Cyanogen, Google'ın Milyar Dolarlık Teklifini Reddetti!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Mantık basit google gibi büyük şirketler birşeyi almak istiyorsa o demek ki değerlidir başarılıdır en iyisi satmak yerine kendin ekmeğini yemek adamlar doğrusunu yapmış satmayarak helal olsun :)

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sattığım s3 te kullanıyordum :)

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
10.2 sürümünü s3 telefonumda kullanıyorum gayet başarılılar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Fiyat az gelmis onun için satmamislar bence kaz gelecek yerden neden tavuga razı olsunlar :)

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Cyanogenmod, Sony'nin bozduğu Xperia Pro'yu hiçbir zaman düzeltemedi. O yönden soğuk bakıyorum bu geliştiricilere. Ancak yinede işlerinde çok başarılılar.

CM'den yüksek verim almak için önceden pahalı bir telefon almalısınız. Eğer biraz uygun fiyata telefon almışsanız ve performans sorunları yaşıyorsanız, bunu CM ekibi de hiçbir zaman düzeltemiyor. Adamlar sadece en çok satan ve pahalı telefonlara iyi çalışmalar sunuyorlar. Mantıken doğrusu bu gibi görünse de değil, doğrusu sorun yaşayan telefonlara çare olabilmek.

Düşünün ki zaten mükemmel olan Nexus'a en iyi CM sürümleri çıkıyor. Zaten yakın bir zamanda Nexus 5'e geçeceğim. Benim eski durumum gibi maddi durumu iyi olmayıp, şartları çok zorlayarak normal bir telefon alan birileri varsa, CM'den hiç ümitlenmesinler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Cyanogenmod, Sony'nin bozduğu Xperia Pro'yu hiçbir zaman düzeltemedi. O yönden soğuk bakıyorum bu geliştiricilere. Ancak yinede işlerinde çok başarılılar.

CM'den yüksek verim almak için önceden pahalı bir telefon almalısınız. Eğer biraz uygun fiyata telefon almışsanız ve performans sorunları yaşıyorsanız, bunu CM ekibi de hiçbir zaman düzeltemiyor. Adamlar sadece en çok satan ve pahalı telefonlara iyi çalışmalar sunuyorlar. Mantıken doğrusu bu gibi görünse de değil, doğrusu sorun yaşayan telefonlara çare olabilmek.

Düşünün ki zaten mükemmel olan Nexus'a en iyi CM sürümleri çıkıyor. Zaten yakın bir zamanda Nexus 5'e geçeceğim. Benim eski durumum gibi maddi durumu iyi olmayıp, şartları çok zorlayarak normal bir telefon alan birileri varsa, CM'den hiç ümitlenmesinler.

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iyi strateji :) fakat gelicek diğer teklifi direktmen kabul etmesi lazım yoksa cyanogende tarihe karışacaktır

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
ayıptır söylemesi cm dan bir cacık olmaz eskiden telefonlar yavaştı hızlandırmak için biraz işe yarardı ama şimdiki telefonların hiçbirinde ihtiyaç yok artık alt sınıf telefonlara da dandik yazılım yapıyorlar stabil denen versiyonlarında bile hatalar var yolundan saptı zaten keşke satıp parayı çatır çatır yeselerdi google'ın parasını.

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Google sirf CM'yi bitirmek icin para doktu. Ama alamadilar. Google CM'yi bitirirse alt segment butun telefonlar icin artik yolun sonu goruluyor..

Suan galaxy wonder kullaniyorum.. 4.4.4 art kullaniyorum sorunsuz.. CM olmasa 2.3.6 kalmistik.. Yakinda galaxy wondera android L bile gelecek CM sayesinde ben gayet memnunum..

Son mesajlar