Darboğaz olur mu ?

Bu konuyu okuyanlar

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
1.'si demin ne yazdın da sildin?
2.'si B450 gaming plus önerdim 4 slotlu.
1. si obaşka konuya yazılacak mesajdı ondan silindi. aklına bi şey gelmesin.
2. si o öneriyi görmedim. ayrıca o anakart da leş bi anakart daha önce konuşmuştuk 200 lira fazla veririm adam gibi 470 g p alırım.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
1. si obaşka konuya yazılacak mesajdı ondan silindi. aklına bi şey gelmesin.
2. si o öneriyi görmedim. ayrıca o anakart da leş bi anakart daha önce konuşmuştuk 200 lira fazla veririm adam gibi 470 g p alırım.
B450 Gaming Plus'a leş dediysen artık sözünün bir değeri yok demektir.
B450 seviyesindeki en iyi anakarttır Gaming Plus. Mosfet soğutması, mosfetlerin ve fazların kalitesiyle kendini %100 kanıtlamış bir modeldir. B450 kısmında daha üstü yoktur. Tomahawk modeli de bir değişik versiyonudur.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
B450 seviyesindeki en iyi anakarttır Gaming Plus. Mosfet soğutması, mosfetlerin ve fazların kalitesiyle kendini %100 kanıtlamış bir modeldir. B450 kısmında daha üstü yoktur. Tomahawk modeli de bir değişik versiyonudur.
sana mı sorucaz burda sözün kıymetini haddini bil terbiyesiz herif. b450 gp ile b450 düzlerin arasında ne gibi fark varmış da saçmalıyorsun? neyse engelliyorum seni. bas git bi daha bulaşma bana!

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
ben öyle bi sistem alsam ne yayından geri kalırım ne store mi kurmadan dururum :D ondan az ram yüksek olsun. yoksa sorun yapabilir. ayrıca ram oyuna göre seçilmez ki şimdi rx570 ile bu kartın gerekeceği işlem miktarı aynı mı da ram aynı kalsın? ps5 24 gb ramle gelicek. yeni oyunlar kim bilir nasıl ram ister pc lerde? bunlar bi etken. yüksek olsun yani.
Ram sonradan eklenmesi kolay bir bileşen olduğu için başta ideal bir ram miktarı iş görür.

Sami.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ekran kartı,monitör,işlemci sordum ramdan girip anakarttan çıktınız.Beyler tamam ben bu sistemi ilk sayfada yazdığım özelliklerle işlemciyi ryzen 5 3600 yapıp alayım.Olmadı iade ederim 144Hz için RTX 2060lı bir sistem alırım param cebimde kalır.Teşekkürler yanıtladığınız için.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
Ram sonradan eklenmesi kolay bir bileşen olduğu için başta ideal bir ram miktarı iş görür.
öyle de şimdi 4 tane 8 lik ramin yaratacağı gecikme ve güç dengesizlikleri ile uğraşacağına-ki bu yükü anca x470 g p kaldırır. daha düşüklerinin ram beslemesi o kadar iyi değil. - 2 tane 16 lık çok daha iyi iş görür.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
öyle de şimdi 4 tane 8 lik ramin yaratacağı gecikme ve güç dengesizlikleri ile uğraşacağına-ki bu yükü anca x470 g p kaldırır. daha düşüklerinin ram beslemesi o kadar iyi değil. - 2 tane 16 lık çok daha iyi iş görür.
Bütçe buna el veriyor,ileride de gerekirse ramleri satar ve 2x16 alır çok zor bir iş değil.Başta sırf oyun bilgisayarı için 32GB ram almak pek akıl karı değil.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Ne alaka AMD sistemler için 4'lü RAM 2'li RAM'den daha iyi ve B450 gaming plus ta oldukça iyi bir anakart.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
Ekran kartı,monitör,işlemci sordum ramdan girip anakarttan çıktınız.Beyler tamam ben bu sistemi ilk sayfada yazdığım özelliklerle işlemciyi ryzen 5 3600 yapıp alayım.Olmadı iade ederim 144Hz için RTX 2060lı bir sistem alırım param cebimde kalır.Teşekkürler yanıtladığınız için.
ben de zaten tüm sistem değişmesin diye sadece işlemcinn yeterli geleceğini, ramin sorun yapabileceğini anlatmaya çalıştım ama arkadaşlar her yere daldı. yoksa sisteminiz gayet güzel de bizimkiler her şeyi değiştirtmenin peşinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka AMD sistemler için 4'lü RAM 2'li RAM'den daha iyi ve B450 gaming plus ta oldukça iyi bir anakart.
allah allah. arkadaşta sanki thread riper var da 4 kanallı. ryzenler çift kanal. az mantıklı cevaplar verin.

senin de kafan yok demektir.
hadi adminler bunu da silin göreyim. adam bizim sözümüze hakaret etsin. biz cevabını verdiğimiz zaman da suçlu olalım. silen de bunun gibi olsun.

beyinsizler sizleri!

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
ben de zaten tüm sistem değişmesin diye sadece işlemcinn yeterli geleceğini, ramin sorun yapabileceğini anlatmaya çalıştım ama arkadaşlar her yere daldı. yoksa sisteminiz gayet güzel de bizimkiler her şeyi değiştirtmenin peşinde.

allah allah. arkadaşta sanki thread riper var da 4 kanallı. ryzenler çift kanal. az mantıklı cevaplar verin.

senin de kafan yok demektir.
hadi adminler bunu da silin göreyim. adam bizim sözümüze hakaret etsin. biz cevabını verdiğimiz zaman da suçlu olalım. silen de bunun gibi olsun.

beyinsizler sizleri!
Silebilirler sorun yok. Ben tepkimi belirttim ve bu sana ulaştı. O yeter bana.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
forumun adından bi f silince ne mal olduğunuz çıkıyor. neden girmişim ki bu leş siteye anlamadım. bende suç