Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnesV

Asistan
Katılım
24 Ekim 2020
Mesajlar
122
Reaksiyon puanı
39
Puanları
28
Yaş
15
Oyun dünyasının uzun süre beklediği Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020 tarihinde oyuncularla buluşacaktı. Çok büyük bir haritaya ve bu haritanın içinde sayısız ihtimale ev sahipliği yapan Cyberpunk 2077, geçtiğimiz nisan ayında yayımlanmış olması gerekiyordu.
Fakat tahmin edebileceğiniz üzere koronavirüs, Cyberpunk 2077 geliştiricisi CD PROJEKT RED'i de etkileyerek oyunun daha geç çıkmasına sebep olacak.
Oyun, 17 Eylül 2020 tarihine ertelenmişti, oyuncular da merakla bu tarihi beklemeye başlamışlardı, Ardından oyunun çıkış tarihi 19 Kasım'a ertelendi.
CD Projekt Red‘in bugün Twitter’dan yaptığı bir açıklamaya göre Cyberpunk 2077 bir kere daha ertelendi.

Cyberpunk 2077 Bir kere daha ertelendi ;
cyberpunk 2077

“Herkese merhaba, bugün, Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihinden 21 gün ileriye yani 10 Aralık’a ertelenmesine karar verdik. Büyük olasılıkla kafanızda bir çok duygu ve düşünce yer alıyor. Öncelikle ve en önemlisi olarak mütevazı özürlerimizi kabul edin. Şu anda bizim için en büyük zorluk, oyunu güncel ve eski nesillere aynı anda çıkarmak bu da demek oluyor ki oyunu 9 farklı platforma çıkarıyoruz ve bunları test ediyoruz.

(Bu platformlar Xbox One / X, Xbox Series X / S, PS4 / Pro, PS5, PC, Stadia şeklinde sıralanmış)

Bu sürede biz evden çalışıyoruz. Cyberpunk 2077’de her şeyin iyi çalıştığından ve her sürümün sorunsuz olduğundan emin olmamız gerekiyor. Ekibimizin 21 günde böyle bir devasa oyunda bir değişiklik yapamayacağını söyleyebilirsiniz fakat bu gerçekçi bir yaklaşım değil, bunu yapabilirler. Bazılarınız oyunun geçtiğimiz haftalarda Gold statüsüne eriştiğini söyleyebilir. Gold statüsü oyunun hazır olduğunu, tamamlandığını ve içindeki tüm içeriğin eksiksiz olduğunun anlamına gelir. Bu, oyun üzerinde çalışmayı bırakıp kalite çıtasını yükseltmemiz anlamına gelmez. Aksine, bu daha sonra bir ilk gün güncellemesi olmaması için avantaj sağlar. Elimizde harika bir oyun olduğunu hissediyoruz ve bu sizin aşık olacağınız bir oyun olacak.

Sevgiler, Adam Badowski ve Marcin Iwinski
 

Görkem Say

Guru
Emektar
Katılım
22 Nisan 2017
Mesajlar
23,862
Çözümler
7
Reaksiyon puanı
23,063
Puanları
113
Konunun haberi açıldı maalesef.
  • 1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Üst