Demirören'i çıldırtan tezahürat!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Wolfsburg'a kendi sahasında yenilince taraftar ve Demirören arasında büyük bir gerilim yaşandı.

Beşiktaş'ın, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki dördüncü maçında Alman takımı Wolfsburg'a kendi evinde 3-0 yenilerek gruptan çıkma şansını yitirmesi, siyah-beyazlı taraftarlarla kulüp başkanı Yıldırım Demirören'i bir kez daha karşı karşıya getirdi.

Wolfsburg'un ikinci golünün ardından, ''Yeter Yıldırım Demirören'' diye bağırmaya başlayan taraftarlar, son maçlarda başkanlarına gösterdikleri tepkiyi tekrarladılar. Maçı protokol tribününde izleyen Demirören, birden ayağa kalkarak, kapalı tribünde başlayan protestolara yönelik eliyle işaret yaparak, tepki gösterdi. Oldukça öfkelendiği gözlenen Demirören'i, maçı birlikte izlediği Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetici arkadaşları yatıştırmaya çalıştı.

'DEFOL GİT BAŞKAN'

Başkanın bu beklenmedik tepkisi üzerine tribündeki gerilim daha da artarken, siyah-beyazlı taraftarlar, Yıldırım Demirören'e hakaret içeren söylemlerde bulundu.

''Defol git başkan'', ''Başkan olsana, başkan olsana, Fenerbahçe'ye başkan olsana'', ''Kadıköy'e maça gitsene'' diye bağıran taraftarlar, teknik direktör Mustafa Denizli'yi istifaya çağırıp, futbolcuları da protesto etti.

İŞTE DEMİRÖREN'İN ÇILGINA DÖNDÜĞÜ O ANLAR

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Taraftarlar, maçın son anlarında sırtlarını sahaya dönerek, protestolarını sürdürdü.

Öte yandan, Alman takımını maç sonu alkışlayarak soyunma odasına gönderen Beşiktaşlı taraftarlar, ''Wolfsburg'' diye bağırdı.

Başkan Demirören, maç sonu geniş güvenlik önlemleri altında stattan ayrılırken, kendisine yönelik tepkiler stat dışında da sürdü.

KAYNAK

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
AŞKIMIZ sizlere değil RENKLERE....

son resimde dikkatimi çeken bir olay var demirörenin sol üstünde köşediki şapkalı cemal aydın değilmi..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Eski Ankaragücü başkanı Cemal Aydın diyorsan O değil.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Taraftar kibarca git diyordu artık s...git diyor..Başkan hala afra tafra yapıyor..

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yüzsüzlük Ne Demek Canlı Kanıtı bu Adam ya..

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Malum koltuk sevdası, bırakmak kolay değil...En sevdiğim yönetici Süleyman Seba'ydı.

Vazifesini yaptı, çekti gitti. Serdar Bilgili de fena sayılmazdı, inşallah başınıza iyi bir yönetici gelir.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Murat Aksu iyi bir adama benziyor. O'nu seçsinler.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bu demirören sanıyorki grupta uefaya kalınsa ligde iyi souçlar alında taraftar unutacak bağrına basacak..uefa da kupa da kaldırsak kimse senin adını anmaz Demirören..

Bittin sen oğğlım...:DSeni bulacaam oğlum!!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Soğuktan da olabilir. :D

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Taraftar sevgisinin kredisi tükendi haciz geldi yolun açık olsun Gaziantep'e...

Çift kupa dahi o koltukta tutamaz artık her şey bitti güle güle Sayın Demirören...

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Ne yüzsüz herif miş daha nasıl tepki göstersin bu taraftar sana :D

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Dün "Geniş Aile" repliklerinde bile adama gönderme yaptılar :D
"Seni as başkan yapıcam, sonra kulübe Tüp alıyoruz diye ödenek ayırırız" :lol:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Malum koltuk sevdası, bırakmak kolay değil...En sevdiğim yönetici Süleyman Seba'ydı.

Vazifesini yaptı, çekti gitti. Serdar Bilgili de fena sayılmazdı, inşallah başınıza iyi bir yönetici gelir.
Süleyman Seba vazifesini yaptı ama çekip gitmesi vazifesini yapmasından, değil taraftarın O'na ettiği küfürlerden oldu.

Yanlış biliyorsam düzeltin.

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Süleyman Seba vazifesini yaptı ama çekip gitmesi vazifesini yapmasından, değil taraftarın O'na ettiği küfürlerden oldu.

Yanlış biliyorsam düzeltin.

doğru söylüosun bu bjk başkanlarının basına gelen bi olay normal yollarla gıden yok takımdan.Ben Demiröreni savunmuyorum ama Mustafa Denizli'nin de masum oldugunu sanmıyorum.Gecen senede aynı takım vardı aynı baskan aynı taraftar aynı Denizli bu sene ne değişti.Nie bu takım artık takım gibi oynamıo.Taraftarda artık eskisi gibi deil.Wolfsburg macını cogunlukla taraftardan dolayı izledm macn bole olucagı blliydi zaten ama cok cok sasırttılar bni cok dağılmıslar.....:helpsmilie:

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
demirören defolsun gitsin ama maçta yaklaşık 30 saniye demirörene küfürlü tezehürat oldu sanırım o an da bu kadar darlandı ve haklıdırda. o an o gazla bende küfür ettim bu arada trübünde.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Adam açıklama yaptı aklımdan geçmiyo istifa diye :D
Beşiktaşlılar daha çok söverrrrr :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Deniz armatörü vardı İhsan Kalkavan o neden gelmedi BJK'ye ?

O adam cümeatçi...
Beşiktaş'ın başına getirmezler...

Ne yazık ki şanlı takımımın yönetim kadrosu içinde aşırı "din düşmanları" var...

Ertuğrul Hoca'nın eşi için de dünya kadar kıyamet koparmışlardı...

Yarın Kalkavan Beşiktaş'a başkan olsa medya durmadan Fetullah spora el attı... Beşiktaş'a sızdı falan gibi bir çok laf çıkarırlar... :hammer:

Aslında fena da olmaz hep GS ve FB mi illegal yollarla puan toplayacak :w00t::w00t:

Biraz da Beşiktaş cümeatin desteğiyle puan kazansın :mrgreen:

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
O adam cümeatçi...
Beşiktaş'ın başına getirmezler...

Ne yazık ki şanlı takımımın yönetim kadrosu içinde aşırı "din düşmanları" var...

Ertuğrul Hoca'nın eşi için de dünya kadar kıyamet koparmışlardı...

Yarın Kalkavan Beşiktaş'a başkan olsa medya durmadan Fetullah spora el attı... Beşiktaş'a sızdı falan gibi bir çok laf çıkarırlar... :hammer:

Aslında fena da olmaz hep GS ve FB mi illegal yollarla puan toplayacak :w00t::w00t:

Biraz da Beşiktaş cümeatin desteğiyle puan kazansın :mrgreen:

+ 1963 :clover:
Sen de gel Bursasporlu ol artık bırak Beşiktaşı :)
Çok arkadaşımız var ki şu an aktif Bursasporlu Beşiktaş'ı terkedip.
Haydi haydi gel aramıza kardeşim.:flowers:

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Çarşı delirmiş yine. Seviyorum bu Çarşı'yı ben. :)

Tepkileri çok güzel, birlik ve beraberlik duyguları mükemmel derecede düzgün...

tempex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başka 30 000 taraftara kafa tutuyor helal olsun

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
+ 1963 :clover:
Sen de gel Bursasporlu ol artık bırak Beşiktaşı :)
Çok arkadaşımız var ki şu an aktif Bursasporlu Beşiktaş'ı terkedip.
Haydi haydi gel aramıza kardeşim.:flowers:

Benim Beşiktaş'ı tutma sebebim... Büyük bir takım olması çocukluğum dönemindeki başarıları falan değil :)

Beşiktaş'ı kuranlarla ilgili :) Beşiktaş'ın kökleri ile atalarımın kökleri aynı topraklara dayanıyor :)

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Benim Beşiktaş'ı tutma sebebim... Büyük bir takım olması çocukluğum dönemindeki başarıları falan değil :)

Beşiktaş'ı kuranlarla ilgili :) Beşiktaş'ın kökleri ile atalarımın kökleri aynı topraklara dayanıyor :)

Çok merak ettim kimmiş bunlar :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Çok merak ettim kimmiş bunlar :)
BEŞİKTAŞIMIZ’IN KURUCULARI

Ahmet Fetgeri (Aşeni), Mehmet Ali Fetgeri (Aşeni), Osman Paşazade Mehmet Şamil (Osmanoğlu), Hüseyin Bereket, Kadızade Nazım Nazif (Ander) ve 20’ye yakın genç Beşiktaş'ın ilk kurucularıdır. Kurucuların ortak özellikleri Kafkas kökenli olmalarıdır. Ahmet ve Mehmet Ali Fetgeri kardeşler, Gürcistan tahtına kadar yükselmiş, Batum civarından göç etmiş bir soydan gelmektedirler. Mehmet Şamil ve Hüseyin Bereket, Dağıstan aslanı Şeyh Şamil’in soyundan gelmektedirler.

BEŞİKTAŞ JK RESMİ İNTERNET SİTESİ

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
BEŞİKTAŞIMIZ�IN KURUCULARI

Ahmet Fetgeri (Aşeni), Mehmet Ali Fetgeri (Aşeni), Osman Paşazade Mehmet Şamil (Osmanoğlu), Hüseyin Bereket, Kadızade Nazım Nazif (Ander) ve 20�ye yakın genç Beşiktaş'ın ilk kurucularıdır. Kurucuların ortak özellikleri Kafkas kökenli olmalarıdır. Ahmet ve Mehmet Ali Fetgeri kardeşler, Gürcistan tahtına kadar yükselmiş, Batum civarından göç etmiş bir soydan gelmektedirler. Mehmet Şamil ve Hüseyin Bereket, Dağıstan aslanı Şeyh Şamil�in soyundan gelmektedirler.

BEŞİKTAŞ JK RESMİ İNTERNET SİTESİ

İlginç bir tespit hocam şimdi bir Kürt kökenli de kökeninden dolayı illa Diyarbakırspor u mu tutmak zorunda :)
Yanlış anladıysam bağışla ama biraz garip geldi.
Ama sanırım şurda haklısın Beşiktaş'ı Osmanlı Galatasaray'ı Ermeni Fenerbahçeyi de Rumlar kurdu diye bilinir.
Bu konuda bilgisi olanlar varsa aydınlatabilir geniş araştırma yapmadım.

Yalnız BJK tribünlerinin de şu anda liderinin Ermeni kökenli oldugunu unutmayalım.Elbette köken önemli değil ama hani sen hatırlattın ya
:)

Hadi herkese hayırlı akşamlar :clover: