Dell xps m1530 anakart ve lcd ekran değişimi 1152 tl

ajan_63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 gun önce birden bilgisayarım kapandı bidaha monitöre görüntü gelmedi Dell xps m1530 anakart ve lcd ekran değişimi 1152 tl sizce arkadaşlar ben bu bilgisayarı yapmim başka yeni bilgisaymı alayım yoksa bu fiyat gerçektende buna verilirmi
ben cd takıp ezbere boot yaptım cd calıştırdı sizce teknik servis kandırıyomudur beni bilgilendiren arkadaşlara tskler cok uzgunum 2200 tl almıstım 2 yıl önce
:crying: :crying:

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
pilini söküp pil olmadan çalıştırmayı denermisin.

ajan_63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedik öle acılmadı şu an teknik serviste böyle bir fiyat biçiyolar ne dersin kardeş

metexxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin yerinde olsam parçalarını sahibinden yada gitti gidiyordan satarım okadar parayla sıfır bilgisyar alırsın zamanla bilgisayar barçaları özelliğini kaybediyor

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
anakart + lcd paneli 500 tl ye değiştirebilirsin 1152 tl çok para.

birde aklıma şöyle bir soru geldi. ya anakart bozuktur yada panel ikisinin aynı anda bozulması ünv. sınavında 17 okulda tamamen kız öğrencilerin sınava girmesi kadar büyük bir tesadüftür. (ne demek istediğimi anlayan anlamıştır sanırsam:rolleyes: )

prof_cavus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben inverteri bozulmustur. vga yardımıyla moitöre bagladın mı

ihyildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell XPS M1330 kullanıcısıyım ve bilgisayrımın 2 defa anakartı yandı. Üçüncü defa yanmak üzere ve dell değiştirmeyeceğini söylüyor. Tüketici mahkemesine gitmeyi planlıyorum. Garanti süresi geçeli 2 ay oldu ve bilgisayara tamamen off duruma geçti. Sorun yaşayan arkadaş müsaade ederse tüketici mahkemesine kendisi ile ilgili belge ve bilgileri de sunmak isterim.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
o paraya daha iyisini alır bu notebookdan artanlarıda satarsın, 200 tl de kar yaparsın.
bence hiç uğraşma değmez. yapılınca sana 2 sene daha garantı vereceklermi 1 ay sonra patlar kullanıcı hatası deyip kovarlar seni

metehanpolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi göz at istersen kadıköy piyasasına laptop depo, notebook depo, sıfır hata buralara sor en azından. Geçmiş olsun...

asii25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş mrb parçaşlarını satmayı düşünürsen ve fiyat uygun olursa bazılarını alabilirim zamanla 2. eller ömrünü tamamlıyor