[Çözüldü]YouTube Videomda Bir Sorun Olmamasına Rağmen Yaş Kısıtlaması Getirildi

Bu konuyu okuyanlar

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
bu adamların sokaklambasıofobi si var galiba:)
street_light.png

YouTube gerçekten komik bir sosyal medya. Resimdeki sokak lambasından neden bu kadar çok korkuyorlar, halen anlamadım. Herhalde aşağıdaki resimdeki gibi sokak lambası videosu yayınlattıracaklar.
20210330T164309.jpg

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
youtube rtük olmuş ta haberimiz yok
RTÜK'ü de geçtim, YouTube'da soyunan, bomba patlatan, ana bacı küfür ederken çekilen milyonlarca video var ama YouTube o videolara değil de suçsuz günahsız bir sokak lambasının olduğu videoya yaş kısıtlaması koyuyor.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
RTÜK'ü de geçtim, YouTube'da soyunan, bomba patlatan, ana bacı küfür ederken çekilen milyonlarca video var ama YouTube o videolara değil de suçsuz günahsız bir sokak lambasının olduğu videoya yaş kısıtlaması koyuyor.
Hortlatmak gibi olacak ama Bende zamanında Arşiv videoları atardım TV kanallarının. Geçen sene TRT hepsine telif hakkı atmış şıp diye. Benim kanalımda kapandı ister istemez. Şu anda başka bir kanaldayım ama böyle birşey saçmalıktır ya

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Hortlatmak gibi olacak ama Bende zamanında Arşiv videoları atardım TV kanallarının. Geçen sene TRT hepsine telif hakkı atmış şıp diye. Benim kanalımda kapandı ister istemez. Şu anda başka bir kanaldayım ama böyle birşey saçmalıktır ya
Ayrıca TRT'yi de geçtim, bu ülkede çocuk doğurmak için en uygun yaşın 12 yaş olduğunu söyleyenler var (hatta ve hatta 6 aylık bir kız bebeği bile evlendirenler var) ve çocuk doğurma yaşını hesaba katarsak o videoyu izleyecek olan bir kız çocuğunun suçsuz günahsız sokak lambasının bulunduğu videoyu izlemesi için çocuğunun ille de okula başlamış (5-6 yaşında veya daha fazla) olması mı gerekiyor?

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Sizinki ve benimki yine hiçbir şey ama YouTube'daki çoğu video abooooooo!