Dahili HDD'ye Rufus programı ile FreeDos yüklemek

Bu konuyu okuyanlar

cydia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Öncelikle herkese merhaba mağarada yaşamıyorum ama elimde 2003 model ECS marka bir anakart var USB'den boot etme seçeneği var ancak ne yaptım ettim USB'den boot etmiyor. Ne Windows 7 kurulum USB'sini çalıştırıyor ne de Rufus ile yüklediğim FreeDos yazılımını çalıştırıyor Rufus yüklü olan USB'yi taktığımda "Loading FreeDos" yazıyor ve imleç yanıp sönüyor ne kadar beklesem de açılmıyor Windows kurulum USB'sinde de aynı durum geçerli sadece imleç yanıp sönüyor ve başka bir tepki vermiyor. konuyu toplayacak olursam bilgisayarın içindeki IDE HDD'yi başka bir bilgisayarda Windows 7 ile formatladığımda Windows sorunsuz çalıştı. Ben de son bir ihtimal BIOS güncellemesi yaparsam USB'den boot edeceğini düşünüyorum. bu iş için HDD'yi söküp kendi bilgisayarıma taktım bilgisayarın bunu çıkarılabilir aygıt olarak görmesini ve ardından Rufus programı ile içine FreeDos atmak istiyorum. Bunun bir yöntemi var mıdır? okuduğunuz için teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Harici HDD kutusu ile gösterirsin hard diski fakat problem bana tam olarak o değil gibi geldi ve aynı şey olacak. windows ISOsunu Rufus ile USB'ye düzgün bir şekilde yazdırdın değil mi? ve sistemsel bir problem olabilir.
Konuya davetlisin @EFI Shell

cydia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
harici HDD kutum var ancak Harddisk ide olduğundan mecbut bilgisayarın içine takmam gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

USB'leri düzgün bir şekilde yazdırdım hatta diğer bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde boot ediyor

cydia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
konu güncel