CSGO var ms nasıl düşürülür

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
[Kendi Çapımda Rehber]Çöp Pcde Csgo Deneyimim. Öncelikle şu linki paylaşıyım,csgoyu windowsdayken ilk indirdiğimde windows için maksimum perfonmans kayıt defteri ayarları derken ittire kaktıra en düşükte 50 fpsde oynuyordum,linuxa geçtim biraz rahatlarım diye aksine dahada düştü fpsm,şuanda varms değerim 20-50 aralarında geziniyor arada bayağı düşüyor sonra geri yükseliyor bu değer neden yükselir anlatırmısınız ben bu değeri nasıl düşürürüm?
İntel celeron n4000
4gb ram
apu sistem
intel uhd graphics 600 ekran kartı
hdd (sistem düşük bende biliyorum ama dediğim gibi csgoyu oynuyabiliyordum)
Linux/mint fps arttırma diye birşey filan varmı windowsta olduğu gibi?

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Linux için ayar var mı bilmem ama Windows'a geri dönmenizi öneririm. CSGO genel olarak Linux üzerinde daha az fps veriyor.

Bu arada var ms kısmı için konuşursak, fps'nin yanındaki kısımdan bahsediyorsak orası pc kaynaklı, yok aşağıdaki kısım ise orası da ya internet kaynaklı ya da server.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
[Kendi Çapımda Rehber]Çöp Pcde Csgo Deneyimim. Öncelikle şu linki paylaşıyım,csgoyu windowsdayken ilk indirdiğimde windows için maksimum perfonmans kayıt defteri ayarları derken ittire kaktıra en düşükte 50 fpsde oynuyordum,linuxa geçtim biraz rahatlarım diye aksine dahada düştü fpsm,şuanda varms değerim 20-50 aralarında geziniyor arada bayağı düşüyor sonra geri yükseliyor bu değer neden yükselir anlatırmısınız ben bu değeri nasıl düşürürüm?
İntel celeron n4000
4gb ram
apu sistem
intel uhd graphics 600 ekran kartı
hdd (sistem düşük bende biliyorum ama dediğim gibi csgoyu oynuyabiliyordum)
Linux/mint fps arttırma diye birşey filan varmı windowsta olduğu gibi?
@Ram_kafasi

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Linux için ayar var mı bilmem ama Windows'a geri dönmenizi öneririm. CSGO genel olarak Linux üzerinde daha az fps veriyor.

Bu arada var ms kısmı için konuşursak, fps'nin yanındaki kısımdan bahsediyorsak orası pc kaynaklı, yok aşağıdaki kısım ise orası da ya internet kaynaklı ya da server.
Öncelikle bu söylediğinizin hiçbir dayanağı yok,CS:GO'nun GNU/Linux desteği bulunuyor ve Windows'a göre 2 kat daha hızlı bir deneyim vaat ediyor,bu arkadaşın sorunu ile daha önce ilgilendim ve yaşadığı sorun donanımının sürücülerinin artık düzgün destek bulamadığı için böyle bir sıkıntı yaşıyor, yanlış bilgi vermeyin lütfen.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544

Bilimsel saçmalama diye buna denir. Bende artık böyle yapıcam, sanki herşeyi çok iyi biliyor gibi konuşucam. Şatafatlı konuşunca da kimse anlamıyor ve "vay be" diyor.