Duyuru Deneyimli teknoloji editörleri arıyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837
Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesi ShiftDelete.Net deneyimli teknoloji editörleri ile kadrosunu güçlendiriyor! YouTube Türkiye’nin en çok izlenen teknoloji kanalının yeni ekran yüzü olacak, tam zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz.

sdn-yeni-ekran-yuzu.jpg

Teknolojik gelişmeleri deneyimleyerek aktaran ShiftDelete.Net YouTube kanalı başta olmak üzere, Apple ekosistemini anlatan Sihirli Elma, Android ekosistemini anlatan Yeşil Robot, kurumsal teknolojilere ve girişimciliğe odaklanan TechInside kanallarında içerik üretecek arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Başvuru yapacak kişiler;​

• Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeli
  • Mobil cihazlar konusunda deneyimli olmalı
  • Daha önce YouTube’a içerik üretmiş olmalı
  • İstanbul’da ikamet etmeli
  • Türkçe kullanımı konusunda özenli olmalı
Siz de kadromuza dahil olup bizimle çalışmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

arifcangarip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ofisi ziyarete gelebiliyor muyuz konuyla alakalı? ?

Son düzenleme:

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Ben katılayım ya, yıllar önce olan teklifi değerlendirmemiştim :p Şu aralar işi bırakmayı da düşünüyorken :) Gerçi benim videolarım var ama hiç biri teknoloji adına değil ki ama çözeriz evelALLAH :)

Hakkı abi ne diyorsun

BayDeveloper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesi ShiftDelete.Netdeneyimli teknoloji editörleri ile kadrosunu güçlendiriyor! YouTube Türkiye’nin en çok izlenen teknoloji kanalının yeni ekran yüzü olacak, tam zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz.

sdn-yeni-ekran-yuzu.jpg

Teknolojik gelişmeleri deneyimleyerek aktaran ShiftDelete.Net YouTube kanalı başta olmak üzere, Apple ekosistemini anlatan Sihirli Elma, Android ekosistemini anlatan Yeşil Robot, kurumsal teknolojilere ve girişimciliğe odaklanan TechInside kanallarında içerik üretecek arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Başvuru yapacak kişiler;​

• Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeli
  • Mobil cihazlar konusunda deneyimli olmalı
  • Daha önce YouTube’a içerik üretmiş olmalı
  • İstanbul’da ikamet etmeli
  • Türkçe kullanımı konusunda özenli olmalı
Siz de kadromuza dahil olup bizimle çalışmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

başvurmuştum hatta arayacağınızı da söylemiştiniz ancak geri dönmediniz. Maillerden [email protected] u aratırsanız bulabilirsiniz.

1824genc56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 13 yıldır forumunuzun üyesiyim. Youtube kanalınızıda takip etmekteyim. O zamanlar gençte olsak şu an 30 yaşına geldik. Mali durumum oldukça iyi. Kanalınızda olmayan onlarca ürün bende var. Herhangi bir maddi beklentim yok. Sizin büyümenizi görmek bile bana yetmekte. Sizler için seve seve içerik üretebilirim. Şu anda bir youtube kanalımız var fakat çalışan arkadaşlarım ekran yüzü oldukları için ben mali alanda onlara destek olmaktayım. Magic Leap One Hololens ve birçok teknoloji ürünü konusunda sizlere seve seve yardımcı olabilir hatta içerik de üretebilirim. Herhangi bir reklam vs beklentim yoktur. Çorbada tuzumuz bulunsun yeterli. Teşekkürler kolay gelsin.

Tolgagurluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 13 yıldır forumunuzun üyesiyim. Youtube kanalınızıda takip etmekteyim. O zamanlar gençte olsak şu an 30 yaşına geldik. Mali durumum oldukça iyi. Kanalınızda olmayan onlarca ürün bende var. Herhangi bir maddi beklentim yok. Sizin büyümenizi görmek bile bana yetmekte. Sizler için seve seve içerik üretebilirim. Şu anda bir youtube kanalımız var fakat çalışan arkadaşlarım ekran yüzü oldukları için ben mali alanda onlara destek olmaktayım. Magic Leap One Hololens ve birçok teknoloji ürünü konusunda sizlere seve seve yardımcı olabilir hatta içerik de üretebilirim. Herhangi bir reklam vs beklentim yoktur. Çorbada tuzumuz bulunsun yeterli. Teşekkürler kolay gelsin.