Cyberpunk 2077 vs Gta 6

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Cyberpunk çıktı ve her şeyi ile bir bütün tabi bazı hatalar olabilir ama oyun yeni çıktığı için bu düzelir gibi duruyor bence Gta 6 çıkarsa karşısındaki en büyük rakiplerden birisi Cyberpunk 2077 olacaktır bu yüzden Gta 6 nın piuasaya biraz iddalı girmesi lazım bence . Siz ne düşünüyorsunuz ?

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
Bence Gta güzel bir oyun :) Fakat Cyperpunk karşısında daha iyi olabilmek için onlardan daha iyi bir oyun yapmaları gerek.Buda Gta 6'nın çıkış tarihini uzatabilir fakat oyunun daha güzel olmasını sağlayabilir :)

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
oyun sektörü ikiye ayrılır 1-Rocksatr oyunları 2-Diğerler
rockstar diğerleriyle karşılaştırlmaz karşılaştırılamaz karşılaştırılması teklif dahi eilemez

alpsadik

Map Tech Harita
Reaksiyon puanı
2,871
Ya bir tek ben mi şu Cyperpunk 2077 oyununun çok abartıldığını düşünüyorum?
Aslında çıkana kadar fazlasıyla abartıldı diye bakmak çok yanlış olmaz. Oyunda 6 saatimi bitirmiş bulunmaktayım. Bir inceleme yazmayı da düşünüyorum açıkçası. Kısaca görüşümü belirtmem gerekirse oyun gerçekten sağlam bir şekilde karşımıza çıkmış. GTA gibi ama GTA gibi değil de. Aynı tatları aldığın ve zıt hissettiğin durumlar defalarca başına geliyor. Çatışma hissi, aksiyon kesinlikle oyunu yükselten araçlardan biri olmuş.3-5 sene sonra Efsanevi oyunların başına yazacağımız bir oyun gelmiş.

Reaksiyon puanı
551
Aslında çıkana kadar fazlasıyla abartıldı diye bakmak çok yanlış olmaz. Oyunda 6 saatimi bitirmiş bulunmaktayım. Bir inceleme yazmayı da düşünüyorum açıkçası. Kısaca görüşümü belirtmem gerekirse oyun gerçekten sağlam bir şekilde karşımıza çıkmış. GTA gibi ama GTA gibi değil de. Aynı tatları aldığın ve zıt hissettiğin durumlar defalarca başına geliyor. Çatışma hissi, aksiyon kesinlikle oyunu yükselten araçlardan biri olmuş.3-5 sene sonra Efsanevi oyunların başına yazacağımız bir oyun gelmiş.
İnceleme yazını bekliyor olacağım. O zaman belki ben de alırım PS4’üm için.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Cyberpunk'ı olaya sonradan dahil olan kitle abarttı. Beklentimi tamamen almış durumdayım ben. Yüksek bütçeli Deus Ex kafasıyla oynuyorum. DE seven biri için cennet gibi.

İkeaköftesi

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Cyberpunk çıktı ve her şeyi ile bir bütün tabi bazı hatalar olabilir ama oyun yeni çıktığı için bu düzelir gibi duruyor bence Gta 6 çıkarsa karşısındaki en büyük rakiplerden birisi Cyberpunk 2077 olacaktır bu yüzden Gta 6 nın piuasaya biraz iddalı girmesi lazım bence . Siz ne düşünüyorsunuz ?
Bence Cyberpunk çünkü gta hep aynı yerde kaldı çete savaşları vs

Reaksiyon puanı
551
Bir de bir şey soracağım, oyun PS4 için çıktı mı ve Türkiye fiyatı ne kadar?

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bence Gta güzel bir oyun :) Fakat Cyperpunk karşısında daha iyi olabilmek için onlardan daha iyi bir oyun yapmaları gerek.Buda Gta 6'nın çıkış tarihini uzatabilir fakat oyunun daha güzel olmasını sağlayabilir :)
Haklısın öyle olma ihtimali yüksek bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

"GTA gibi ama GTA gibi değil de. Aynı tatları aldığın ve zıt hissettiğin durumlar defalarca başına geliyor." Bu kısıma gerçekten katılıyorum

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Ben de 10. saatim dolsun spoilersiz, kendimce düşük sistem incelemesi yazacağım.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Hocam GTA V Üstüne Bence Pek Fazla Bir Şey Ekleyemezler. Yani Rockstar Ekleyemeyeceğinden Değil de GTA V Zirve Nokta Olduğundan Diyorum. GTA 6 Çıkacağı Zaman Bence 2040 Falan Olur Gibi Geliyor çünkü GTA V Her Noktada Çoğu Oyuna Bin Basıyor.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Zona'da, Cyberpunk 2077 kırılmıştır bilginize.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Evet her zaman abartırlar insanlar. Half-Life 2 veya ilk oyununu bile fazla abartıyorlar. Bir de şaka gibi halen o eski oyunları önerenler var. Tamam bende seviyorum ama eskidiler.

Buna katilmiyorum sayin imparatorum. Half Life 2 duyruldugunda orada olmaliydiniz, yuz teknolojisi, fizikleri ve acik haritasi devrimsel bir oyundu. Donemlerine gore degerlendirmek lazim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Buna katilmiyorum sayin imparatorum. Half Life 2 duyruldugunda orada olmaliydiniz, yuz teknolojisi, fizikleri ve acik haritasi devrimsel bir oyundu. Donemlerine gore degerlendirmek lazim.
Tamam zamanın da güzel bir oyun. Ben halen severim. Modlarını falan oynarım halen. Ama o kadar çok abartıyorlar ki, hemen oyunun bir şeyini beğenmeyince, hemen oyunu savunmaya çalışıyorlar hep ve de durmadan.
Mesela Half-Life: Alyx de öyle. Sadece VR için çıktı. Bilgisayara çıkmadı diye sevmeyenler var ama o oyunun fanları yine hemen savunmaya geçiyorlar. Neymiş bilgisayar da iyi olmazmış. VR da daha güzelmiş. Valve yapsa bilgisayar versiyonunu da yapardı ama yapmadılar. Yine de fanları ölümüne savunurlar.

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Gta 6 çıkacaksa oyuncuların ve benim beklentilerim çok çok yüksek eğer beklentinin altında kalırsa sorun yaşar bence.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Cyberpunk bu kadar hypelanmasaydı,insanlar eğlenerek oynardı.
Fazla abartıldı.