Cyanogenmod google play store sorunu

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben rom manager'dan telefona cyanogenmod kurdum. Goo.im adresinden paketi indirip kurdum. Ama google play store'a girdiğimde wifi açık olmasına rağmen "bağlantı yok" diyor. Ne yapmalıyım?

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yüklemeyi doğru yapamamışsın demekki modu tekrar yükleyeceksin

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ciddi bi sorun deil anladiim kadariyla internetten play store apk si bulup yukle ?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
cyagonen mod'un sürümüne göre değişiyor google uygulamaları ilk önce ayarlardan hangi sürümü yüklediğine bak
farz edelim cm 10.1 indirdiğin sürüm
http://wiki.cyanogenmod.org/w/Gapps
bu siteye giriyorsun aşağıda versiyon yazıyor 10.1 den geriye doğru gidiyor 10,9,7,6 diye,,, 10. 1 in sütunundaki downloaddan indirip telefonun hafızasına atacaksın recovery modda açıp samsung için ses açma+ home +güç tuşu açtıktan sonta update from sd card ı bulup ordan ona tıklayıp sd carddaki indirdiğin zip dosyasını gösteriyorsun o kuruyor sonra rebbot system now a tıklayıp yeniden başlatırsan olur ama önce [MENTION=359055]tapmaz14[/MENTION] dediğini yapıp system dosyalarını temizlemen gerekir belki google dosyaları temizlenmeyebilir bir daha baştan cygogen mod kurup anlattığım gibi yapman gerekir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba arkadaşlar ben rom manager'dan telefona cyanogenmod kurdum. Goo.im adresinden paketi indirip kurdum. Ama google play store'a girdiğimde wifi açık olmasına rağmen "bağlantı yok" diyor. Ne yapmalıyım?
cyagonen mod'un sürümüne göre değişiyor google uygulamaları ilk önce ayarlardan hangi sürümü yüklediğine bak
farz edelim cm 10.1 indirdiğin sürüm
http://wiki.cyanogenmod.org/w/Gapps
bu siteye giriyorsun aşağıda versiyon yazıyor 10.1 den geriye doğru gidiyor 10,9,7,6 diye,,, 10. 1 in sütunundaki downloaddan indirip telefonun hafızasına atacaksın recovery modda açıp samsung için ses açma+ home +güç tuşu açtıktan sonta update from sd card ı bulup ordan ona tıklayıp sd carddaki indirdiğin zip dosyasını gösteriyorsun o kuruyor sonra rebbot system now a tıklayıp yeniden başlatırsan olur ama önce @tapmaz14 dediğini yapıp system dosyalarını temizlemen gerekir belki google dosyaları temizlenmeyebilir bir daha baştan cygogen mod kurup anlattığım gibi yapman gerekir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bunları yapamadın diyelim blackmart bul apk sini onu kur aradığın çoğu uygulama orda oluyor google play store alternatifi

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
SD card'a nasil atilacagini anlatan bir video varsa link atar misiniz?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
SD card'a nasil atilacagini anlatan bir video varsa link atar misiniz?
telefonundaki sdcard0 bölümü telefonun hafızası oluyor sdcard1 kısmı ise taktığın hafıza kartı ilk önce hafıza kartına atarsın bilgisayardan normal kopyala yapıştırla sonra telefondan sdcard1 in içinden sdcard0 a taşırsın dosyayı ana dizine tamamdır sonra recovery moddan install from sdcard a tıklayınca zaten attığın dosya görünür ordan ona tıklayınca kurar.

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ederim [MENTION=290975]giskur11[/MENTION] @android3 özelden söyledi çözdük tmm çok teşekkür ederim sanada

S

SDN Okuru

SDN Okuru
up date oldu ve play stor baglanamadı diyor ne yapamam gerekir ?