Dabbe Cin Çarpması

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

cin-carpmasi-1373376017.jpg

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2013
Yapımı : 2013 - Türkiye
Tür : Gerilim , Korku
Süre: 120 Dak.
Yönetmen : Hasan Karacadağ, Hasan Karacadag
Oyuncular : Irmak Örnek , Elçin Atamgüç , Sultan Köroğlu Kılıç , Sabriye Günüç , A. Murat Özgen
Senaryo : Hasan Karacadağ
Yapımcı : Hasan Karacadağ
[video=youtube;HkshL44Isf8]http://www.youtube.com/watch?v=HkshL44Isf8[/video]​

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hasan Karacadağ hiç vazgeçmeyecek mi acaba bu işlerden.. :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hasan Karacadağ hiç vazgeçmeyecek mi acaba bu işlerden.. :)

bi gün bu adamı cin çarpacak giden bir arkadaşım gitmiş bu filme ses efektlerinin çok kaliteli olduğunu filmin temposunun hızlı yavaş giden bir tempo olduğunu insanı koltuğa kitleyen bir film olduğunu söylüyor bayramda gitmeyi düşünüyorum giden arkadaşlar varsa görüşlerini yazarlarsa çok memnun kalırım bazı yerlerde hasan karacadağın son 2 filminden daha başarılı bir film olduğunu okudum hocam

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bi gün harbiden bu filmleri çekerken çarpılacaklar görecekler ......................... :D :D :D

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bu Adamı Birgün Gerçektende Çok Fena Yapacaklar Adam Kafayı Bozmuş Bunlarla

Reaksiyon puanı
16,118
dabbe2'nin finali yüzünden youtube'ta kulaklarını çok çınlatmışlar gene öyle bir final ile kendini sövdürmese.

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar tenezzül bile etmeyin bu filmi her yerinde illuminati ibareleri var.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Hasan Karacadağ filmlerini severek izlerimde birazda başka tür korku filmi yapsa artık.. Bu filmlerde bide dikkatimi çeken oyuncular özelliklede bayan oyuncular kendilerini o role veremiyorlar. Cin çarpması sadece bağırmak kükremek değildirkii kadınlar çok lakait takmıyormuş gibi bi tavır içerisindeler.. Gerçek hayatlarında öyle bişey olsa korkudan geceleri uyuyamazlar bile.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar tenezzül bile etmeyin bu filmi her yerinde illuminati ibareleri var.

zaten izle unut filmi ne bekliyosunuzki ses efektleriyle insanı zıp zıplatan bir film aslında suç yönetmende değil adamın filmlerine ilgi büyük ee tabi adamda gaza gelip paso inli cinli film yapıcak

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bide bu illuminatimidir nedir bide bu halt var. Olsa ne olacak olmasa ne olacak beni benden mi alacak?. Kafaya takmayın böylşe şeyleri boş iş illuminati milluminati hikaye.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
semum ve ilk dabbe filmi iyiydi diğer filmleri ...okunu çıkardım izleyin filmleri

Reaksiyon puanı
16,118
bu filme harcanan zamana,filme,emeğe ve paraya yazık olmuş elbet birileri youtube'a atar ordan bedava bile izlenmez verdiğin paraya yazık.

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar şu ana kadar çekilen tüm cinli filmlerin hepsi doğruluk ile alakası yoktur. Yok efendim insanın içine cin girmişte yok onun ağzını yüzünü yamultmuşta falan da filan bi kere cinler hiçbir şekilde ne insanların içine girebilir nede insanlara müdahale bulunabilir bunların hepsi cahil olan kesimi kandırıp onların üstünden para kazanmak. Ve bide bu bizim millete acıyorum yav böyle saçma filmleri izliyolar ya yazık yani gidi belgesel izleyin hiç olmassa bişeyler öğrenirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

zaten izle unut filmi ne bekliyosunuzki ses efektleriyle insanı zıp zıplatan bir film aslında suç yönetmende değil adamın filmlerine ilgi büyük ee tabi adamda gaza gelip paso inli cinli film yapıcak

Ne halt olursa olsun böyle işe yaramaz filmlere zerre kadar tenezzül etmem ben.

Yazık bunu izleyenlere zeka yoksunları

bu filme harcanan zamana,filme,emeğe ve paraya yazık olmuş elbet birileri youtube'a atar ordan bedava bile izlenmez verdiğin paraya yazık.

Aynen sana katılıyorum.

Bide bu illuminatimidir nedir bide bu halt var. Olsa ne olacak olmasa ne olacak beni benden mi alacak?. Kafaya takmayın böylşe şeyleri boş iş illuminati milluminati hikaye.

İyide islama ve ülkemize yapılan en büyük oyunları bu şerefsizler yapıyo ee bu durumda niye bunlara para kazandırıyım.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Kafayı bozmuş cin ile.. Hiç birini izlemedim Dabbe serisinden

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
türk sineması korku ve komedi dişinda bişey yapamaz arkadaş tamam yapında sıktı artık ya şöyle bi bilim kurgu filmi izlesek türk yapımı ne güzel olacak ama nerde...

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Hasan Karacadağ cinler yüzünden sıyıracak noktaya geldi filmleri de bir o kadar saçma ve gerçek dışı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
len uydurmayın gidin sinemaya görün gerçek korkuyu orda yanlız olmadığınızı düşünme ihtimalinin verdiği korkuyu şu zamana kadar neyde yaşadınız . biraz türk sinemasına destek olun Paranormali izlersiniz aa ne güzel ya bide gerçekmiş dersiniz niye yabancıya demi Hasan Karacadağ cesaretinden araştırıp bulduğu vakalardan ve türk insanlarınız aydınlattığından bişeyler öğrettiğinden Türk sinemasını kaliteli yerlere getirdiğinden dolayı taktir ediyorum . Nazar boncuğunun anlamını bilmeyen milyon tane insan var onu öğretiyor sizin gibi böyle cin dedimi korkmamayı öğretiyoruz insanlara bi gelenek yapmışsınız korkuyosunuz adı geçince bile geriliyosunuz bunu yenmenizi söylüyo öyle olsa Allah kuranda yazmaz Cin suresi var kuranda diyo öğrencek çok şeyiniz var ön yargınızı kırın arkadaşlar . Şimdiye kadar izlediğim en iyi korku yönetmeni ve korku filmlrini çeken insan sadece dabbe 2 saçmaydı kabul ediyorum .

Reaksiyon puanı
16,118
dabbe2 finale kadar iyi gitti taki evin babasi sacmalayana kadar.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
merak etmişimdir. Neden Türk sineması işini bu kadar hafife alıyor ? Türk sineması komedi türü genelde, 1 adet g.zekalı mafia, bazen 2 adette olabiliyor. 1 Adet zekası olmayan ve anlamsız hareketler yapan, yüzlerce mermi bile gelse hiç ölmeyecekmiş gibi deli cesaretli süper kahraman, 1 adette bu kahramanımızın dehşet-ül vahşet güzellikte kız arkadaşı olur. Sonunda mafia babaları hapse düşer bizim kahramanda kız arkadaşıyla gerdeğe girer. filim biter.

Korku türünde ise 1 adet cin/iblis/şeytan yada hortlak türünde bir mahluk. 3-5 adet oyuncu. filmin sonunda yaratık herkesi öldürür, bazen 1 kişi hayatta kalabilir o da muhtemelen kafayı bozup akıl hastanesine düşer. Fim biter.

Özetle bir paranormal activity serisine bak birde dabbe serisine bak.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Hasan Karacadağ'a hiç mi Supernatural dizisini izlemedin be adam diyesim var. :D

herry26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hasan karacadağ 6 ay bir film yapıyor hepsininde hemen hemen isimleri aynı özne-yüklem yüklem özne değişikliğinden yeni filmler türetmek