CryENGINE 3 ile geliştirilen Türk FSP oyunu War Of Life.

Yeni oyunu destekliyormusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yaşam Savaşı (War of Life)

1043873_10201618026321338_942683376_n.jpg

Yaşam Savaşı (War of Life) adındaki Oyunumuzun konusu; Dünya'da gizli örgütler tarafından kimyasal silahların üretimini engellemek için çalışacağımız War of Life'ta sınırları zorlamak.

CryEngine'nin kendi objeleriyle sınırlı kalmaktansa 3DS Max ve bir kaç özel yöntemimle sınırları zorlamaya çalıştık. Biz bu işe ilk başladığımızda gerçekten şaşırdık çünkü Crytek bağımsız oyun geliştiricilerine her imkanı sunmuş, tek sorun oyunun lisansını almak gerçekten tuzlu bir iş ama birkaç işlem ile ücretsiz de yayınlama imkanı sunuyorlar.

Cryengine 3 ile geliştirmiş olduğumuz, War of Life Dünya'nın dört bir yanında yer almakta.En az 16 farklı karakterin yer alacağı War of Life'da oyunun kaderini siz oyuncular belirleyeceksiniz.Oyuncuları diğer oyunlara göre kısıtlamak yerine özgür bırakmayı planlıyoruz.Size yardımcı olacak karakteri kendiniz bulacaksınız ve oyunun kaderini siz belirleyeceksiniz.Buda sizi oyuna daha çok bağlayacak.Şuan oyunun tasarımı devam ettiği için birçok grafik hatası görmek mümkün bu yüzden grafik hatalarını gidererek daha düzgün bir grafiklerle oyunumuzu sunacağız.

Oyunumuzun Gameplay'i
[video=youtube;tZf9fAffWWE]http://www.youtube.com/watch?v=tZf9fAffWWE[/video]

Oyunu Geliştiren ve Yöneten :Sertan Helvacı

İletişim:https://www.facebook.com/sertan.helvacii
https://www.facebook.com/OmerFarukAbidinoglu
theabidinoqlu@gmail.com

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=155769437

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türkçe bir isim bulamadınızmı ?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Crytek ile anlaşma yaptınız mı ? Birde neden CryEngine tercih ettiniz ?

Birde FSP ne oluyor FPS olmasın o :D

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sorularınız için iletişim bilgisi verildi..

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
öncelikle bu girişim için tebrik ediyorum.
Türkçe bir isim olabilirdi.
cryengine nin nimetleri tam anlamıyla kullanılmıyor gördüğüm kadar.
abd nin değil Türkiyenin sembollerinin bulunduğu bir şehir tasarlanabilirdi.
çok tekdüze görünüyor.
kısıtlı hareketler
yapay zeka üzerinde daha fazla çalışılmalı.

çalışmalarınızın devamını dilerim.

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Crytek ile anlaşma yaptınız mı ? Birde neden CryEngine tercih ettiniz ?

Birde FSP ne oluyor FPS olmasın o :D

CryEngine kullanımı için CryTek ile anlaşma yapmaya gerek yok zaten oyun geliştirmek isteyenlere bedava olarak sunuluyor. Ayrıca bence çok iyi bir tercih CryEngine'e alternatif olabilecek bir tane bile FPS motoru yok bence (en azından bu şekilde kullanılabilecek).

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
crysis e biraz benziyor cryengine ile geliştirilen bütün oyunların enerji panalleri aynı mı oluyor

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
türkiye bazlı haritalar, türk karakterler veya türkçe seslendirme yoksa türk yapımı olmasının türklere ne faydası var ?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Türk antivurus gibi birşey olmasında bu da :p

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
türkiye bazlı haritalar, türk karakterler veya türkçe seslendirme yoksa türk yapımı olmasının türklere ne faydası var ?
çok haklısınız birçok türk yapımı android ve ios uygulaması var fakat türkten iz yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim adım Sertan Helvacı; Oyunun adı Yaşam Savaşı lakin oyunu tüm dünya'ya yaymayı hedefliyoruz büyük şirketlerle anlaşmalar yapmak üzereyiz ve bizde War of Life adını kullanıyoruz. Türkiye'yi temsil eden kısımlar olucak ve dil seçeneği olarakta İngilizce ve Türkçe seçenekleri olucak. Yapay zeka üzerinde çalışmalarımızda devam etmekte.

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Grafik hoşuma gitmedi.can dolmuyor counter strikedaki gibi.warfaceyi yeni yaptınız bunu neden piyasaya sürüyosunuz anlamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu gördüğün Crytek oyunu değil sadece sponsorluğunda destekleriyle geliştirilen bir oyun ve bağımsız geliştiriliyor. Warface profesyonel bir ekiple buysa tamamen bağımsız kişiler tarafından bence emek harcanmış güzelde duruyor..

FlukiestFaun150

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kötü çünkü zaten tüm her şey CryEngine3'de hali hazırda bulunuyor.Biraz kendiniz modelleyin, HUD'u kendiniz geliştirin.Hazır kullanmayın.O zaman toplumun gözünde daha iyi bir yerlere varırsınız. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu ne kardeşim ya hiç kusura bakma ama bunu kendi oyunumuz diye yutturmayın millete bildiğin crysis'i alıp nesnelerin yerini değiştirmişsiniz kendinize özgü bişey yok. bence daha profesyonel elemanlar bulun kendinize. şuan 5 para etmez duruyor . başarılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Grafiklerin iyi olması için maya veya 3dmax da 0 dan her şeyi çizmek lazım mentalray olmadan iyi grafikler göremeyiz. Ayrıca en az i7 cpu lu bir bilgisayarda render alınmalı. Ben bir objeyi 1 günde çizdim renderladım cryengine 3 ün içine attım. Güzel bir oyun yapmak istiyorsanız çok sayıda kişi olması lazım ve en az 2-3 pc olması lazım ki daha hızlı bir şekilde oyun içerikleri hazırlansın.