Yardım CRITICAL_PROCESS_DIED mavi ekran hatası ve otomatik onarım problemi

Bu konuyu okuyanlar

Dark_Days1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows 10 Pro kullanıyorum fakat bilgisayarım sürekli otomatik onarıma atıyor ve CRITICAL_PROCESS_DIED hatası veriyor. Sistem geri yükleme yapamıyorum, hatasını resimde de paylaştım, başlangıç onarım da olmuyor zaten. Bilgisayarı sıfırlayamıyorum USB ile, BIOS'tan 1. USB seçiyorum kaydet diyerek çıkıyorum ve kısayoldan boot menuden de seçiyorum fakat görmüyor direkt otomatik onarıma atıyor. Güvenli modda başlamıyor, sfc scannow ve bazı komutları yaptım ama mavi ekran hatasını tekrar verip otomatik onarıma giriyor...Yardımcı olabilir misiniz?☹️

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    44.9 KB · Görüntüleme: 123
  • 20210828_105442-min.jpg
    20210828_105442-min.jpg
    37.6 KB · Görüntüleme: 91
  • 20210828_112800-min.jpg
    20210828_112800-min.jpg
    42.7 KB · Görüntüleme: 97

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Windows 10 Pro kullanıyorum fakat bilgisayarım sürekli otomatik onarıma atıyor ve CRITICAL_PROCESS_DIED hatası veriyor. Sistem geri yükleme yapamıyorum, hatasını resimde de paylaştım, başlangıç onarım da olmuyor zaten. Bilgisayarı sıfırlayamıyorum USB ile, BIOS'tan 1. USB seçiyorum kaydet diyerek çıkıyorum ve kısayoldan boot menuden de seçiyorum fakat görmüyor direkt otomatik onarıma atıyor. Güvenli modda başlamıyor, sfc scannow ve bazı komutları yaptım ama mavi ekran hatasını tekrar verip otomatik onarıma giriyor...Yardımcı olabilir misiniz?☹️
Windows kurmanız gerekmekte. Kendi kendine hasar almış Windows'unuz.

Dark_Days1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
rufus ne hatası veriyordu
virüs var yüklemeye çalıştığım bilgisayarda (masaüstü pc) zannedersem ondan dolayı usb'yi leptob da görmüyor,önceden de böyle bir problem yaşamıştım, format atmıştım. fakat bilgisayarı ben kullanmıyorum nasıl virüs giriyor anlamadım. virüs bu:

Ekli dosyalar

• eaüeaü.jpg
    eaüeaü.jpg
    48.6 KB · Görüntüleme: 105

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
virüs var yüklemeye çalıştığım bilgisayarda (masaüstü pc) zannedersem ondan dolayı usb'yi leptob da görmüyor,önceden de böyle bir problem yaşamıştım, format atmıştım. fakat bilgisayarı ben kullanmıyorum nasıl virüs giriyor anlamadım. virüs bu:
Elinizle USB'yi GPT FAT32 yapın. Sonra ise Windows ISO'sunun içini USB'ye sürükleyin. Sonra ise yeniden başlatıp boot edip kurun. :)

Dark_Days1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elinizle USB'yi GPT FAT32 yapın. Sonra ise Windows ISO'sunun içini USB'ye sürükleyin. Sonra ise yeniden başlatıp boot edip kurun. :)
hocam teşekkürler virüsü sildikten sonra rufus düzeldi temiz usb'ye kurdum , sonra laptopda boot menuden usb'yi seçtim bu sefer gördü, windows 11 i kurabiliyorum şimdi.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Dostum aynı hata bendede oluyordu,ne restleme,ne sıfırlama bir işe yaramıyor,tek çare format.
Mesaj otomatik birleştirildi:

(eğer,Windows kurulu iken alıyorsan.)