Deniz gezmiş gerçeği

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
w kullanan sosyalist olamıyor mu?:):) şaka mısın birader sen??
Bu sizin komikliklerinize sadece bir örnek, ayağınızda adidas ayakkabıyla kahrolsun ABD diye bağırmanız gibi.Neyse dediğim gibi, istediğiniz rejim ancak hayallerinizde gelir bu ülkeye.Siz de bugün olduğu gibi sinirden kudurur, İstiklal'de slogan atmaya devam edersiniz.
Madem herkes eşit gelire sahip olsun, kimse fakir olmasın diyorsun, o müsamere yaptığınız İstiklal Caddesi'nde bir ekmek için el açan bir sürü insan var, ekmeğini onlarla paylaş.Forumlarda Deniz Gezmiş edebiyatı yapmakla olmaz bu işler.
Bir de gariptir ki, sosyalizm zenginden alıp fakire verecek deniyor ama solcuların alayı zengin.Yoksul şehirlerde hep sağ görüş hakim.Garipliğe gel!

ynsvg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sizin komikliklerinize sadece bir örnek, ayağınızda adidas ayakkabıyla kahrolsun ABD diye bağırmanız gibi.Neyse dediğim gibi, istediğiniz rejim ancak hayallerinizde gelir bu ülkeye.Siz de bugün olduğu gibi sinirden kudurur, İstiklal'de slogan atmaya devam edersiniz.
Madem herkes eşit gelire sahip olsun, kimse fakir olmasın diyorsun, o müsamere yaptığınız İstiklal Caddesi'nde bir ekmek için el açan bir sürü insan var, ekmeğini onlarla paylaş.Forumlarda Deniz Gezmiş edebiyatı yapmakla olmaz bu işler.
Bir de gariptir ki, sosyalizm zenginden alıp fakire verecek deniyor ama solcuların alayı zengin.Yoksul şehirlerde hep sağ görüş hakim.Garipliğe gel!

senin solcu sosyalist anlayışında o kadar işte... her solcu sosyalist değil.. ben sinirden falanda kudurmuyorum.. sen işine bak.. koyun gibi yaşamaya devam et kasabını bulursun elbet..

ynsvg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yoksul halkı bir torba kömürle din istismarıyla kandırıyorsunuz.. sizin gibi sahtekar mı olalım..??

ynsvg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen kömür ver, sen al oyunu o insanların ? Hani garibanın yanındasınız ya kominizmle...

bizim kömür alacak paramız yok sizin gibi deniz fenerimiz de yok.. halkın werdigi vergileri kömüre yatırp seçim probagandası yapamıyoruz kusura bakmayın.. ben kominist deilim bu arada..

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Elhamdülillah, Deniz feneri varda, GERÇEK garibanların yüzleri, bir nebze de olsa gülüyor. Ekranlarda muhalefet partisinin belediyecilik yaptığı dönemlerde ki yolsuzluklarını görüyoruz hergün. Hatta yakın zamanda çankaya belediye başkanının sesini de duyduk.

Ben bu güne kadar Kendini Sol diye gösteren insanların yoksul insanlara yardımını görmedim, duymadım. Varsa söyleyin. Göstermelikte olsa Duymadım. Bu ne biçim sol zihniyet böyle anlamak mümkün değil!

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bizim kömür alacak paramız yok sizin gibi deniz fenerimiz de yok.. halkın werdigi vergileri kömüre yatırp seçim probagandası yapamıyoruz kusura bakmayın.. ben kominist deilim bu arada..

Paramız yok bizim abi, yok bizim. :D:D:D
Ben bu güne kadar Kendini Sol diye gösteren insanların yoksul insanlara yardımını görmedim, duymadım. Varsa söyleyin. Göstermelikte olsa Duymadım. Bu ne biçim sol zihniyet böyle anlamak mümkün değil!

Yardımları olmasın, itirazım yok ona ama olana da engel oluyorlar.

quasimodo

Profesör
Reaksiyon puanı
57
arkadaşlar tüm yorumları okuyamadım
ama
deniz gezmiş ve arkadaşlarının hunharca devlet tarafından katledilmesi türkiyenin yüzyıllar sonra rönesansı yaşamasına engel olmuş
sade deniz gezmiş ve arkadaşlarımı
hayır ülküdaşlarımdan 5000 üzeri şehid verdik ya akıncı kardeşlerimiz
beyler o günler yaşanmadan anlaşılmaz
4 grup genç vardı
devrimci
ülkücü
akıncı
halkın sülalesi yani maoist yani perinçeğin itleri
bu son grup derin + cia +çin desteğiyle kargaşa ortamı yarattılar ve üç grubu birbirine vurdurdular
sonuç beyin takımımızın hepsi gitti hepsi benim kardeşimdi arkadaşımdı benim insanımdı ülkemin geleceğiydi
bilinçli olarak ya katledildiler ya sakat kaldılar yada mahpuslarda çürüdüler
anayasayı tağüyir tebdil ilgaya cebren teşebbüs bir grubun hakimiyetini kurmak işte katliam maddeleri
şimdi milletvekillerine bak bu maddeleri uygula kaçtanesi temiz
arkadaşlar ölen bir kişinin kıyameti kopmuştur onları ancak hayırla yad edebiliriz başka türlüsü yakışmaz
özellikle deniz gezmişin idamında imamı kovması düzmecedir
gençleriimiz çürümüş sebep olan hınzır utanmadan düne kadar gazete gazete dolaşmaktaydı şimdi içeride perinçek daha kötüsünü haketti ama neyse
ayrıca 1 mayıs meydanındaki katliamda onun ve ekibinin başarı!!!!sıdır
şehid olan ülküdaşlarımıza akıncı kardeşlerimize
vefatlarıni andığımız devrimci kardeşlerimize Allah[cc]rahmet eylesin
gönüldaş b/d

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu yazıyı yazanın ülkücü olduğu ortada. Diyecek tek bir kelimem yok kendisine kim kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Boşa ellerini yormuşsun arkadaşım bu gazı sana kim verdi... çok gaza gelmişsin biraz gazı kes yoksa motorun boğulur.
Bişeyleri yazmadan önce bilmen gerekir bilip bilmeden yazmışsın yazdıklarında elle tutulur bi taraf yok. bugün senin ülkücü dediklerin çek senet peşinde koşan insanlar. Varmı bu ülke için bişey yaptıkları????

Biliyorsan insanlarla paylaş 68 kuşağını bi dinle. Bilmiyorsan da sus bilene sor.
+1 :icon_::icon_::icon_::icon_::icon_::icon_::icon_::icon_:

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bırakın geçmişi tartışmayı. geçmiş ders alınması için bilinmesi gereken birşeydir.

memnun değilsek çalışalım, öğrenelim, üretelim ve memnun olalım.
millet olarak, ülke olarak yumruğumuzu vuralım masaya. o masa da bizim masamız olsun.

anladıysanız ne mutlu . . .

(savunmayın Deniz Gezmiş'leri bana. ciğerlerini bilirim.)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0

İş kömür de degil niyet de.Sizin gibileri bi torba kömür bile vermiyorlar.bir kere Tuncay güney in dedigi gibi .Deniz baykal secimlerden önce Biz yeni bir Çağ acıcaz derken ne kastetigini biliyormusunuz???Bana bu cevabı verin dediginiz bütün yalanlamaları kabul edicem.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Kendi Doğruları için Bu Kadar Çaba Sarfeden İnsanlar
BAşkalarının DOğrularına Müdehale Etmezler ki
Eğer Kendi doğruları GErçek DOğrular sa
HErkesin Er GEç Bu doğruya döneceklerini bilmelilerdi
Kendi doğruları için başkalarına eziyet, zulüm ve bu kadar kötü yargılarla anılan bir kişiyi yılmadığı için tebrik edebilirsiniz...
Ama O kadar doğru olsaydı uğruna öldüğü Kominizm Şu an çoktan geçmiş olurduk kominizm e
TÜRK MİLLETİ DAİMA DOĞRU YOLDADIR Ve DOĞRU YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEKTİR...
ÇÜNKÜ DOĞRU YOLUN HANGİ YOL OLDUĞUNU BİLİR TÜRK MİLLETİ,
DOĞRU YOLU GÖSTERECEK KİMSEYE DE İHTİYACI YOKTURRR VE OLMAYACAKTIR !!!!
HErkesin DOğrusu kendine çünkü, Ama bi toplum Kendi doğrusunu bütün topluma(onlara göre yanlış olduğunu bile bile) Zorla Kabullendirmeye çalışıyorsa..... Bİ Düşünelim Derim !!!

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar bırakın geçmişi.. Herkes bişiler yapmaya çalışmış başarmış veya başaramamış. Hepimiz bu ülke için birşey istiyorsak eski fikirler yerine yeni fikirler üretmeliyiz..
bıraın sağcı solcu kavgasını kimseye bi yararı dokunmaz. Bir söz var:
Zeki İnsanlar fikirleri,orta zekalı insanlar olayları,aptallar ise insanları tartışır..
(kimse yanlış anlamasın kimseyi yermek veya yüceltmek istemiyorum..)
Her bir fikir zamanında değerlenir güçlenir ve yok olur(bi bakıma doğal seleksiyon da denilebilir.) Buda ideal olmadığının bir belirtisidir. O yüzden bu ülkenin geleceği biz gençler bu ülke için ne kadar güzel fikirler üretebilirsek o kadar ileriye götürürüz ve o kadar zengin oluruz..

Saygılar..

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Geçti devriniz devriminiz artık. Topladılar sizin gibileri içeri zaten...

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bu ülkede kim kan dökmeye teşebbüs etmişse
kan dökülmesine yardımcı olmuşsa o terörsittir