Dell inspiron 3520 wireless driver kurmuyor [Çözüldü]

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu aptal makinayı alalı 1 gün oldu. rezil bir sistem olan win8 ile gelmiş. kaldırıp win7 kurdum, şimdi ise wireless ve bluethoot sürücülerini kurmuyor, hatta kuruyor gibi yapıyor ama sonuç yok. bios güncellemesi de yaptım, biosta wireless seçeneğinide görmüyor. win7 kurarken recovery de silmişim, ne yapmam gerekiyor? yardımlarınız için teşekkür ederim.

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorunu çözdüm. Güncel driver kurmak gerekiyormuş. Pc ile gelen driver cd de eski versiyon olduğu için kabul etmiyor.

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ayrıyeten dell.com.tr sitesinden modelinize göre güncel driver bulup indirirken, bios driver da indirip bios güncellemesi yapmanız gerekebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aYNI MARKA AYNI SORUN AYNI TARİHTE ALMIŞIZ bilgisayarı nasıl hallettin kardeşim yapamadım siteden buldum driver ama yükledim olmuyor

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim model 3521 miş ama yinede seninkileri bi deneyim olursakendi driverini bulamıyorum çok aradım ama yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende de aynı sorun var herelde de daha dün aldım bu leptobu internete wi-fi olarak bağlanıyo onu bir türlü değiştiremedim sizde de aynı sorun mu var ne yaptınız ?

bjkadir_23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende dün aldım bu leptobu arkadaslar internete wi-fi olarak bağlanıyor ve bunu değiştiremedim sizde de aynı sorun mu var bu düzeltebildiniz mi ben pek anlamıyorum yardım ederseniz sevinirim

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kablo ile mi bağlanmak istiyorsun?

klavye de alt diye bir tuş var. onun iki sol yanındaki tuş FN tuşudur, üzerinde yazıyor. fn+f2 tuşuna bas, wireless kapanır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bios güncellemesini nasıl yapıyoruz arkadaşlar 3521 de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dell ispirion 3521 marka laptopuma xp kurmak istiyorum bi türlü yapamadım yardımcı olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dell INSPIRON 3520 21W45BC Markalı Laptopu Daha alalı 1 ay olmadı ... Windows 8 işlemcisi... kablosuz internet kullanıyorum.. Bazen 5- 10 dakika bazende 10 - 15 dakika arasında internetim cok yavaslıyo .. Modemde Sorun Yok . Evde , Cafede , Ve çok yerde aynı sıkıntıyı yaşıyorum... Sizce Ne yapmalıyım Bi Bilgisi Olan Varmı Yardım Edebilir mi ?? ARtık Cok Canımı Sıkmaya Basladı Lütfen Yardım !!! Ne film izleyebiliyorum ne online Oyun oynayabiliyorum..