CSGO VAC banlı hesap ile aynı telefon numarası kullanmak.

Bu konuyu okuyanlar

mhysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1081 gün önce csgodan vac ban yiyen bir hesabım vardı. Banlı hesap ile tekrar csgo girmek gibi bir hata yaptım. Daha sonra 3 tane hesabım da aynı telefon numarasıyla kayıt olduğum için vac yedi. Ama banlı olan hesabımla csgo girmeden önce böyle bir sıkıntım yoktu. Diğer 3ünün dışında başka bi hesabım aynı numarayla steam guard ile telefonda aktifti. Ama o hesaba bilgisayardan girmediğim için o hesabım ban yemedi. Ve şimdi de o hesaptaki telefon numarasını kaldırıp mail değiştirdim. Ama o hesaba tekrar bilgisayardan girersem vac yiyecek miyim? Cevaplar için teşekkürler şimdiden...

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Öncelikle forumumuza kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz , Ailemize hoşgeldiniz.
Sizin gibi hilecilere laf anlatmaktan ağzımda tüy bitti böyle başı çekiyorsunuz işte normalde hiç yardım etmemek lazım sizlere de ben yinede yardımcı olayım.

Vac yenilen hesapta kullanılan telefon ve e-posta yeni hesapta en az 6 ay kullanılmamalıdır.
Umarım dersini almışsındır..

mhysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İlk olarak yorumunuz için teşekkürler. Hesabı arkadaşıma verdiğim için hiçbir şekilde hile açtığını bilmiyordum
Neyse telefon numarasını ve e postayı değiştirmiş olsam bile mi 6 ay bekleyeceğim?

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
İlk olarak yorumunuz için teşekkürler. Hesabı arkadaşıma verdiğim için hiçbir şekilde hile açtığını bilmiyordum
Neyse telefon numarasını ve e postayı değiştirmiş olsam bile mi 6 ay bekleyeceğim?
Vac yenmiş hesaptaki eposta ve numara başka bir hesapta 6 ay beklenmediği sürece kullanılmaz. Başka hesapta başka bir eposta veya numara kullanabilirsiniz.

mhysa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yani şuan o vac yememiş ama vac yiyen hesapla aynı telefon numarasıyla kayıt olduğum halde telefon numarasını kaldırdığım hesaba girersem vac yemeyecek değil mi bunu soruyorum

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Yani şuan o vac yememiş ama vac yiyen hesapla aynı telefon numarasıyla kayıt olduğum halde telefon numarasını kaldırdığım hesaba girersem vac yemeyecek değil mi bunu soruyorum
Umarım yemezsin.