Çukurca'da 12 asker şehit

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Ekli dosyayı görüntüle 6959

Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde askeri birliğe mayınlı pusu kuruldu. Çıkan çatışmada bazı kaynaklara göre 8, bazı kaynaklara göre 7 asker şehit oldu, 9 asker de yaralandı.

spacer.gif

Hakkari’de askeri konvoyun geçişi sırasında teröristler önceden yola koydukları bombayı patlattı. Patlama Hakkari- Çukurca karayolunun 15’inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında bu sabah saat 09.00’da askeri konvoyun geçişi sırasında meydana geldi. Mayınlı tuzak sonrası çıkan çatışmada 8 asker şehit oldu.

İŞTE OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER / WEB TV

KAYNAK

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Şehitlerimize Allah rahmet eylesin

Artık son verin bu olaya yeter yeter....

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Her zaman ki gibi yine bizlere ALLAH RAHMET EYLESİN demek düşüyor...yeter be son bulsun...kimle savaşmamız gerekiyorsa savaşalım artık hep birlikte çıkalım dağlara verelim gereken cevabı şu p.ç kurularına !!

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Allah rahmet eylesin.Artık buna bir DUR! denilmesi gerekiyor.

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

Allah (C.C) rahmet eylesin.Yeter artık ama.Bir dur diyin artık.Ne gerekiyorsa yapalım.Göğüs göğüse ise göğüs göğüse.Dağda ise dağda.Yeterki bitirelim şu beyinsizleri.

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Durmak Yok Sabretmeye Devam.. !

Allah analarına babalarına sabır versinn..

Reaksiyon puanı
4
allah rahmet eylesin.yine oraya 20 21 yasındakı 2 aylık egıtımle çatışmaya gönderilen genç arkadslarımızın hesabını vermeyecek.bu ülkede 500 general varken.bunların 200 tanesı ankara tıraşka işlerden sorumluyken.neden hep 20 21 yasındakı arkadaslarımız ölür.fakir,yoksul diyemi.neden bodrumdan biri şehit olmaz bu ülkede,neden konya altından ,çeşmeden biri şehit olmaz.neden hala babadan kalma savaş yöntemlerini kullanıyoruz.neden kimysal gaz kullanmıyoruz.katliam gerekırse soykırım yapmıyoruz.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
aslinda tam olarak bir sey diyemedigimizden oluyor olanlar,ates dustugu yeri yakarmis ,tek sunu diye biliriz bunun arkasinda diger devletler var bunu bizim devletimiz biliyor fakat kendi cikarlari acisindan bunlara ses cikarilmiyor

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Allah rahmet eylesin.

Kaçırılan asker ve sivilleri de unutturdular sağ olsunlar.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.

allah rahmet eylesin.yine oraya 20 21 yasındakı 2 aylık egıtımle çatışmaya gönderilen genç arkadslarımızın hesabını vermeyecek.bu ülkede 500 general varken.bunların 200 tanesı ankara tıraşka işlerden sorumluyken.neden hep 20 21 yasındakı arkadaslarımız ölür.fakir,yoksul diyemi.neden bodrumdan biri şehit olmaz bu ülkede,neden konya altından ,çeşmeden biri şehit olmaz.neden hala babadan kalma savaş yöntemlerini kullanıyoruz.neden kimysal gaz kullanmıyoruz.katliam gerekırse soykırım yapmıyoruz.

hep oralara fakirler gönderilir şöyle zengin birinin çocugu şehit düşmez çünkü orda değildir istanbulda ankarada felandır, soykırım işine gelince Türk milletine soykırım yakışmaz, zaten terörün amacı toplumlara nefreti ve kini aşılamaktır yani soykırım tamda Türkiye düşmanlarının isteyeceği şeydir. onların oyununa gelmeden bu terörü bitirmek lazım.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Allah rahmet eylesin.
Mekanları cennet olsun.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
tarihimizde mücadele ettiğimiz hiç bir düşman bunlar kadar şerefsiz değildi. hiç bir kutsalları olmayan, kanla beslenen, adi mahluklar.

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
şike vs olaylar olunca fenerlisi galatasaraylısı beşiktaşlısı trabzonlusu bas bas bagırıyor ... bizi şehit haberlerine o kadar alıştırdılarki artık sıradan olaylar gibi tepki vermeye başaldık bu olurmu nasıl göremesin hep aynı hatayı yapıyorsun aynı bölgede uydudan terman kameralardan nasıl takip edemesin nasıl nerden geldiklerini nasıl bulup yok edemesin böyle bisey beni şaşırtıyor ben kesinlikle israil destekli olduguna cok eminim...arkadaşlar toplum olarak hisisleştirilmekteyiz.. ülke gelisiyor gibi gösterilip vergilerle türk halkını köşeye ceken gecim derdinden başka bisey düsünmememize sebebiyet veren bir yönetim ..artık neyden vergi alacaklarını sasırdılar şimdide cep telefonlarına telsiz kulanım hakı denilen bir vergi şekli cıkardılar yazık.. ben bu konu altında amacım tartısmak degil sadece duygularıma hakim olamadım sakın yanlıs anlamayın

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ramazanda adam öldürmeyiz başkanımız öyle buyurdu... adamlar ramazanda ölmek istiyorlar anlayın artıkç

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Valla Türkler soykırım yaptı haberlerine hep karşı çıkardım. Ama yemin ediyorum şu teröristlere soykırım yapılsın birtanesine acımam. hepsi gebersin gitsin. Vatan hainliğine merhamet gösterilemez. Allah hepsinin belasını versin.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Herhalde bu kavganin bu terorizmin bittigini goremeden gidecegim bu dunyadan.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Yine paralı asker isterizciler sahalara iner. İnmişler zaten.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
daha yenimi farkına vardın. bu koca çark kolay kolay durmaz. ne devletler ekmek yiyor şu terörden.

En azindan umudum vardi bir zamanlar bitirebiliriz belki diye. Cunku her gecen gun guclenen bir ulkeyiz ve halk olarak anlariz bu kargasanin bizi yeniden eski gunlere itecegini. Ama gorunen o ki hic bir sey ogrenmemisiz. Sonuc olarak hic umudum kalmadi.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sehidlerimize ALLAH(cc)´dan Rahmet Ailelerine ve Milletimize Sabir ve Bassagligi diliyorum..

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Şehitlerimize Allah rahmet eylesin...

Allah, bu teröristlerin ve onlara destek verenlerin hepsinin belasını versin. Kendi kanlarında boğulsunlar inşallah.

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
her gün şehit haberleri okumaktan bıktım usandım artık. 23 yıldır bıçak kemiğe dayandı...

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
allah bu teröristlerinde yandaşlarınında belasını versin

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
şike vs olaylar olunca fenerlisi galatasaraylısı beşiktaşlısı trabzonlusu bas bas bagırıyor ... bizi şehit haberlerine o kadar alıştırdılarki artık sıradan olaylar gibi tepki vermeye başaldık bu olurmu nasıl göremesin hep aynı hatayı yapıyorsun aynı bölgede uydudan terman kameralardan nasıl takip edemesin nasıl nerden geldiklerini nasıl bulup yok edemesin böyle bisey beni şaşırtıyor ben kesinlikle israil destekli olduguna cok eminim...arkadaşlar toplum olarak hisisleştirilmekteyiz.. ülke gelisiyor gibi gösterilip vergilerle türk halkını köşeye ceken gecim derdinden başka bisey düsünmememize sebebiyet veren bir yönetim ..artık neyden vergi alacaklarını sasırdılar şimdide cep telefonlarına telsiz kulanım hakı denilen bir vergi şekli cıkardılar yazık.. ben bu konu altında amacım tartısmak degil sadece duygularıma hakim olamadım sakın yanlıs anlamayın
Napıcaksın dostum, toplum mühendisleri iyi çalışıyor. Uydudan, herondan filan görülsede bize bu görüntüler israil üzerinden geldiğinden gözüktürtmezler. Diyecek pek birşey yok. Allah rahmet eylesn. Ailelerine sabır versin.

Reaksiyon puanı
4
bu terör.nasılmı biter.ya ekenomik olarak güclü olursunuz.bazı ülkeler üzerinde baskı kurarsınız.petrol çıkartıyosanız petrolu kesmekle tehtit edersiniz.digeride teknolojidir.o bölgeye mantar gibi bomba ve mermi atabilen robot silahlar yerlestırsınız.adam gıbı çalısırsınız.ısıya duyarlı mermi yaparsınız.uzaya uydu yollarsınız.gördügünüzde bu ısaya duyarlı robotlarda oyun oynar gıbı oldurursunuz.

ne yazıkki bagımsız bır ordumuz yok.(turk askerını natoya gırmesı için koreye ölmeye gönderenler utansın).ordumuzun içinde bır çok ülkenın ajan subayı var.hemde pkk ya bır harekat yapılacagında.nezaman yapılacagını pkk ya haber verecek kadar ust rutbelerde.turkıye terörü bıtırmek ıstıyorsa.milli çıkarlarımız için her yaptıgımız işte ab diyen ,ab uşagı gazateci ve işadamları temızlemelıyız.turk ordusu nato ordusu olmasa teroru rahatlıkla bıtırırdı.tam bır danısıklı dövüş.ordumuzun içindeki bazı gruplarlar(bunlar bızım deger verdıgımız subaylar) ne yazıkkı pkk ile aynı safta.aynı kısı kumanda edıyor.yıllrca turkıyeyı teror dıyerek silah sattılar.2002 de pkk bıttı dedık apo yakalandı dedık.pkk yı ve bazı hainn subaylarımızı yonetenler bankalarımızı boşalttılar.mılletın alın terini çaldılar.bunlar kimler mi.tsk içindeki ihanet içindeki bır grup subay,turkıye de batı batı dıyen paçavra medya,faizlerin artması için elinden geleni yapan yurtdısındakı the ecenomisti,nyt,washington post gıbı gazateleri kullanan tüsiad denen.kan emici vanpirlerdir.bunlar bıterse terörde biter.

Son mesajlar