Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı!!!

Bu konuyu okuyanlar

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Bizim mahallede nedense güvenli bölge varmış gibi kimsede maske yok

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Yazdiklarini okuyunca bana da ilginç geldi ve çok doğru konuştun... bir şeyler dönüyor ama anlayamıyoruz işte. Doğru ne bilmiyoruz
Bu sorunun cevabı basit aslında. Siz de hak vereceksiniz diye düşünüyorum.
İnsanlara para gerekiyor ve devletlerin bunu tamamen karşılayabilecek gücü yok. Özellikle işyeri sahipleri ekstra bir mağduriyet yaşıyor kapalı kaldığı sürede. Ülkenin gelir elde etmesi içinde turizm ve yaz ayı güzel bir fırsat olarak görülüyor haklı olarak. Normalleşme süreci altında ekonomik tablonun daha kötüye gitmemesi adına bu kılıfı uyduruyoruz bir nevi kendimize, yoksa şu an virüs konusunda bilimsel olarak değişen bir şey yok. Sn Bakanda bu yönde tweetler atıyor biliyorsunuz. Umarım daha iyiye gideriz ne diyelim.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Bu sorunun cevabı basit aslında. Siz de hak vereceksiniz diye düşünüyorum.
İnsanlara para gerekiyor ve devletlerin bunu tamamen karşılayabilecek gücü yok. Özellikle işyeri sahipleri ekstra bir mağduriyet yaşıyor kapalı kaldığı sürede. Ülkenin gelir elde etmesi içinde turizm ve yaz ayı güzel bir fırsat olarak görülüyor haklı olarak. Normalleşme süreci altında ekonomik tablonun daha kötüye gitmemesi adına bu kılıfı uyduruyoruz bir nevi kendimize, yoksa şu an virüs konusunda bilimsel olarak değişen bir şey yok. Sn Bakanda bu yönde tweetler atıyor biliyorsunuz. Umarım daha iyiye gideriz ne diyelim.
Özellikle de turizm açısından diğer ülkelere kıyasla daha güvenli olduğumuzu düşünürsek gayet haklısın...