Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşire dayak mı yedi?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Gazeteci Özlem Gürses, Halk TV ekranlarından bulunduğu iddiada Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşirenin, Bahçeli'nin canını acıttığı gerekçesiyle dayak yediğini söyledi.

Özlem Gürses, iddiayı Gazete Pencere'den okduğunu ve şok olduğunu söylerken hemşirenin de tedavi altında olduğunu söyledi.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?​

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Belli olmaz.Ben olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Gazeteci Özlem Gürses, Halk TV ekranlarından bulunduğu iddiada Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşirenin, Bahçeli'nin canını acıttığı gerekçesiyle dayak yediğini söyledi.

Özlem Gürses, iddiayı Gazete Pencere'den okduğunu ve şok olduğunu söylerken hemşirenin de tedavi altında olduğunu söyledi.

Gerçekten bunun için mi dövmüşler neyse cümlenin devamını kendi içimde sayıklıyorum şimdi herkesin kendi siyasi görüşü saygısızlık etmiyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haberin saçmalığı yalan olduğunu anlamaya yetiyor. :D
Banada öyle geliyo hem böyle bişey olsa linç in altından kalkamazlar

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Olabilir. Bilemiyorum. Pek inandırıcı gelmedi ancak yapılmış olabilir. :(

B3R4TS4R1

Asistan
Reaksiyon puanı
113
Bahçeli mi döğmüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Normal de inanmazdım ama dövebilecek tipler belli yani. Her şey beklenir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Haberciliğinde çivisi çıktı bence. Salla salla yaza döndü :)

Özlem Gürses, Devlet Bahçeli'ye aşı yapan Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin darbedildiğini ve tedavi altına alındığını iddia etti.

Hemşirenin adı bile bana direk Trol gibi geldi :D Soyadı Şırınga olan hemşire :D Bahçeli aşı olalı 1 haftayı geçti hiç mi çıkıp konuşmaz hemşire hiç mi bir doktor çıkmaz açıklama yapmaz hiç bir kamera kaydı olmaz. Hiçbir bir hastane yetkilisi çlışanını korumaz dayak yedi diye. Ağır yalan gibi geldi bana her zaman olduğu gibi.

Aynı daha önce Çin Tren i muhabbetide böyleydi.

Son düzenleyen moderatör:

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Bu ne biçim haber inananlara söylüyorum nasıl araştırmadan inanabiliyorsunuz. Özlem Gürses denen gazeteci araştıracağına kaynağı doğrulamadan başka bir internet gazetesinden okuduğunu gerçek gibi söylüyor. Ayrıca dövüldüğü iddia edilen hemşirenin soyadı bile haberin doğruluğunu iyice zayıflatıyor. Gülnaz Şırınga soyadına bak soyadı Bahçelinin canını acıtmış olmasın.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251

Haberin saçmalığına mı üzüleyim bu doğru olabilir mi diye düşünülmesine mi anlamadım

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Haberin saçmalığına mı üzüleyim bu doğru olabilir mi diye düşünülmesine mi anlamadım
Hocam ban yemek istemiyorum ama bu tipler belli yani. Ülkü Ocaklarında yaşanan olaylardan yola çıkarsak, her şey beklenir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hocam ban yemek istemiyorum ama bu tipler belli yani. Ülkü Ocaklarında yaşanan olaylardan yola çıkarsak, her şey beklenir.

Habercilik gazetecilik bu değil işte... Bence böyle veya bunlar kesin böyle yapar şeklinde veya akıl okuyarak GAZETECİ OLUNMAZ.

Diyecek ki kamera kayıtları var hemşireyi darp ederlerken veya hemşire ile röportaj yaptım kendi beyanı var. Veya Hastanede yetkili birileriyle konuştum onlardan bilgi aldım hemşire darp edilmiş. Veya hastane polisi ile konuştum ülkü ocaklarından gençler gelmiş darp etmiş der.
En olmadı hadi hemşire korktu konuşmadı görgü şahidi var der hastanede darp edilirken yanında ki arkadaşı ile konuştuk veya orada muayene olmak isteyen bir hacı dayı ile konuştum der veya ne bileyim onlarca yöntem sunar tezini kanıtlamak için.

Bu saydıklarımın hiç biri yok delil yok belge yok beyan yok şikayet yok kamera kaydı yok ama HALK TV'de bunu açıklayıp kafa karıştıran ve işin kötüsü inanan kitle var.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Neyse hocam, bunu tartışmanın mantığı yok. Herkes ne olduğunu biliyor zaten. İyi geceler dilerim.
Tartıştığımı nereden çıkardın. Gidip gözlerinle gördüğün şey olmalı ki doğru olsun ya da ülkü ocağından bir kaynağın olmalı. Öyle her kulaktan duyduğumuz doğru olsaydı ülke ne halde olurdu. Ben ülkü ocaklarını ya da oradakileri savunmuyorum ki sana kaynak veya kanıtın var gibi konuşuyorsun demek istiyorum.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Habercilik gazetecilik bu değil işte... Bence böye veya bunlar kesin böyle yapar şeklinde veya akıl okuyarak GAZETECİ OLUNMAZ.

Diyecek ki kamera kayıtları var hemşireyi darp ederlerken veya hemşire ile röportaj yaptım kendi beyanı var. Veya Hastanede yetkili birileriyle konuştum onlardan bilgi aldım hemşire darp edilmiş. Veya hastane polisi ile konuştum ülkü ocaklarından gençler gelmiş darp etmiş der.
En olmadı hadi hemşire korktu konuşmadı görgü şahidi var der hastanede darp edilirken yanında ki arkadaşı ile konuştuk veya orada muayene olmak isteyen bir hacı dayı ile konuştum der veya ne bileyim onlarca yöntem sunar tezini kanıtlamak için.
Ben gazeteci değilim zaten. Öylesine hafif mizahi şekilde yazdım.

Tartıştığımı nereden çıkardın. Gidip gözlerinle gördüğün şey olmalı ki doğru olsun ya da ülkü ocağından bir kaynağın olmalı. Öyle her kulaktan duyduğumuz doğru olsaydı ülke ne halde olurdu. Ben ülkü ocaklarını ya da oradakileri savunmuyorum ki sana kaynak veya kanıtın var gibi konuşuyorsun demek istiyorum.
Çevremde gördüğüm insanlardan yola çıktım ben. Ne bileyim "en Ülkücü benim." kafasında takılır ama asker kaçağıdır, esnaftır vergi kaçırır, en az 5 kişi gezerler falan. Yaani tipler belli.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Konuyu siyasi taraflara çekmezsek sevinirim. Gördüğünüz üzere konu "Siyaset" bölümünde de açılmış değil.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Konu siyasete taşınmıştır.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
En son sözde kaynak olan gazetenin yetkili bir ismi açıklama yapmış :D Bizim Mizah amaçlı yaptığımız bir köşe orası diye... Zaten hemşirenin soyadından belliydi FAKE olduğu.

Her söylenene inanan ve aklınını fikrini kullanmayan bu bilgileri süzgeçten geçirmeyen insanlar oldukça işimiz zor :(

1611449718426.png

Bu haberin videosunu izlememiştim baya baya inanarak anlatıyor birde hikayeyi :D Halk TV kafası bu olsa gerek.

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ülkenin canı sıkılmış saçma sapan işler ile uğraşıyorlar, bunlarla uğraşmaktansa daha çok uğraşılacak iş var.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Böyle bir şey beklenir mi? Beklenir ama hemşirenin soyadından dolayı yalan haber olduğunu düşünüyorum.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Halk tv yalan haber yapıyor deyince inanmıyorlar..
Açık açık izleyicisinin aklıyla dalga geçiyorlar..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Aynı gazeteci 1 gün öncede bir TV kanalında Vesayet sistemini savunuyor :D Demokrasinin ve Cumhuriyetin koruyucu Vesayet sistemiydi diyor yuhh yanii.

Muhalif gazeteciler muhalefet yapacam diye Erdoğan'ı kötüleyecem diye ne diyeceğini ne yapacağını bilemiyor artık. Bu mantık yüzünden kazanamıyorlar zaten.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Bunlar çok rahat olduklarından kafalarına göre konuşan sözde gazeteci güruhları. Vesayet gelse bak sen rahatça konuşabiliyor musun ? Yaz bakalım askeri darbeyle cumhurbaşkanı olan kişi hakkında ters bir şey sıkıyorsa. Bu kadın 80 darbesinde daha 10 yaşındaymış. Ne olmuş ne oluyor farkında olacak bir yaşta bile değil. Zaten geçmişine bakarsak özel kolej eğitimi filan derken 80de asıl darbeyi gören halktan ekonomik olarak yukarıda olduğu ve olaylardan etkilenmediği de ortada. Gelsin askeri vesayet bu iyice yağlama ballama yapar gazeteci olarak. Tek dertleri iktidar gitsin de nasıl giderse gitsin. Halkın başına ne gelir ekonomisi evi durumu çocukları ne olur düşündüğünden değil ya. Şimdi de yalandan halkın durumu kötü diye en büyük çığırtkanlığı da bu yalancı gazeteciler yapıyor.