Dell G5 15 5500 - 10750H & RTX2060 - İnceleme

thelordof

Asistan
Yani teknorya doğru fotograf mı koymuş bu arada eski kasa ile yeni kasanın kalite olarak farkı varmı yoksa sadece goruntu mu
Ebrarda ki fotoğraf doğru, benim paylaştığım fotoğraflara bakarsanız anlarsınız. Eski kasa 9. nesil i7 işlemciliydi. Eski kasayı kullanmadığım için kalite farkı var mıydı bilmiyorum.

Jarvisit

Editör
Editor
Güle güle kullan. Touchpad'in solundaki çıkartmaya aşırı ayar oldum. Çok gereksiz duruyor :D

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
herkesin kendi zevki ama ben tasarımını hiç beğenmedim
Aslında kendi segmentine göre iyi bir tasarım. Ancak TR pazarına gelince fiyatı uçmuş G5 modelinin. Normalde yurt dışında G5 modeli, HP Omen 15'in 2020 kasasından daha uyguna satılıyor. Yeni kasa Omen ile G5'e göre bir üst segment G7 benzer fiyatlarda satılmasına rağmen burada Omen G5'e göre daha uygundu.

thelordof

Asistan
Indirimde 12700 e dell g515 5500 modelini aldım şuan 14000 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bilgisayarı kapatiyorum ekrani actigimda dugmeye dokunmadan otomatik aciyir kendini nasil duzeltebilirim
Biosta ayarı var diye biliyorum. Hoşuma gitti, şimdilik ellemedim.
Hayırlı olsun. :)

herkesin kendi zevki ama ben tasarımını hiç beğenmedim
Çok farklı tasarımı yok, haklısınız. Bir önceki neslin kasası daha güzel. G5 5590 diye aratın.

Aslında kendi segmentine göre iyi bir tasarım. Ancak TR pazarına gelince fiyatı uçmuş G5 modelinin. Normalde yurt dışında G5 modeli, HP Omen 15'in 2020 kasasından daha uyguna satılıyor. Yeni kasa Omen ile G5'e göre bir üst segment G7 benzer fiyatlarda satılmasına rağmen burada Omen G5'e göre daha uygundu.
Son birkaç gündür epey fiyatlar uçtu. :(

GTX 960M

Öğrenci
Hocam ekran kartı 2060'ın yenilenmiş versiyonu olan 115w rtx 2060 mı? yoksa eskileri gibi 90w mı? size zahmet bakabilirmisiniz?