Cübbeli Ahmet Hoca ifadeye çağırıldı

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Selefi derneklerinin silahlanması hakkında dikkat çeken iddialarda bulunan kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ifadeye çağrıldı.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Adam aslında ayağınızı denk alın, ben biliyorsam devlet hayli hayli biliyordur demek istedi de anlayan yok.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
gaz almaktan başka bir şey değil. cübbeli ahmet bunu 8 ay önce fatih altaylının programında da söyledi. muhtemelen daha önce de uyarmıştır.
insanlar fetö konusunda da uyarmıştı. sonuç ortada

Reaksiyon puanı
3,027
Kendisini sevmem ama yaptığı güzel bir şey. Babaannem sürekli kendisinin YouTube kanalına abone oluyor farklı hesaplardan. Umarım bir yere varabilir bu çabaları.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu konu bence saçma sapan uzadı bu şekilde 1 Selefi kişi bile içeri alınamaz. Veya 1 tane bile vakfı derneği kapatılamaz. Anca vatandaş azda olsa bilinçlenmiş ve bu dernekler sıkıntılı deyip üye olmayabilir.

Adam 1 hafta önce canlı yayında bunu söylemiş haftalardır her yerde gündem oluyor. ( Hatta 8-9 ay önce Habertürkte gene söylemişti. ) 3 gün önce savcı ifadeye çağıracam demiş daha çağırmamış flan ne zaman gideceği isimleri ne zaman vereceği belli değil.

Ben selefi bir grup olsam on kere silahımı saklarım gömerim başka yere götürürüm atarım vb. Yarın kapıma polis geldimide ben sıradan bir vatandaşım bu ülkede düşünce ve İbadet özgürlüğü yok mu ben selefiyim der geçerim belge yok bilgi yok delil yok nasıl alacak polis beni içeri uğraştığı ile kalır boşu boşuna binlerce insan ile. Böyle köpürte köpürte operasyon olmaz.
Gizli kapaklı bir sabah polis baskını ile 150 derneğe ve binlerce eve baskın yapıldı tarzı söylem ile anca bunlar olur.