Cs:go görüntü yok ses var

Bu konuyu okuyanlar

Seeyyit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Selamlar CS:GO otomatik olarak başlarken 16:9 başlıyor fakat ben 4:3 oynamak istediğim için değiştirmek zorunda kalıyorum sorun şu ki 4:3 ü seçip uygula dediğimde masaüstü görüntüsü geliyor herhangi bir oyun içi işlem yapamıyorum ama oyunun içinde olduğuma dair sesler geliyor (davet vb.) lütfen çözümünü bilen yazsın 4:3 alıştığım için 16:9 oynayamıyorum.
Teşekkürler.
Ekran Kartı RX5500XT 8 GB

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Masaüstünde 1024x768 yapıp oyuna girip deneyin.
Selamlar CS:GO otomatik olarak başlarken 16:9 başlıyor fakat ben 4:3 oynamak istediğim için değiştirmek zorunda kalıyorum sorun şu ki 4:3 ü seçip uygula dediğimde masaüstü görüntüsü geliyor herhangi bir oyun içi işlem yapamıyorum ama oyunun içinde olduğuma dair sesler geliyor (davet vb.) lütfen çözümünü bilen yazsın 4:3 alıştığım için 16:9 oynayamıyorum.
Teşekkürler.
Ekran Kartı RX5500XT 8 GB

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
eğer olmaz ise birde bunu deneyin, Yerel Disk C, Program Files (x86), Steam, Steamapps, Common, CSGO dosyasına girin. Dosya içinden CSGO .exe dosyasını bulun, sağ tıklayıp özelliklere girin. Tam ekran iyileştirmeleri devre dışı bırak kutucuğunu işaretleyip tamam'a basın. Masaüstüne dönüp CSGO'ya girin. Bir deneyin olmaz ise tekrar devre ye sokarsınız. @Tryfare , @undefined,

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Başlangıç kodlarına -full yazıp deneyin olur diye düşünüyorum 4:3 yapın birde pencereli değilde tam ekranda deneyin.

Seeyyit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Başlangıç kodlarına -full yazıp deneyin olur diye düşünüyorum 4:3 yapın birde pencereli değilde tam ekranda deneyin.
Öyle denediğimde oyun gitmekte sadece pencerelide oynayabilmek mümkün oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer olmaz ise birde bunu deneyin, Yerel Disk C, Program Files (x86), Steam, Steamapps, Common, CSGO dosyasına girin. Dosya içinden CSGO .exe dosyasını bulun, sağ tıklayıp özelliklere girin. Tam ekran iyileştirmeleri devre dışı bırak kutucuğunu işaretleyip tamam'a basın. Masaüstüne dönüp CSGO'ya girin. Bir deneyin olmaz ise tekrar devre ye sokarsınız. @Tryfare , @undefined,
Yine böyle kalmakta etrafı siyah görünüyor.
Herhangi bir işlem yapamıyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (55).png
    Ekran Görüntüsü (55).png
    264.9 KB · Görüntüleme: 221
Son düzenleme:

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Öyle denediğimde oyun gitmekte sadece pencerelide oynayabilmek mümkün oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine böyle kalmakta etrafı siyah görünüyor.
Herhangi bir işlem yapamıyorum.
Dİyiceğim dosya doğrulaması ama o da işe yaramaz benim pcdeded kastığından geç geliyordu ama geliyordu anlayamadım sizin sorununuzu.