Yardım CSGO maç onaylayamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
1675724399013.png

CSGO'da maç aratınca maç bulmasına rağmen maçı onaylama ekranı gelmiyor ve üstteki hatayı alıyorum. Daha dün hiçbir sıkıntı olmadan oynadım fakat şuan maça giremiyorum. Maç onaylamadan direkt başlayan silah yarışı moduna girmeyi denedim bu sefer "Maça bağlanamadın" hatasını alıyorum. Dosyaları doğrulamayı, kabul edilebilir ping değerini yükseltmeyi denedim fakat çözemedim.

@nixc0r Hocam bunu sizde yaşadınız mı acaba eğer yaşadıysanız yardımcı olabilir misiniz?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Ekli dosyayı görüntüle 178584
CSGO'da maç aratınca maç bulmasına rağmen maçı onaylama ekranı gelmiyor ve üstteki hatayı alıyorum. Daha dün hiçbir sıkıntı olmadan oynadım fakat şuan maça giremiyorum. Maç onaylamadan direkt başlayan silah yarışı moduna girmeyi denedim bu sefer "Maça bağlanamadın" hatasını alıyorum. Dosyaları doğrulamayı, kabul edilebilir ping değerini yükseltmeyi denedim fakat çözemedim.

@nixc0r Hocam bunu sizde yaşadınız mı acaba eğer yaşadıysanız yardımcı olabilir misiniz?
Hiç yaşamadım hocam ama şimdi bende denerim genel bir sıkıntı mı bakarız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

net_client_steamdatagram_enable_override -1

net_steamcnx_allowrelay 0

net_steamcnx_enabled 2

mm_session_search_qos_timeout 3

Hocam maalesef güncelleme varmış o yüzden giremiyorum ancak internette şu kodları konsola girerseniz çözüleceğini söyleyenler var

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
net_client_steamdatagram_enable_override -1

net_steamcnx_allowrelay 0

net_steamcnx_enabled 2

mm_session_search_qos_timeout 3

Hocam maalesef güncelleme varmış o yüzden giremiyorum ancak internette şu kodları konsola girerseniz çözüleceğini söyleyenler var
Bildirim gelmediği için görmemişim fakat şimdi deneyeceğim teşekkürler.

Son mesajlar