Davutoğlu'ndan Erdoğan'a "Aşiretleşmeyelim" yanıtı

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Davutoğlu'ndan Erdoğan'a "Aşiretleşmeyelim" yanıtı: ''Aşireti Ankara'da kurmuşsunuz, taşrada ne arıyorsunuz?'' Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde milletvekillerini uyarmıştı ''Akrabaları parti yönetimine koymayın, aşiretleşmeyelim.'' diyerek.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Davutoğlu kendini harcıyor yazık bu siyaset uğruna. Ne dediği belli ne anlattığı. Ya adam akıllı açık seçik konuş yada sus hiç konuşma.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Davutoğlu veya Babacan ne derse desin ciddiye alamıyorum.

Partideyken iyiydiniz de şimdi mi satıyorsunuz? Siz de mi kandırıldınız?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Siz de mi kandırıldınız?
Onu deseler onada razıyım. Ama tüm iyi şeyleri onlar yapmış tüm kötü şeyleri AKP yöneticileri ve Erdoğan yapmış gibi lansa ediyorlar.

Seçim zamanları hiç karşı çıkmayan insanlar şimdi diyor ben Referandumda Hayır oyu kullandım zaten yok ben Başkanlık sistemini istemedim. Şu yasa geçmemesi için çalıştım. ( Takip etmiyor olsak yiyecez. ) O süreçlerde en ufak bir karşı görüş belirtmeniz yok şimdi çıkmış biz Doğrucuyuz onlar full yanlış diye masallar okuyorlar resmen...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sorun burada işte :D 2018 yılına kadar beraber yürüyordular. Şimdi çıkıp biz aynı yolda değildik biz bir yan şeritteydik hiç aynı yolda yürümedik hatta Erdoğan'ıda gram sevmezdike geliyor muhabbet...
Bre sormazlar mı "sen, Erdoğan bunları yaparken neredeydin?"

Şu ülkede en oy verilmeyecek kişiler arasında bunlar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şu ülkede en oy verilmeyecek kişiler arasında bunlar.

Şuan ki söylemler ve hareketler CHP'nin çatı adayı olarak Ali Babacan'ı parlattığı yönünde ama. Banada onu yapacaklar gibi geliyor. Davutoğlu iyice kendini bitiriyor ve rezil ediyor söylemkeri ile ama Ali Babacam aradan sıyrılabilir Ekonomi diyerek. ( Eski AKP'liymiş SAĞ görüşlüymüş flan kimse takmaz Kemal Kılıçdaroğlu derse tıpıp tıpıp oy verirler gene. )

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Ahmet Davutoğlu Anlık:
Koyduğum nokta belki son
Ben bunu bilemem aynı bomb
Gibi gelir sana belki de aynı ton
Dibi delik gelebilir ama aynı fon

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Böyle ilk başlarda kanar gibi oldum bunlara da sonra İllallah dedim çok şükür Allah'ıma.

CHP'de iyice o yana bu yana yalpalıyor, Allah akıl fikir versin.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Tatanka Muarrem, Hacı Muarrem vs diye ara sıra dalga geçiyoruz ama hakkını vermek lazım, söz konusu adamlıksa Muharrem İnce Ahmet Davidov+Abdo Rose+Ali Fatherjann üçlüsünün toplamından 100 kat adamdır. Siyasi dünyevi görüşü benimle taban tabana zıt olmasına rağmen bu üçü mü Muharrem İnce mi, kesinlikle Muharrem İnce.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Şuan ki söylemler ve hareketler CHP'nin çatı adayı olarak Ali Babacan'ı parlattığı yönünde ama. Banada onu yapacaklar gibi geliyor. Davutoğlu iyice kendini bitiriyor ve rezil ediyor söylemkeri ile ama Ali Babacam aradan sıyrılabilir Ekonomi diyerek. ( Eski AKP'liymiş SAĞ görüşlüymüş flan kimse takmaz Kemal Kılıçdaroğlu derse tıpıp tıpıp oy verirler gene. )
Ali babacan CHP'nin çatı adayı olarak gösterilmez gibi bence ama belli de olmaz tabi... Göreceğiz

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Tamamen kendini gündemde tutma çabası, bir çoğu gibi kendisi de gayet iyi biliyor ki , Eğer bir yerlere geleksem gündemde olmak için Erdoğan'a saldıracaksın, bunu uygulayanlar oldukça fazla ama bu gibi insanların maalesef ederi yok.