Dell teknik servisi

barinal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar vatan bilgisayar dan para iadesi aldim eski cihazim lenovo z580 idi
Simdi dell 7537 almayi düşünüyorum ama ogrendim ki dell yerinde hizmet bitmis ve kocsistem le anlasmislar.Oldukça fazla şikayet var teknik servis ile sizin yorumunuz nedir?

1700 lira butcem var bu butceyle alınacak en iyi bilgisayarlar birtanesi sanırım. Digerleri lenovo z510 ve asus X550Jk-XO012d

Ben genel olarak internet film pc tv izlerim ayrıca son çıkan oyunlarada ilgim var ama oyle yüksek ultra çözünürlük bekletim yok.Bana eski bilgisayar im kadar performans verecek pc hangisidir? (Eskisi z580. 2gb gt635 ekran kartı vardi 8gb ram ve 1 tb harddisk) bu çerçevede 1700 lira butceyle hangi urunu tercih ederdiniz?
Lütfen iyi kotu yorumlarinizi yazin.

barinal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncel yorumlarinizi bekliyorum

roadthegenesis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus işine yarayabilir.Fakat film izliyosan facebookta takılıyosan asusa gerek yok.Ama oyunda oynuyorum diyosna asus iyidir.HP marka bir laptopta almayı düşünebilirsin :)

barinal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus işine yarayabilir.Fakat film izliyosan facebookta takılıyosan asusa gerek yok.Ama oyunda oynuyorum diyosna asus iyidir.HP marka bir laptopta almayı düşünebilirsin :)

Dedigim gibi agirlik film internet tivibu digiturk play uzerinden tv ve sonrasında oyun
Hp cok ısınıyor diye biliyorum buyuzden hic bakmadim ürünlerine ve hp düşünmüyorum

roadthegenesis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dedigim gibi agirlik film internet tivibu digiturk play uzerinden tv ve sonrasında oyun
Hp cok ısınıyor diye biliyorum buyuzden hic bakmadim ürünlerine ve hp düşünmüyorum
Sen bilirsin sana kalmış bişey oyun oynamicaksan Acerede bakabilirsin :) Ayrıca tavsiyem şarjdayken kullanma bataryayı bitiriyor

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ek bilgi; dell Alt serilerde yerinde servis i bıraktı. Latitude vb. Prof. Serilerde halen devam..

barinal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ek bilgi; dell Alt serilerde yerinde servis i bıraktı. Latitude vb. Prof. Serilerde halen devam..

Bu inspiron serisi sanirim ondada yok yerinde servis ama bunu cok onemsemiyorum kargoyla teknik servisede gonderirim onemli olan sorun ciktiginda adma gibi ilgilenilsin

cukka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus ve lenovo şuan yetkili servis konusunda en iyi hizmet veren firmaların başında sorun yaşayan illaki vardır ama her iki markanın servisleriyle de muhattap oldum sıkıntı çıkarmadılar