Cs 1.6 ustalar gelebilir mi ?

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Arkadaşlar bi 6-7 senedir cs 1.6 oynuyorum hani pro değilim sürekli oynamadım ama yarı-pro tarzı bir şeyim öncelikle hala oynamama rağmen kodlardan anlamıyorum ve cfg olayını bir türlü çözemedim hani ayarların tam olmasını istiyorum ama anlamadığım içinde istemiyorum tabiki def oynayın diceksiniz fakat ben bana + katanları kullanmak istiyorum bu olayı bana acıklarsanız cok sevinirim.

2.bu fps olayı neden 100 de sabit kalıyor ben bunu max 200 de yükseltiyorum ama çoğu kişi 100 de bırakıyor neden böyle ?

X Far Ganymede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şöyle izah ediyim. Config'de bilmen gereken ayarlar sadece rate,cl,hud,ex bunları bilmen yeterlidir.

rate 25000
ex_interp 0.01
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
fps_max 101
fps_modem 0.0
hud_capturemouse 0
hud_centerid 1
hud_fastswitch 1
brightness 2
gamma 3
cl_dynamiccrosshair 0

Bu ayarlar ayrıca Turnuvalarda'da kullanılır. ben kendimi bu şekilde default oyuncu olarak alıştırdım. hala daha bu şekilde default oynuyorum.

Config'in özü bu şekildedir. rate, ex, ve cl ayarları çoğu yerde değişkendir. sabit değildir yani. mesela ben rateyi 25000 kullanıyorsam onlar 20000 kullanıyor bazı yerlerde 10000 hatta 1600 bile oluyor. sabit olarak yukarıdaki yaptığım gibide yapabilirsin. uzun dönemler cfgciler türemişti. bilirsin. 10 tl cfg 20 tl cfg süper cfg premium cfg gibi abuk sabuk salak şeyler ile milleti uğraştırıp durdular sonuç ? cs bitti. eskisi kadar popülarite sahibi eskisi kadar görkem sahibi değil. yazık oldu, cidden üzülüyorum. ben 2007 yılında başladım. o günden beridirde yukarıdaki verdiğim ayarları kullanıyorum. bazen değiştirdiğim oluyor yerine göre. fps olayını bilmiyorum neden öyle. ama üstü olmasıda kötü olmaz 999 fps yapanda var. 100 ideal olduğu için olabilir mesela.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Şöyle izah ediyim. Config'de bilmen gereken ayarlar sadece rate,cl,hud,ex bunları bilmen yeterlidir.

rate 25000
ex_interp 0.01
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
fps_max 101
fps_modem 0.0
hud_capturemouse 0
hud_centerid 1
hud_fastswitch 1
brightness 2
gamma 3
cl_dynamiccrosshair 0

Bu ayarlar ayrıca Turnuvalarda'da kullanılır. ben kendimi bu şekilde default oyuncu olarak alıştırdım. hala daha bu şekilde default oynuyorum.

Config'in özü bu şekildedir. rate, ex, ve cl ayarları çoğu yerde değişkendir. sabit değildir yani. mesela ben rateyi 25000 kullanıyorsam onlar 20000 kullanıyor bazı yerlerde 10000 hatta 1600 bile oluyor. sabit olarak yukarıdaki yaptığım gibide yapabilirsin. uzun dönemler cfgciler türemişti. bilirsin. 10 tl cfg 20 tl cfg süper cfg premium cfg gibi abuk sabuk salak şeyler ile milleti uğraştırıp durdular sonuç ? cs bitti. eskisi kadar popülarite sahibi eskisi kadar görkem sahibi değil. yazık oldu, cidden üzülüyorum. ben 2007 yılında başladım. o günden beridirde yukarıdaki verdiğim ayarları kullanıyorum. bazen değiştirdiğim oluyor yerine göre. fps olayını bilmiyorum neden öyle. ama üstü olmasıda kötü olmaz 999 fps yapanda var. 100 ideal olduğu için olabilir mesela.

Anladım hocam teşekkür ederim bende genel ayarlarla olan cfgyi kullanıyorum öğrenmek için sordum.