Darbe ile ilgili paylaşımla tutuklandılar

Bu konuyu okuyanlar

sultanboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Karaman'da yaşayan Mehmet K. sosyal medyada Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği ve FETÖ darbe girişimini öven yazılar yazdığı gerekçesiyle Karaman Emniyet Müdürlüğü ekiplerince tutuklandı.
Aynı şekilde Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan, sosyal medya hesabından FETÖ darbe girişimini destekleyen paylaşımlarda bulunup Cumhurbaşkanı'na hakaret ettiği iddia edilen kişi tutuklandı.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Dikkat etmek gerekiyor.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Benide heran içeri alabilirler :D

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Araçımı Edirne çıkışında durdurup ne iş yaptığımı sordular :D Emekçiyim mi desem işçiyim mi desem bilemedim, muhasebe dedim saldılar :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tiyatro diyenleride alacaklar mı acaba? Çünkü facebook ve diğer yerlerde tiyatro diye bas bas bağıran bir sürü kişi var. Merak ettim şimdi. :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bos islerle ugrasirsan her sey müstehaktir. Elestirirsin eyvallah da, küfür ve hakaret ediyorsan olanlara katlanacaksin.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Araçımı Edirne çıkışında durdurup ne iş yaptığımı sordular :D Emekçiyim mi desem işçiyim mi desem bilemedim, muhasebe dedim saldılar :)
2 Aydır şehir giriş ve çıkışlarında giriş çıkış yapanları durduruyorlar. Geçen bayramda saç sakal bir birine girmiş arabanın plaka doğu plakalı hemen çektiler adam tip tip bize bakıyor 15-20 dk salmadılar araştırdılar :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Alsınlar, araştırsınlar.. Forumlarda, sözlüklerde, özellikle Twitter'da yazanları da incelesinler.. Bu hainler bir tek dışarıda değil, her yerde var..

sultanboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Hakaret edilmediği sürece içeri almaları yanlış. Düşünce özgürlüğü var, kendi hesaplarımızda düşüncemizi paylaşamayacaksak ne anlamı var? He eğer illaki alacaklarsa da tek taraflı değil karşıt görüşlerden de alınması gerekiyor diye düşünüyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hakaret edilmediği sürece içeri almaları yanlış. Düşünce özgürlüğü var, kendi hesaplarımızda düşüncemizi paylaşamayacaksak ne anlamı var? He eğer illaki alacaklarsa da tek taraflı değil karşıt görüşlerden de alınması gerekiyor diye düşünüyorum.
Darbe istemek darbeye yardımcı olmak kanunlara göre suçtur. Her özgürlüğün bir sınırı var. Bu unutulmamalı.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Darbe istemek darbeye yardımcı olmak kanunlara göre suçtur. Her özgürlüğün bir sınırı var. Bu unutulmamalı.
tamam. Daha suçu sabit olmayan insanlara darbeci . O cu diyerek onları suçlamak .hakaret küfür etmek
Serbest. nasıl hukuk bu?

Suçu olan cezasını çeksin. Ama suçu sabit olana kadar herkes masumdu..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Konusu ne olursa olsun, özgürlük sınırsız değildir..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
tamam. Daha suçu sabit olmayan insanlara darbeci . O cu diyerek onları suçlamak .hakaret küfür etmek
Serbest. nasıl hukuk bu?

Suçu olan cezasını çeksin. Ama suçu sabit olana kadar herkes masumdu..
Darbecilerin kim oldukları belli ve haklarında gerekli işlemler yapılıyor. Belirsiz bir durum şuan yok. Darbeyi yapana veya yapmaya teşebbüs edene herkes küfür eder...