Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tepki çeken görüntüler!

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün AK Parti Grup toplantısından sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Bakan Koca, doktorlarla ilgili düzenlemeye ilişkin olarak, "Bütün siyasi parti grupları ve başkanlarının destek vereceğini ümit ediyoruz. Bugün madde ihdas edilirse hekimler, diş hekimleri, genel uygulama sabitin genel bütçeye aktarılması dahil önemli maddeler bütün çalışanların özellikle hekimlerimizi mutlu edecek bir düzenleme olacak. Meclis'te bulunan tüm partilerin de destek vereceğini düşünüyorum" dedi.

ERDOĞAN, BAKAN KOCA'NIN YANINA GELDİ

O sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Koca'nın yanına gelerek "Sen ne söyledin?" diye sordu. Bu sözlerin üzerine gülen gazetecilere dönen Erdoğan, "Size ne söyledi?" dedi.

Gazeteciler, Erdoğan'a, "Hekimlerle ilgili bilgi verdi, efendim. Bütün partilerden destek istediğini söyledi" yanıtını verdi. Erdoğan, "Hepsi bu kadar mı? Para pul söylemedi mi?" diyerek Bakan Koca'nın yüzüne baktı. Bakan Koca ise Erdoğan'a dönerek, "Hayır efendim, hiçbir şey söylemedim. Söyler miyim efendim? Siz izin vermeden ben söyler miyim?" ifadelerini kullandı.

İşte o görüntüler;

Kaynak;
www.medyaradar.com

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Çok Yaşa Padişahım

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
6 yaşındaki çocuk gibi muamele yapıyor hahahahhaa :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Flash Tv oyunculuk sahnesi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Gel Bakalım Fahrettin dememiş mi ?

Bu arada şuan ki Sistemde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi olduğu için Sağlık bakanı Cumhurbaşkanına bağlı ve kafasına göre açıklayamaz şunu verdik bunu verecez diye.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

Bu arada şuan ki Sistemde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi olduğu için Sağlık bakanı Cumhurbaşkanına bağlı ve kafasına göre açıklayamaz şunu verdik bunu verecez diye.
Ne olursa olsun adamın bu saygısızlığı yapmaya hakkı yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gazetecilerin önünde Cumhurbaşkanının, ülkenin sağlık bakanına böyle hareketler sergilemesi ne büyük bir skandaldır. Komedi ülkesinde yaşıyoruz
Fahrettin abi resmen yerin dibine girdi yazık adama üzüldüm çok büyük terbiyesizlik yapıldı

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013

Doğru mu böyle davranması?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Fahrettin abi resmen yerin dibine girdi yazık adama üzüldüm çok büyük terbiyesizlik yapıldı

Kesin üzülmüşündür... Çok büyük terbiyesizlik harbiden !!!

O sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Koca'nın yanına gelerek "Sen ne söyledin?" diye sordu. "Size ne söyledi?" dedi.

Gazeteciler, Erdoğan'a, "Hekimlerle ilgili bilgi verdi, efendim. Bütün partilerden destek istediğini söyledi" yanıtını verdi. Erdoğan, "Hepsi bu kadar mı? Para pul söylemedi mi?"

Bu söyledikleri mi terbiyesizlik oluyor ! Çok zorlama yorumlar yapıyorsunuz.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Kesin üzülmüşündür... Çok büyük terbiyesizlik harbiden !!!

O sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Koca'nın yanına gelerek "Sen ne söyledin?" diye sordu. "Size ne söyledi?" dedi.

Gazeteciler, Erdoğan'a, "Hekimlerle ilgili bilgi verdi, efendim. Bütün partilerden destek istediğini söyledi" yanıtını verdi. Erdoğan, "Hepsi bu kadar mı? Para pul söylemedi mi?"

Bu söyledikleri mi terbiyesizlik oluyor ! Çok zorlama yorumlar yapıyorsunuz.
Bence ona karşı çok ayıp oldu bunu basından uzakta biryerde sorabilirdi adam bunu merak değilde denetim amaçlı sakın bunu bunu söylemedin dimi söylediysen fena olur bakışlarıyla sordu normal bir sohbet değil

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bence ona karşı çok ayıp oldu bunu basından uzakta biryerde sorabilirdi adam bunu merak değilde denetim amaçlı sakın bunu bunu söylemedin dimi söylediysen fena olur bakışlarıyla sordu normal bir sohbet değil

Kendince şakalaşıyorlar orda. Boş ve zorlama bir yorum gibi söylenenler...

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Bakanlar bağımsız değil ki adamı bırakta konuşsun işini yapsın şu an cumhurbaşkanının asistanı gibiler malesef.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bakanlar bağımsız değil ki adamı bırakta konuşsun işini yapsın şu an cumhurbaşkanının asistanı gibiler malesef.

Şuan ki başkanlık sisteminde bakanlar Cumhurbaşkanına bağlı atamalarını o yapıyor gerekirse görevden o alıyor bağımsız diye bir şey yok ki.

Eski parlementer sisteme geçsen gene aynı hesap bu seferde Başbakana bağlı olacaklar bu sefer başbakan atacak veya görevden alacak.

Krallık sistemine geçsen gene aynı ondada kral atıyor kral görevden alıyor Krala bağlı :)

Hangi sisteme geçersek geçelim ne olursa olsun bakanlar ATAMA ÜSÜLÜ GELDİKLERİ İÇİN atayan kişiye bağlı olur. Zaten benim bildiğim dünyada bakanların bağımsız olduğı bir sistemde yok.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Şuan ki başkanlık sisteminde bakanlar Cumhurbaşkanına bağlı atamalarını o yapıyor gerekirse görevden o alıyor bağımsız diye bir şey yok ki.

Eski parlementer sisteme geçsen gene aynı hesap bu seferde Başbakana bağlı olacaklar bu sefer başbakan atacak veya görevden alacak.

Krallık sistemine geçsen gene aynı ondada kral atıyor kral görevden alıyor Krala bağlı :)

Hangi sisteme geçersek geçelim ne olursa olsun bakanlar ATAMA ÜSÜLÜ GELDİKLERİ İÇİN atayan kişiye bağlı olur. Zaten benim bildiğim dünyada bakanların bağımsız olduğı bir sistemde yok.
Atladığın bir şey var evet bakanları Başbakan atayacak ama Başbakan ülkeyi tek başına yönetmeyecek,kafasına göre kanun çıkarmayacak,merkez bankasına müdahale etmeyecek.Mustafa Kemal Atatürk geçmişte Ermeni bir gazeteci ile yaptığı röportajda Ermeni gazeteci “ tek adamlık size verilse kabul edermisiniz” diye soruyor.Atatürk böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini,yeni bir devlet kurduğunu ve bu devleti T.B.M.M ve halkın yöneteceğini söyledi.Atatürk tek adamlıkla yönetilen ülkelerin batmaya mahkum olduğunu söyledi.Mustafa Kemal Atatürk o kadar Zeki bir lidermiş ki adam bugünleri görmüş.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Atladığın bir şey var evet bakanları Başbakan atayacak ama Başbakan ülkeyi tek başına yönetmeyecek,kafasına göre kanun çıkarmayacak,merkez bankasına müdahale etmeyecek

Ne biliyon !
Garantisimi var ?
Merkez bankasını kim atacayacak veya görevden alacak ! Yasaları kim yapacak ! Kanunları kim çıakracak o zaman. Bir yönetici çıkıp biz faiz indirimine karşıyız diyorsa zaten otomatikman faiz arttır demek olmuyor mu merkez bankası için bu ? Al sana müdahale işte.

tek adamlık size verilse kabul edermisiniz” diye soruyor.Atatürk böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini,yeni bir devlet kurduğunu ve bu devleti T.B.M.M ve halkın yöneteceğini söyledi.Atatürk tek adamlıkla yönetilen ülkelerin batmaya mahkum olduğunu söyledi

Yok birde kabul ederdim krallığımı ilan ederdim desin :) Soruldu mu öyle söylenecek tabii. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün başkanlı sisteminden yana olduğu söyleniyor ! Bizzat Atatürkçü birisi olan Hulki Cevizoğlundan duymuştum.

Not: Ne kadar tek adamlığa karşıda olunsa 1924-1940 arası tek parti ve tek adamcılık olmuştur bu arada.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Ne biliyon !
Garantisimi var ?
Merkez bankasını kim atacayacak veya görevden alacak ! Yasaları kim yapacak ! Kanunları kim çıakracak o zaman. Bir yönetici çıkıp biz faiz indirimine karşıyız diyorsa zaten otomatikman faiz arttır demek olmuyor mu merkez bankası için bu ? Al sana müdahale işte.

Yok birde kabul ederdim krallığımı ilan ederdim desin :) Soruldu mu öyle söylenecek tabii. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün başkanlı sisteminden yana olduğu söyleniyor ! Bizzat Atatürkçü birisi olan Hulki Cevizoğlundan duymuştum.

Not: Ne kadar tek adamlığa karşıda olunsa 1924-1940 arası tek parti ve tek adamcılık olmuştur bu arada.
Nereden mi biliyorum? Parlamenter sistemden.Bu sistemde hiç bir zaman tek adamlık olmadı.Yasaları da kanunlarıda T.B.M.M çıkarır.Kararlar ortak alınır.Sen hala Tayyip Erdoğan’ın sahip olduğu kibir ile ülkeyi mahvettiğini göremiyorsun.Tek adamlık olayına gelince Atatürk hiç bir zaman tek adamlığı kabul etmemiştir.Etmiştir diyen bariz sallamış.1924 ve 1940 da tek adam dönemi oldu.Hatta sadece o dönem değil Adnan Menderes zamanında da tek adamlık oldu.Adnan Menderes niye asıldı? Hiç düşündün mü? Adnan Menderes bugünmü Tayyip Erdoğan gibi son 5 yılında diktatör duruşu sergilediği için asıldı.Tek adamlıkla yönetilen ülkeler batmaya mahkumdur.Tek adamlık CHP den de gelse,AKP den de gelse,başka bir partiden de gelse yanlış her zaman yanlıştır.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Parlamenter sistemden.Bu sistemde hiç bir zaman tek adamlık olmadı.

Olmadı mı :D Sen eski dönemleri bilmiyon hatırlamıyon heralde. Mecliste 301 vekili alan hem başbakanı seçer hem istediği yasayu kanunu geçirir şuan ki sistemden ne farkı vardı !

.Hatta sadece o dönem değil Adnan Menderes zamanında da tek adamlık oldu.Adnan Menderes niye asıldı? Hiç düşündün mü? Adnan Menderes bugünmü Tayyip Erdoğan gibi son 5 yılında diktatör duruşu sergilediği için asıldı.

Sizin ana sorununuz bu demokrasiyi içselleştiremiyonuz :) Adam seçime giriyor KAZANIYOR. Ama yetkilerini kullanırsa diktatör oldu diyorsunuz. Yüzde 15-20 oy alan parti çoğunluğa hükmetsin istiyorsunuz. 1950 önci zaten muhalefet yok tek parti seçime giriyor tek kişi başta ne isterse o oluyor ama o diktatörlük olmuyor :) Adnan Menderes Diktatör diye asıldı diyecek kadar saçmalıyon :)

Not: Başkanlı sisteminde değişmesi iyileşmesi gereken işler var bu arada şuan ki sistemde yanlış işler var.

Mesela Cumhurbaşkanı yardımcısda seçime girmeli bence.
Bakanlar sembolikte olsa meclisten onay almalı. 300 veya 360 vekil artık neyse.
Veya Merkez bankası başkanı görevden alınacaksa meclis kararı olmalı.
Vekiller partiden çok bölgesine bağlı olmalı Milletvekili seçimlerinde iyileştirme lazım
Şuan ki parti sistemi bildiğin krallık. Parti liderleri kraldan beter. İstediği partiden atıyor istediğini alıyor istediğini aday gösteriyor istemedi kral Faysal olsa aday göstermiyor dışlıyor flan.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Olmadı mı :D Sen eski dönemleri bilmiyon hatırlamıyon heralde. Mecliste 301 vekili alan hem başbakanı seçer hem istediği yasayu kanunu geçirir şuan ki sistemden ne farkı vardı !

Sizin ana sorununuz bu demokrasiyi içselleştiremiyonuz :) Adam seçime giriyor KAZANIYOR. Ama yetkilerini kullanırsa diktatör oldu diyorsunuz. Yüzde 15-20 oy alan parti çoğunluğa hükmetsin istiyorsunuz. 1950 önci zaten muhalefet yok tek parti seçime giriyor tek kişi başta ne isterse o oluyor ama o diktatörlük olmuyor :) Adnan Menderes Diktatör diye asıldı diyecek kadar saçmalıyon :)

Not: Başkanlı sisteminde değişmesi iyileşmesi gereken işler var bu arada şuan ki sistemde yanlış işler var.

Mesela Cumhurbaşkanı yardımcısda seçime girmeli bence.
Bakanlar sembolikte olsa meclisten onay almalı. 300 veya 360 vekil artık neyse.
Veya Merkez bankası başkanı görevden alınacaksa meclis kararı olmalı.
Vekiller partiden çok bölgesine bağlı olmalı Milletvekili seçimlerinde iyileştirme lazım
Şuan ki parti sistemi bildiğin krallık. Parti liderleri kraldan beter. İstediği partiden atıyor istediğini alıyor istediğini aday gösteriyor istemedi kral Faysal olsa aday göstermiyor dışlıyor flan.
O seçimi nasıl kazandı? Ben anlatayım.2.5 milyon mühürsüz Oya evet damgası basılıp yüzyılın sahtekarlığına imza atarak.