Soru CS GO item düşürme algoritması nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Arkadaşlar cs go da neye göre item düşüyor galiba her level atlayınca item düşüyor birde drop düşer diyorlar o ne zaman düşer limiti varmıdır?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
523
Arkadaşlar cs go da neye göre item düşüyor galiba her level atlayınca item düşüyor birde drop düşer diyorlar o ne zaman düşer limiti varmıdır?

Drop çok düşük bir ihtimal. Algoritmayı ise çözemezsin. Valve o kadar salak değil. Her zaman algoritmayı değiştiriyor. Bir ara Anomaly diye bir youtuber çözdüm falan diyordu fakat o da yalan çıktı. Tamamen şans oldu artık.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Drop çok düşük bir ihtimal. Algoritmayı ise çözemezsin. Valve o kadar salak değil. Her zaman algoritmayı değiştiriyor. Bir ara Anomaly diye bir youtuber çözdüm falan diyordu fakat o da yalan çıktı. Tamamen şans oldu artık.
Peki her level atlamada item kesin düşer mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

CS de düşük bütçeli yatırımda yapmak istiyorum bir tavsiyeniz var mı?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
523
Peki her level atlamada item kesin düşer mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

CS de düşük bütçeli yatırımda yapmak istiyorum bir tavsiyeniz var mı?

Tek tavsiyem CS'de yatırım yapmaktan kaçınman.
He şöyle olur; 2-3 kasa açarsın, bir tane bıçak falan çıkarırsın o zaman o takas yoluyla falan yatırıma çevirirsin fakat elinde hiç bir şey yokken CS'de skin üzerinden yatırım yapmanı tavsiye etmem.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Tek tavsiyem CS'de yatırım yapmaktan kaçınman.
He şöyle olur; 2-3 kasa açarsın, bir tane bıçak falan çıkarırsın o zaman o takas yoluyla falan yatırıma çevirirsin fakat elinde hiç bir şey yokken CS'de skin üzerinden yatırım yapmanı tavsiye etmem.
Evet oyuna 123 TL verince parasını çıkarmak istiyor insan.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
523
Evet oyuna 123 TL verince parasını çıkarmak istiyor insan.

O kadar olmuş mu fiyatı ya ? Ben betasından beri oynarım bedava dağıtılmıştı ilk çıktığında. Vay canına be...

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Primesız oyunun tadı yok

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Dreams and nightmare adlı kasayı düşürdüm 19 tl :)

Reaksiyon puanı
10,560
Haftada 2 drop kesin. Tam bir kuralı yok ama level atladıkça diyebiliriz. Genelde birinciyi level atlamadanda veriyor, ikinciyi level atlayınca.
Bazen durup dururken de bir şeyler düştüğü olur ama o binde bir gibi bir şey.
Çarşamba günü hafta yenileniyor, drop için giriyorsan bilgin olsun.

Yatırımı nasıl yaptığına bağlı olarak hak verebilirim. Örneğin kur farkından dolayı eşyalar dolar bazında değerini koruduğundan biz artış var sanıyoruz. Bu sebeple para verip skin kasa felan alınmaz.

İstisnai olarak para kazandıran bazı durumlar var. Turnuva kasaları ve Operasyon kasaları. Bu kasalar oyunda drop olarak düşmediğinden zamanla sayıları azalıp değeri artmakta. (Ör: Parçalanmış ağ operasyon kasası ile parçalanmış kasa aynı değiller, kontrol edebilirsin.)
Mesela operasyon bileti alıp, yıldız biriktirip bunlarla 50 operasyon kasası alabilirsin.
Yakın zamandan bir örnek daha verecek olursam; girdap operasyonu kasası operasyonun ortalarında 6 7 tlydi şuan 16 17 TL.

Son düzenleme:

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Operasyon zamanlarında kasa almak mantıklı o zaman peki en yakın operasyon ne zaman

Son mesajlar