Deniz Seki Cezaevinden Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
2,5 yıl önce uyuşturucu ticaretine yardım etmekten hapse giren Deniz Seki, tahliye oldu. Cezaevi çıkışı kısa bir açıklama yapan Seki, "Çok zorlu bir yolculuktu" dedi.

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan yaklaşık 3 yıldır Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Deniz Seki özgürlüğüne kavuştu.

DENİZ SEKİ'NİN İLK SÖZLER

Cezaevi çıkışı kısa bir açıklama yapan ünlü şarkıcı, "Çok zorlu bir yolculuktu. Bir süre dinlenmeyi düşünüyorum. İki gün sonra açıklama yapacağım" oldu.

CEZAEVİ ÇIKIŞINDA İZDİHAM YAŞANDI

Ünlü şarkıcının fanları Deniz Seki'yi yalnız bırakmadı. Muhabir ordusunun cezaevine gitmesiyle de cezaevi önünde resmen izdiham yaşandı.

EŞYALARINI KARDEŞİ VE NİŞANLISI ALDI

Deniz Seki'nin hapisteyken giydiği kıyafetlerini almaya kardeşi Serkan Seki ve nişanlısı Faruk Salman geldi. Bir süre önce Salman ile Seki'nin ayrıldığı iddia edilmiş, ancak ikili haberleri yalanlamıştı.

DENİZ SEKİ NEDEN HAPSE GİRMİŞTİ?

2009 yılında jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Deniz Seki, hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk davada serbest bırakılıp hakkında tutuksuz yargılanma kararı çıkarılmıştı. Ancak bir süre sonra mahkeme tarafınca Seki hakkındaki karar bozuldu ve ünlü şarkıcı hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Mahkeme Seki'nin yakalama kararını tutukluluğa çevirdi. Seki aleyhine 18 Şubat 2010 tarihinde uyuşturucu ticaretine yardım etmek suçlamasıyla 8 yıl hapis cezası istendi. Ayrıca davayı yöneten savcı, Seki'nin uyuşturucu madde kullanmak suçundan tedavi edilmesine ve denetimli serbestlik uygulanmasına karar verilmesini istedi. Davada Seki'nin eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'nin de ifadesine başvuruldu. 24 Şubat 2010 tarihinde görülen davanın ardından Seki, Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'ne götürüldü. Savcıya verdiği ifadede Seki, "Ben sadece içiciyim. Ticaret yapmadım" sözlerini sarf etti. 47 yaşındaki pop yıldızı, cezaevinde geçirdiği 218 günün ardından 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edildi. Ancak İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi, 6 yıl 3 ay hapis cezası onanan ve dava dosyasını İnfaz Savcılığı'na gönderilen şarkıcı Deniz Sekihakkında yakalama kararı çıkardı. Yakalama kararının ardından ünlü şarkıcı izini kaybettirdi. 15 Kasım 2014'te Esenyurt'ta saklandığı evde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Seki 16 Kasım 2014'te tekrar cezaevine gönderildi.

İşte Deniz Seki'nin ilk görüntüleri;
2-5-yil-hapis-yatan-deniz-seki-tahliye-oldu-9695871_1845_m.jpg

2-5-yil-hapis-yatan-deniz-seki-tahliye-oldu-9695871_2556_m.jpg

2-5-yil-hapis-yatan-deniz-seki-tahliye-oldu-9695871_6696_m.jpg

2,5 Yıl Hapis Yatan Deniz Seki Tahliye Oldu

Son düzenleyen moderatör:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
tuzağa düşürülmüş masum bir kadın Deniz Seki sırf ünlü diye oldu bunlar...
geçmiş olsun.

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
hapiste güzel prim yaptı iyi de para kazandı. ben olsam çıkmaz biraz daha beklerdim.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ününe ün kattı yine ama güzel şarkıları var bundan sonraki yaşamında uyuşturucuyu bırakmasını diliyorum :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
masumdu şöhreti yüzünden ibreti aleme örnek olsun diye hapise atıldı esas suçlular dışarda...

berkyazicioglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En yakınındaki kişiler bile uyuşturucu satışını kabul etmişken neden hala masum göstermeye çalışırsınız ki şu kadını anlam veremiyorum. Uyuşturucu satıcılarının güllerle izdihamla karşılandığı bir ülkede yeni nesil nasıl yetişebilir ki?
--- Gönderi Güncellendi ---
En yakınındaki kişiler bile uyuşturucu satışını kabul etmişken neden hala masum göstermeye çalışırsınız ki şu kadını anlam veremiyorum. Uyuşturucu satıcılarının güllerle izdihamla karşılandığı bir ülkede yeni nesil nasıl yetişebilir ki?