Öneri Ders için 30K-40K tablet önerisi

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Sorman hata:

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
@xYavuz beğenmemeleri basıyor ama Allah aşkına o paraya iPad Pro'dan başka tablet mi alacaksınız? Apple dışında biraz daha uyguna bulabilirsiniz. 12.9 inç olanın ekranı miniled'li ama çok büyük gelebilir. 256gb bir m2 çipli 11 inç iPad Pro ve 2. nesil Apple kalem işinizi çok rahat görür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

lütfen link altın. Son çıkanlar şöyle: iPad Pro 12,9 inç (6. nesil) ve iPad Pro 11 inç (4. nesil)

Burdan detaylı bakabilirsin, S9 Ultra onunla eşit seviyede, bazı yönlerdense ezici üstünlüğü var, iPad'in yeri ayrı fakat öğrenci olduğu için gerektiği zaman apk vb kuramaz laptobum var dedi windowsta sıkıntı yaşar onun için Samsung tavsiye ettim.

Son düzenleyen moderatör:

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241

Burdan detaylı bakabilirsin, S9 Ultra onunla eşit seviyede, bazı yönlerdense ezici üstünlüğü var, iPad'in yeri ayrı fakat öğrenci olduğu için gerektiği zaman apk vb kuramaz laptobum var dedi windowsta sıkıntı yaşar onun için samsung tavsiye ettim.
iPad, bilgisayarlarla yarışır vaziyette. Hem OS olarak hem kullanım zenginliği olarak çok daha iyi. O parayla 12.9 inç miniledli M2 çipli bir ipad pro alınır ki bunun android camiasında muadili yok.

Son düzenleyen moderatör:

ilhan24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Amaç sadece not almaksa Huawei Matepad yeni modelini düşün derim kalemi klavyesi ile hem uygun hemde iş görür kalan parayıda başka bir şeyde değerlendir derim. Öğrenci kampanyası bitmediyse geçen ay ipad air ve kalem 19500 TL oda iyi seçenek note almak için bu cihazların üstünü almak çok gereksiz olur.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
Arkadaşlar, konu dışına çıkmayalım. Kimsenin dini, dini görüşü ve din hakkında sahip olduğu bilgi birikimi bu başlık altında tartışılacak bir konu değil.

Konuya gelecek olursak, benim önerimde S9 Ultra tercih etmeniz yönünde.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar, konu dışına çıkmayalım. Kimsenin dini, dini görüşü ve din hakkında sahip olduğu bilgi birikimi bu başlık altında tartışılacak bir konu değil.

Konuya gelecek olursak, benim önerimde S9 Ultra tercih etmeniz yönünde.
Aynen, katılıyorum.