CS GO açılmıyor siyah ekran verip kapanıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa trhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bir gün cs açık kalmış pc de açıkken kapanmıştı. O günden sonra açılmamaya başladı. İnternette birçok yere girdim fakat aradığım çözümü bulamadım. Silip yeniden yükledim olmadı. Ekran kartı sürücüsünü sildim yine olmadı. yardımcı olabilecek birisi varmı? Okuduğun için teşekkür ederim.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Sistemin ne ? CS:GO'nun kurulu olduğu disk şuan çalışıyor mu ? Oyunun dosyalarını Steam üzerinden kontrol etmeyi denedin mi ?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Bir gün cs açık kalmış pc de açıkken kapanmıştı. O günden sonra açılmamaya başladı. İnternette birçok yere girdim fakat aradığım çözümü bulamadım. Silip yeniden yükledim olmadı. Ekran kartı sürücüsünü sildim yine olmadı. yardımcı olabilecek birisi varmı? Okuduğun için teşekkür ederim.
Bende aynı sorun vardı. Eski driverdandı. Driverlarınızı güncelleyebilirmisiniz?

Mustafa trhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sistemin ne ? CS:GO'nun kurulu olduğu disk şuan çalışıyor mu ? Oyunun dosyalarını Steam üzerinden kontrol etmeyi denedin mi
sistemim eskiden kaldırıyordu 8 gb ram var harici ekran kartım yok dahili ekran kartı intel hd 620 i5 7. nesil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı sorun vardı. Eski driverdandı. Driverlarınızı güncelleyebilirmisiniz?
nereden güncelleyebilirim aygıt yöneticisindense kontrol etmiştim

Mustafa trhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sistemim eskiden kaldırıyordu 8 gb ram var harici ekran kartım yok dahili ekran kartı intel hd 620 i5 7. nesil

nereden güncelleyebilirim aygıt yöneticisindense kontrol etmiştim
eski sürüme geçişte yardımcı olurmusunuz

HD620 CS:GO'ya yetecek bir GPU. Driver güncellemeyi deneyin. Güncellediyseniz eski sürüme geçin.
Nasıl geçebilirim

eski sürüme dönmüyormuş malesef

Son düzenleme: