Daylanmuhendislik.net

muhsint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

B7ohGh.jpg

Daylan Mühendislik kötü işciliği
Eve doğalgaz yaptıralım dedik tavsiye üzerine seçitiğimiz firmanın yaptıklarını ben değil resimler anlatsın kararı siz verin

gEFi8h.jpg

iGEz3h.jpg

h6Ftph.jpg

KkHxbh.jpg

3cmRFh.jpg

bzbSth.jpg

sjhMYh.jpg

Bunlar sözleşmede kapatacaklarını yazmalarına ramen kapatmıyoruz siz kapatacaksınız diyip kapatmadıkları delikler dışardan içeriye püfür püfür rüzgar giriyor

6vU8Qh.jpg

Normalde sıcak soğuk tesisatı gizli olurken burda ki mükemmel işçiliği görüyorsun borular hiç gözükmüyor!!!
2wc5lh.jpg

Öyle milimetrik ölçtülerki buzdolabı artık eski yerine girmiyor arkasında 10-15 cmlik bir boşluk oluştu çok mükemmel bir işçilik !!!
veUCNh.jpg

87O2ph.jpg

İki resim arasındaki farkı bulun diye oyun oynayalım!!! Biz demişizki evde çocuk var kapı ağızlarının altından geçirin salonda öyle yaptılar ama mutfakta yapmadılar sonrada siz burayı söylemediniz dediler nasıl ya mutfakta çocuk yokmu !!! Ha diyelimki iyice kulağınıza tembillehlemedik nerde görülmüş kapı agzından böyle boru geçtiği 2 gün sonra ona basılıp kırılmıycakmı onu söylemeye ne hacet !!!

8cuMQh.jpg

Buraları da kırıyorlarmış kapatmıyorlarmış nasıl mantıksa

waW6oh.jpg

Banyoda da okadar bilgililerki matkabı nereye vuracaklarını iyi bildiler ve sonuç boruyu patlattılar sonra tamir ettiler ama orayıda biz kapatmayız siz kapatacaksınız dediler
3cmRFh.jpg

bzbSth.jpg

Son olarakta bu boruyu geçirken zillerin kabllolarını koparttılar binadaki mekezi ziller bundan sonra çalışmaz oldu halla araştırma var nereden olduğu belirsiz!!!
Buarada burdaki işçilikten bahsetmeye gerek yook dışardan bağırarak bize ulaşabilirsiniz delikten irtibat sağlaya bilirsini onun için zilleri kestiler zannedersem nede olsa delik var diye!!!
Düzeltin dediğimde neden gece yarısı aramadınız söylemediniz dediler ertesi gün aranmayı kabul etmiyorlar heralde...
Önceleri yapacaz diye 2 hafta oyaladılar sonrada yapmıyoruz bizim işimiz değil deyip işin işinden sıyrılmak istediler ben bu işin peşini bırakmıycam aman siz siz olun İzmir deyseniz Daylan Mühensiliğe çok ama çok dikkat edin ...
Daylan Mühemdislik İzmir yapımı bir örnek tesisat döşemesi

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Tüketici Hakları'na bir danış derim. Sonuçta evini mahvedip, onarmadan gitmişler. Kusurlu iş var. Belki yardımcı olurlar.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bunlar mühendis işi değil bildiğin amele işçisi kolay yoldan bitirip gitme sonra parasını almak derdindeymiş yapan. Ne tesisat gizlemesi var nede düzen. Geçmiş olsun kardeş..

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Boru arasındaki kablolar nedir öyle ? S:

İyice sallamışlar işi..

astronash

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kontrole gelen devletin mühendisi bşy demedimi bunlara?

Reaksiyon puanı
188
Mühendisliğin adını kirletmişler. Bence bu adamlar bu işi bırakmalılar...

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bu tadilat işlerinde şöyle bir laf var: "Yapan değil, Yaptıran Usta" diye. Yanlış anlama derdini anlıyorum, paramla rezil oldum diyorsun, lakin bu işler böyle oluyor, her zaman usta'nın başında durman lazım. Bu olay Türkiye'nin her yerinde gecerli.

icaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hizmetlerimiz ; yıkım, baştan sallama, boru her türlü geçer, kablo kopar zil çalmaz ;)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bu mühendis işi değildir düz işçi bunlar sadece boru bağlantısı yapıyorlar okadar adamlar kısa yoldan boru bağlayıp kaçmış evden.Estetiğe görünüşe önem vermemişler yani işçilikten kaçmışlar adam en azından alçıyla boru boşluklarını kapatır oda yok :S

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
alel acele gitmişler. Gizlemede yok. Ayıptır yahu

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Daylan Mühendisliğin sayfasından hakkımızda kısmı:
KALİTE POLİTİKAMIZ
Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye
ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda
Dünya standartlarını hedefliyoruz...;
En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek,
Çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde
Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek,
Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet,
Verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek,
Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak
çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sallamak için bir yere para ödemiyorduk değil mi? İyiki diye şükrediyordur Daylan Mühendislik...

Bence tam bir rezalet bu yapılan. Hakkınızı sonuna kadar arayın. Ben bile acayip sinir oldum şuan. Hem o kadar para vereceksiniz hem de her yeri delik deşik edip gidecekler...

muhsint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üzerinden 1 sene geçti sordum avukata bu olaydan sonra en az 2.000 tl harcaman lazım bilirkişi masrafı dosya masrafı bilmemne vs.. kazanırsan paranı geri alırsın mahkeme ne kadar sürer bilinmez dediler . Bende allahından bulsınlar madem dedim ve bunları facebookta burda ve bir kaç yerde yayınladım birde daylanmuhendislik.org diye bir site alıp koydum aynı bu resimleri . Dün karakoldan çağırdılar siz böyle bir site açıp firmaya hakaret edip maddi kayıp vermişiniz diye :)) . Yahu dedim maddi kaybı benmi yaşadım onlarmı ve kaldıki bu benim evimin resmi dedim bu adamların yaptığı işçilik . Dedim bu resimlerden bu kadar gocunuyorlardıda gelip niye düzelmedilerde siteyi şikayet ediyorlar neyse ben ifademi verdim site bana ait ben parasını verdim açtım resimleride yükledim . Ticari itibar kaybımız var mahkeme yolumuz falan açık maçık diye karokola başvurmuşlar !!! işinizi düzgün yapmayın birde üste çıkmaya çalışın olacak iş değil resimler açık ve net değilmi ....

snowfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende makine mühendisiyim arkadaşlar bunlar korsan firmadan da beter. o doğalgaz borularına o halde nasıl gaz açımı vermişler. hangi şehirdesin bilmiyorum ama bursada isen bi özel mesaj at referanslarımızı göstereyim olmadı sıfırdan düzenleyelim tesisatınızı

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
üzerinden 1 sene geçti sordum avukata bu olaydan sonra en az 2.000 tl harcaman lazım bilirkişi masrafı dosya masrafı bilmemne vs.. kazanırsan paranı geri alırsın mahkeme ne kadar sürer bilinmez dediler . Bende allahından bulsınlar madem dedim ve bunları facebookta burda ve bir kaç yerde yayınladım birde daylanmuhendislik.org diye bir site alıp koydum aynı bu resimleri . Dün karakoldan çağırdılar siz böyle bir site açıp firmaya hakaret edip maddi kayıp vermişiniz diye :)) . Yahu dedim maddi kaybı benmi yaşadım onlarmı ve kaldıki bu benim evimin resmi dedim bu adamların yaptığı işçilik . Dedim bu resimlerden bu kadar gocunuyorlardıda gelip niye düzelmedilerde siteyi şikayet ediyorlar neyse ben ifademi verdim site bana ait ben parasını verdim açtım resimleride yükledim . Ticari itibar kaybımız var mahkeme yolumuz falan açık maçık diye karokola başvurmuşlar !!! işinizi düzgün yapmayın birde üste çıkmaya çalışın olacak iş değil resimler açık ve net değilmi ....

Açıkçası bu işin peşini öyle kolay bırakmanız üzdü beni. Biz böyle Allah'tan bulsunlar dedikçe bu tür korsanlar iyice yüzsüzlüğe vurdular işi. Bakın utanmadan gidip sizi şikayet edebiliyorlar. Bence sizde bu işin peşini bırakmayın.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hemen şikayet et kardeş bu ne böyle ya.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
mühendislik nerede ben göremedim.

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bizim mühendisler bi harika

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Adamlar bu kadar güzel bir reklamdan sonra artık iş bulamazlar.http://www.google.com.tr/ (4. sıra). Ayrıca bir Uğur Dündar havası sezdim.
2. sıraya yükselmiş. :D

hocam bırak mahkemeye versinler. seni mahkeme/dosya masrafından kurtarmış olurlar. neticede kesin sen kazanırsın. sakın siteden de vazgeçip kapatma. o sitede hakaret yok zaten. sadece başına gelenleri resimlerle anlatmışsın. eline sağlık. böylelerinden intikam almanın en güzel yolu. :yes:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sallama iş yapılmış besbelli :)

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ha ha haha ha=>:w00t:=>:scared:=> :laugh:=> :(=> :mad: <=:4:

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bence bunlar dalyan mühendislikmiş :D şakası bir yana geçmiş olsun kardeş git hakkını ara evi delik deşik etmişler

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Adamlar madara mı oldular reklam mı oldular belli değil.