Didem Arslan’ın programında olanlar kan dondurdu! Demet Akalın isyan etti

Gündüz kuşağında birden fazla kanalda bu tür programlar yararlımı sizce?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 10 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denzqen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına katılan Dilek Albayrak'ın yardım çığlığı Türkiye'yi derinden sarstı. "12 yaşından beri annem beni satıyor" diyen Dilek, Tüm Türkiye'yi ekran başına kilitledi.

“Ekmek karşılığında satıldım” diyen Dilek başına gelenleri anlattı, tüm stüdyo gözyaşlarına boğuldu. Dilek’in açıklamaları sonrası Demet Akalın sinirlerine hakim olamadı.

Akalın yaptığı açıklamada “Köyün kurucusundan koruyucusuna hepinizin Allah belasını versin, sapık şerefsizler. O köyde Dilek’e dokunan babası ve abisi olmak üzere kim varsa hepsi gözaltına alınmalı” dedi.

Kaynak

Ekli dosyalar

• 13442158-728xauto-1.jpg
    13442158-728xauto-1.jpg
    28.9 KB · Görüntüleme: 96
  • 640xauto-2.jpg
    640xauto-2.jpg
    70.9 KB · Görüntüleme: 98

denzqen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bu gibi programların kapatılması şart be kardeşim o zaman ne kadar da gündem meraklısı tamamen proje alayı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bu yayını izlemedim ama haberlerde okuğum kadarıyla işler biraz karışık galiba !

Daha önce ilk kızın annesi sikayetçi oluyor bu kızın evinde uyuşturucu ve silah bulunuyor kız hem uyuşturucu bağımlısı hemde satıcısı heralde. Benim anladığım. Şimdi kızda bana tecavüz ettiler diyor Annesine misilleme olarak ! Ama adli tıp rapoturunda ne şimdi nede daha önce bir şey yok diye rapor çıkmış !

Çok karışık aile içi hesaplaşma gibi geldi bana.

13 yaşında kızını 1 kg patatese 1 ekmeğe annenin satması ! Anne ve babasının kızı ile ilişkiye girerlerken aynı odada kalıp izlemeleri veya kızı hamile kalsın diye bütün köye tecavüz ettirmeleri flan çok uçuk geldi bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

denzqen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Haberin detaylarına baktım da bu ne iğrençlik söylemesi iftirası bile kötü bize neler izlettiriyorlar bir süre önce evlilik şimdi bunlar evdeki 18 gelmiş gelmemiş herkes bundan etkileniyordur . açık ara bu tv kanalları insanların bilinc altını yanıltıp bozmak için çabalıyorlar bence insan neden izlemek istesin bunları neye hizmet sunucunun aldığı para belli yapımcının aldığı para belli sevap mı ?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bi ara avlilik programlarıydı şimdide bu programlar türedi devletin evlilik programlarına el attığı gibi bunlarıda durdurması gerekiyor televizyonda çıkan çoğu seyin kurgu olduğuna inanıyorum bu konuda biraz abartılı geldi bna reyting için kurgulanmıs gibi

denzqen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
katılıyorum kesinlikle bunlara el atılmalı daha faydalı programlar elde edilebilir. Japonya'nın sabah programları buna örnek olabilir.

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına katılan Dilek Albayrak'ın yardım çığlığı Türkiye'yi derinden sarstı. "12 yaşından beri annem beni satıyor" diyen Dilek, Tüm Türkiye'yi ekran başına kilitledi.

“Ekmek karşılığında satıldım” diyen Dilek başına gelenleri anlattı, tüm stüdyo gözyaşlarına boğuldu. Dilek’in açıklamaları sonrası Demet Akalın sinirlerine hakim olamadı.

Akalın yaptığı açıklamada “Köyün kurucusundan koruyucusuna hepinizin Allah belasını versin, sapık şerefsizler. O köyde Dilek’e dokunan babası ve abisi olmak üzere kim varsa hepsi gözaltına alınmalı” dedi.

Kaynak
Bu programları yapan kişilerin gerçekten mazlumlara yardım etmek gibi derdi varsa bu işi gizli yapsın

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
O programların yararı olmadığı gibi bunun gibi bir konunun da gereksizliği bellidir. Raporladım...

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
Program ve valiliğin açıklamaları arasındaki çelişki sebebiyle kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...