o da gelcek drogba transferinden sonra toure transferine de kesin gözüyle bakıyorum artık takım fildişi sahili oldu yav :)

Toure bitmiş diyorsun yani :)
Hadi bakalım oda hayırlı olsun o zaman

forvet 4 oldu ama hala atak sıkıntımız var. ne duvar pası var, ne ara pası girişimi, ne şut. çözemedim ben bu işi.

Takım olarak çok iyi oynamıyoruz bu sezon. Takımın performansı hücüm hattına da yansıyor. İnşallah yakında toparlanırız ve arayı açarız. Drogra'nın şampiyonlar liginde bize çok büyük katkısı olur diye düşünüyorum ancak Stoper transferini ciddiye almalı yönetim. Defansı toparlayacak ve orta saha ile bütünlüğü sağlayacak çok iyi bir stopere ihtiyacamız var.

Bekleyelim görelim Ünal Başgan yapar bir güzellik :)

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Drogba yaşlı diyenler va. Bu adamlar oturup sadece şampiyonlar ligi finalini izleseler ne kadar büyük hataya düştüklerini anlyacaklar.

ŞL finaline ne gerek var fildişinin maçlarnı bi izlesinler yeter.
Bana göre şuan dünyanın faal en iyi 3 santraforlarından birisidir. Türkiye'deki kendine defans diyen kasapları sakatlıyacak cinstenden de fizik gücü var.

Dazu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://drogbageldimi.com/ hahaha :D

Aynı bölümde editördük. Tanışma konunu sonradan gördüm nicki görünce sen misin diye merak ettim :D

Taniyamadim tam olarak birsuru editor arkadasim oldu :) Herneyse konu disina cikmayalim o.m atabilirsin :)