CS:GO ESEA mı, FACEIT mi?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Herkese iyi forumlar. CS:GO'da MM bırakmaya karar verdim. Sizce Faceit mi daha mantıklı, ESEA mı? Ayrıca Faceit premium ile free farkları nedir?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
up

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Faceit premiumda görevler mevcut 10 ve 60 win görevi tamamlarsan sana FP (faceit point) veriyor. Ligde derece yaparsan ekstra puan kazanıyorsun. Bu puanlarla marketteki ürünleri alabilirsin. (stok varsa) Ve lobi lideri sen oluyorsun. Ayrıca sadece premiumlardan oluşan takımda oynayabilirsin.
Esea oynamadım çünkü direk para istiyor. Oynayanlar maç bulma süresinden şikayetçi.
Faceitte genelde bir kaç saniye içinde maç buluyor. Nadir 10sn beklersin.

Lobi lideri olmak ne işe yarar dersen, biliyorsundur belki harita seçip direk oyuna giremiyorsun. İki takımın lideri aldım verdim misali harita eliyor. En son kalan harita oynanıyor.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Faceit premiumda görevler mevcut 10 ve 60 win görevi tamamlarsan sana FP (faceit point) veriyor. Ligde derece yaparsan ekstra puan kazanıyorsun. Bu puanlarla marketteki ürünleri alabilirsin. (stok varsa) Ve lobi lideri sen oluyorsun. Ayrıca sadece premiumlardan oluşan takımda oynayabilirsin.
Esea oynamadım çünkü direk para istiyor. Oynayanlar maç bulma süresinden şikayetçi.
Faceitte genelde bir kaç saniye içinde maç buluyor. Nadir 10sn beklersin.

Lobi lideri olmak ne işe yarar dersen, biliyorsundur belki harita seçip direk oyuna giremiyorsun. İki takımın lideri aldım verdim misali harita eliyor. En son kalan harita oynanıyor.
Arkadaşlarım ESEA'da min. 10 dakikada maç bulduklarını söylüyor maalesef. Ayrıca teşekkürler yanıtınız için.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Arkadaşlarım ESEA'da min. 10 dakikada maç bulduklarını söylüyor maalesef. Ayrıca teşekkürler yanıtınız için.
Ne demek. Faceit candır ama takım olmadan ve yeni oyuncuysanız oyundan soğutabilir. 1 level adam dersin ama felaket bir şey çıkar ? (3 lvl başlıyorsun level aralığı 1-10)