Dağıtımlar ve indirme linkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MacXP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
389
Aslında sadece ben kullanacaktım ama paylaşmak istedim. Bulabildiğim tüm dağıtımları burada toplayıp tabanlarına göre ayırdım ve direk indirme linklerini paylaştım. Aşağıdan bakabilirsiniz:

Bu kendi sitemin reklamı değil, zaten dün açtım sitemi reklamını neden yapayım ki? Paylaşacak yer olmadığı için ben de iki makalelik sitemde açayım dedim.

Bu arada bazı linkler yeni sekmede açılmadıkça çalışmıyor, bunu da söylemiş olayım.

Son düzenleyen moderatör:

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

MacXP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
389
1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Benim açtığım konuda 50'den fazla link var yalnız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...