Deadpool Türkçe Yama

Deadpool Türkçe Yama

Açıklama
Marvel karekterini ele alan macera, aksiyon türünde ve yapımcısı High Moon Studios olan Deadpool oyunu için türkçe yama.
Deadpool Türkçe yama ile birlikte oyununuzun tamamı türkçe olmaktadır. HE Software ve Türkçe-Çeviri ekibinin çabalarıyla çıkarılmıştır.
Yapımcı: HE Software
Çeviri Durumları
Görevler: 100%
Diyaloglar: 100%
Hikaye: 100%
Arayüz: 100%
Toplam Çeviri: 100%

Görseller

Deadpool Türkçe Yama Sıkça Sorulan Sorular

Deadpool Türkçe yama kurulumunda “Oyununuz Bu Klasöre Kurulu Görünmüyor“ şeklinde hata alıyorum, çözümü nedir?:

Deadpool Türkçe yama kurulumunda hedef klasörü seçerken oyunun klasörünü değil bir üst dizini seçmelisiniz. Daha detaylı anlatım için altta bulunan kurulum yönergelerini okuyabilirsiniz.


Deadpool Türkçe Yama İndirme Linkleri
1.0 Sürümü (Hepsi ile uyumlu) 11 MB

Turbobit
Uploaded
Yandisk
Mega
Mediafire
Google Drive
Dropbox
Mail.ru
pCloud

Deadpool Türkçe Yama Kurulumu

Yazılım Anlatım
  1. İndirdiğiniz RAR dosyasına sağ tıklayıp “Dışarı Çıkart“ basın.
  2. Kurulum.exe“ dosyasını çalıştırın.
  3. İleri“ butonuna tıklayarak ilerleyin. Oyunun hedef klasörünü seçerken dikkat edin. Oyunun hedef klasörünü değil, bir üst klasörü seçmeniz gerek. Yani örnek olarak oyun “C:\Program Files\Deadpool“ buraya kurulmuş ise oyunun hedef klasörünü seçerken “C:\Program Files“ klasörünü seçmeniz gerekmektedir.
 

algea

Doçent
Selam arkadaşlar neden Türkçeye çevirmek istiyorsunuz ki İngilizce bilmeyen bu devirde yaşamasın bile. Arkadaşlarınıza kötü örnek oluyorsunuz size hiç yakışmıyor hemide hiç…
 

yucesezar

Profesör
Yasaklı
Ben İngilizce bilmiyorum demek ki benim yaşamaya hakkım yok! Sakın bir daha Türkçe çeviri falan yapmayın! sizin yüzünüzden insanlar tecavüzcü,gaspçı falan oluyor kötü örnek oluyorsunuz ya!..
 
Üst