Counter Strike oynarken ilginç bir sorun

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Arkadaşlar Counter Strike 1.6 oynarken bazı seslerin başlangıcında mesela takım geri çekil telsiz sesini çaldığımda oyundayken 3 saniyelik kasış meydana geliyor sonra oyun devam ediyor. Mesela kalaşla sıkarken ilk mermide kasıyor sonraki mermilerde hiç kasmıyor. Oyun 1 kere sese alıştığı zaman sonra kasma yapmıyor. Ses dosyalarını yüklerken bi gariplik var herhalde bu sorunu nasıl çözebilirim uzman arkadaşlar lütfen yardım adamla karşı karşıya kalırken vuruyorlar beni

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarına 3 defa format çek sonra oyunu kur ve Euzubesmele çekip oyunu aç belki düzgün çalışır :D

İşin şakasını bir kenara bırakırsak sanki arkaplanda virüs gibi sistemi meşgul eden bir şeyler var gibi geliyor.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bilgisayarına 3 defa format çek sonra oyunu kur ve Euzubesmele çekip oyunu aç belki düzgün çalışır :D

İşin şakasını bir kenara bırakırsak sanki arkaplanda virüs gibi sistemi meşgul eden bir şeyler var gibi geliyor.

Asla yok tertemiz bilgisayarım format attığımdada aynı sorun vardı

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
başka bir cs 1.6 oyunu kurup oynamayı denediniz mi ?

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ses kartınızda bir problem olmasın ? 320 kbps müzik dinlerkende donmalar, kasmalar meydana geliyor mu acaba denediniz mi ? Yada ses kartınız güncel değildir

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ses kartı sürücüsü ve oyundaki ses ayarında sorun var gibi.

1987

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Counter Strike 1.6 versiyonun nedir 1-30 kadar yaması var

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
başka bir cs 1.6 oyunu kurup oynamayı denediniz mi ?

Daha önceden sorun yapmıyordu bu sürüm hemde hiç yapmadı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ses kartınızda bir problem olmasın ? 320 kbps müzik dinlerkende donmalar, kasmalar meydana geliyor mu acaba denediniz mi ? Yada ses kartınız güncel değildir

Ses kartım nisan 2014 güncel 320 kbps müzik dinlediğimde hiç kasmıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ses kartı sürücüsü ve oyundaki ses ayarında sorun var gibi.
Formatta çare olmadı

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gözden kaçırdığınız bir yer var bana kalırsa. Ya sisteminizde virüs programlarınızın bulamadığı virüs, ya Counter sürümünde sıkıntı, yada ses kartınızda bir problem var. Başka bir şey gelmiyor aklıma benim

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sisteminizde Malware olabilir. Oyunu guvenli modda acin eger aynisini yaparsa ses kartinizda veya driverinde sorun vardir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı problem bende de var, çözümünü bulamadım uğraşıyorum...
Radyo sesleri büyük problem yaratıyor, ses kartı olarak SteelSeries Siberia v2 USB'ninkini kullanıyorum. Laptop kullancısıyım, Monster marka. Tahminimce NVidia Optimus yüzünden oluyor yani notebook çift ekran kartlı olduğu için..
Problemin çözümünü bilen beni bilgilendirirse çok sevinirim.
Steam: expeditious