Cs Go Direkt Olarak Kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

taceddindemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,

Cs Go'yu açtığımda ana menüye gelince durduruldu diyip atıyor. Silip tekrar yükledim yok, steamı kaldırıp tekar yükledim yok. Doğrulama yaptım gene yok.
Bilgisayarımda farklı bir oturum açıp denim dedim orda açtı ve halen daha oynuyorum. Ana oturumumdaki neyi silmem gerekiyor ki bu hatadan kurtulayım, bir tek cs için o oturuma girip çıkıyorum sürekli, yardımlarınızı bekliyorum.

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Merhaba,

Cs Go'yu açtığımda ana menüye gelince durduruldu diyip atıyor. Silip tekrar yükledim yok, steamı kaldırıp tekar yükledim yok. Doğrulama yaptım gene yok.
Bilgisayarımda farklı bir oturum açıp denim dedim orda açtı ve halen daha oynuyorum. Ana oturumumdaki neyi silmem gerekiyor ki bu hatadan kurtulayım, bir tek cs için o oturuma girip çıkıyorum sürekli, yardımlarınızı bekliyorum.
Çok garip. Sistemsel bir sorun olsa SFC önerirdim ama oturuma göre değişiyorsa bir gariplik var demektir.
İsterseniz tüm Users klasörünü diğer oturuma atıp diğerini silebilirsiniz.

taceddindemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yani bende öyle düşündüm fakat bunun bir çözümü olsa gerek çünkü sadece cs go da bu sorunu yaşıyorum diğerlerinin hiçbirinde böyle bişeye rastlamadım.