Deliaşık @ Forum

Bu konuyu okuyanlar

deliasik2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum Arkadaşlar sitemiz bitti sizleride aramızda görmek ten mutluluk duyarız Lütfen www.deliasik.com sitemizin adresidir yorumlarınızı bekliyorum

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
İnternetteki copy/paste sitelerden birini daha açmışsın tebrik ederim. Altlarına bari alıntı yaptığın yeri belirtseydin. Örneğin kredi kartı yerine parmak haberi mynetten. Şu internet dünyasında, bizim ve diğer başarılı haber sitelerinin yayınlarını kaynak göstermeden alan o kadar çok site var, bunların sayısı da her geçen gün artıyor.

deliasik2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya neden öyle diyosunuz ki lütfen ben sadece sitem tanıttım begenmeye bilirsiniz ama benide bu şekilde suçlayamazsınız :S

Reaksiyon puanı
23
eskiden bende alıntı yapar yazmazdım artık kendim yazıyorum yazar olduğumu belirtiyorum bana iyi yönde tekrar geri dönüyor

deliasik2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten çok tuhafıma gitti herkes gelince sitemi begeniyo ama sizin bu tutumunuz çok yanlış

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu tavsiye ettiğiniz siteler giderek herkesi kendi sitesinin, forumunun reklamını yaptığı bir alana mı dönmeye başladı? (Bu kategorinin amacı zaten buysa, ben yanlış anlamışımdır :) )

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Görmek kısmet değilmiş... Küsüp Siteyi mi kapattı acaba ?

Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

deliasik2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aa neden kapatayım sadece bir ara server hata vermişti o sorun düzeltildi istersen gel bide şimdi bak tamamen degiş ti çok seviyorum harika :D