O Ses Türkiye'de Sibel Can'ın Yerine Bomba İsim!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Deniz Seki, hapisten çıkmasının ardından, Sibel Can'ın yerine 'O Ses Türkiye'
yarışmasında jüri üyesi olacağı iddia edildi. Ancak Seki teklife şimdilik sıcak bakmıyor.

deniz-seki-ne-zaman-tahliye-olacak-523031.jpg

Hapisten çıkmasının ardından Türkiye gündemine oturan Deniz Seki için, Acun Ilıcalı'nın kanalına transfer olacağı magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcının, Sibel Can'ın yerine 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri koltuğuna oturacağı iddia edildi.

'O SES TÜRKİYE'YE Mİ GELİYOR?

Ünlü şarkıcının adının "O Ses Türkiye'nin jüri adayları arasında geçtiği ancak bu teklife şimdilik sıcak bakmadığı konuşuluyor. Dün akşam ünlü şarkıcı için konakladığı otelin kral dairesinde yakın dostları Gülben Ergen ile Demet Akalın özel bir parti düzenledi. Rengarenk süslemeler, kokteyller, özel dekorlar ve birbirinden lezzetli pastaları karşısında gören Deniz Seki gözyaşlarını tutamadı. Sanatçının özgürlük partisine Demet Akalın ve Gülben Ergen'in yanı sıra Nükhet Duru, Metin Arolat, İskender Paydaş ve Armağan Çağlayan gibi yakın dostları katıldı. Öte yandan Deniz Seki için menajeri Özgür Aras, şu günlerde içinde güvenlik, fotoğrafçı gibi çalışanlardan oluşan özel bir yeni ekip kuruyor.

KIBRIS'TA SAHNE ALACAK

Uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan 2009 yılında 7,5 ay, 2014 yılından beri de 2 yıl 6,5 ay hapis yatan Deniz Seki, sonunda kesinleşen cezasını yatıp özgürlüğüne kavuştu. Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman'la yapacağı 10 günlük tatilinin ardından çalışma hayatına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Ay sonunda İskender Paydaş'ın aranjörlüğünde 2 şarkılık single çıkarma planı olan Deniz Seki, ayrıca 1 milyon 200 TL'ye Kıbrıs Savoy Otel'le 3 konserlik anlaşma yaptı. Ünlü sanatçı, hem Ramazan, hem de Kurban Bayramı'nda Kıbrıs'ta sevenleriyle buluşacak. Ayrıca 5 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava'da sahne alacak olan Deniz Seki, sonbaharda sürpriz bir TV projesinde görev alacak.

Kulislerde Dönen Bomba İddia: Acun, Sibel Can'ın Yerine Deniz Seki'ye Teklif Götürdü

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Ulusa kadını iyi gösterme çabası olur eğer öyle oluırsa. Algı yaparlar.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
tuzağa düşürüldü ticaretini yapmıyordu...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ulusa kadını iyi gösterme çabası olur eğer öyle oluırsa. Algı yaparlar.

Aynen öyle bir çaba ve madalyonun diğer yüzü reyting olacak zira gözler bu kadının üstünde olmasından ötürü
televoleci evlilik ve magazin programcı kültür için biçilmiş kaftan ;)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sanki seri katil bir yanlış yapmış cezasını çekti bitti gitti o dünyalar tatlısı iyi yürekli cessur,güçlü bir kadın müzikal olarak da çok iyidir hep kötü tarafına bakmayın iyi yanlarına bakın.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
sanki seri katil bir yanlış yapmış cezasını çekti bitti gitti o dünyalar tatlısı iyi yürekli cessur,güçlü bir kadın müzikal olarak da çok iyidir hep kötü tarafına bakmayın iyi yanlarına bakın.

Şimdi aynı şekilde bardağın diğer yarısına sen bak bakim :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeşlerimizi uyuşturucu ile zehirleyen bir şahıs nasıl dünyalar tatlısı olabilir ?
İyi konuşuyorsunuz hoş konuşuyorsunuz da BOŞ KONUŞUYORSUNUZ.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
tuzak diyorum iftira kullanmış olabilir ama satmaz ihtiyacı yok ki çamur at izi kalsın taktiğinin kurbanı.
ayrıca bıraktı temiz bir sayfa açtı.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
tuzak diyorum iftira kullanmış olabilir ama satmaz ihtiyacı yok ki çamur at izi kalsın taktiğinin kurbanı.

Ünlülerin neredeyse %70 i kullanıyor.
İçlerinde bu işi (satışı) yapanlarla bağı olanlarda var

Ayrıca sözü edilen şahsın ceza sürecinde güçlü deliller olduğunu hatırlatırım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yıllar önce Deniz seki ne demiş biliyor musunuz bayhan için.
(bayhan adam bıçaklayıp hapise girmiş adam ölmüş bıçaklanan sanırım yok bıçaklama değil cinayetti sanırım aman işte girmiş hapse). Hapse girenden sanatçı olmaz bunu toplumdan dışlayamalıyız demiş. Bayhan demiş pişmanım ben hata yaptım akıllandım. Deniz seki dinlemiş mi ? HAYIR.
Bayhan ne yaptı bir kişiyi öldürdü.
Deniz seki ne yaptı ? Onlarca yüzlerce çocuğa uyuşturucu sattı adamlara uyuşturucu sattı bu uyuşturucu satan insanları zehirledi aileleri dağıttı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sadece kendi çevresi olan olmuş geçmiş bitmiş tekrar yapmaz dayısının dediğine göre zurnacıdan önce sigara içmezmiş hep onun suçu...
zurnacı h...n...ş...n...i

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
the grudge da Bayhan'ı hiç sevmez takılmayın cezasını çekmiş bitmiş.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Mesele şu.
Deniz seki şunu diyor hapse giren sanatçı olamaz cezasını çekip akıllansa bile toplumdan dışlanmalı.
Ama kendisi için öyle bir muamaleyi hak görmüyor.

İçerideyken dizide oynadı abisi, ne muamelesi. :D

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Aynen öyle bir çaba ve madalyonun diğer yüzü reyting olacak zira gözler bu kadının üstünde olmasından ötürü
televoleci evlilik ve magazin programcı kültür için biçilmiş kaftan ;)

Çıkış gününde birbirini ezen kanallar, bunun arkasında birileri var ki çıkış için çıkışını patlattılar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adam öldürmeye sebebiyet vermiş adam öldürmemiş bile
Elimde güç olacaktı . Allah şahidim falan diye yemin etmek istemiyorum ama büyük ihtimal bu kadının bu sözlerini bugün burnundan getirirdim
--- Gönderi Güncellendi ---
'' Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ÖLMEZSİNİZ."
(Tirmizi, Kıyamet, 53, no: 2507; Beyhaki, Şuabu'l-İman, 5/315, no: 2778; bk. Keşfu'l-Hafa, 2/265)