CS:GO Report Rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

emre71236

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar hiçbir hile vb. şey kullanmamıza rağmen her maç istisnasız karşı takımdan deliler gibi report yiyoruz ve bu güven faktörümüzün içine etti . Artık 20 dakika maç aratıyoruz 2 tane deagle vuruş yapıyorum aim hack oluyorum duvardan awp ile vuruyorum wallhack oluyorum oyunu oynayamaz olduk . Bu nasıl bir rezillik anlam veremiyorum iyi oynamak bile suç oldu şu oyunu böyle 15-20 dakika maç aratacaksam bir daha oynamayayım daha iyi , bu konu hakkında düşünceleriniz neler ?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Bu oyunun rezilliği değil. Bizim insanımızın rezilliği. Yenildiğinde veya iyi bir şekilde öldürüldüğünde hemen hile deniyor. Neden? Çünkü hileci çok. Gerçekten bileğinin hakkıyla iyi oynayan az kişi var. Unutma bir oyuncuya hileci demek en iyi iltifattır :) Ancak senin güven faktörünün düşmesi iyi olmamış orası doğruya doğru. O konuda oyun tarafından bir iyileştirme getirilmeli.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bence mutlu olmalısınız. O kadar iyi oynuyormuşsunuz ki karşıdakiler size hile diyormuş. Bu çok iyi bir şey.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,105
Valve artık Overwatch'ları bile izlediğini sanmıyorum. Nova (Novayım ama Nova adam gidipte Global adamları izlememeli.) adamlar gidip overwatch izliyor ? Eğer gerçekten hilesizsen Steam Destekten yaz veya E-posta at.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Neyse ki ben oyunlarda iyi değilim. Onun için hile bu veya kesin hile kullanıyorsun diyen yok bana. ? Ama evet doğru. Bazıları hemen iyi oynayınca, hile kullanıyorsun diye raporluyorlar. Maalesef online oyunlarda kanser(mecazi) eden bir durum.

Jeok

Asistan
Reaksiyon puanı
13
source 2 motorunu bekleyin

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
demekki bir hile kadar güzel oynuyosunuz tebrikler ne diyeyim
o report rezilliği aslında ne kadar bizim insanımızın rezilliği densende (yok demiyorum biz insanımız kendine yediremediği için repli farkındayım) oyununda aslında buna bi çözüm bulması bu rep olayını biraz daha üstünde durması lazım bence