Coşkun Sabah: Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz.

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Üniversite öğrencisi kızlar: tamam (!)
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KIZIN MAYOLU FOTOĞRAFLARI INSTAGRAM’DA OLMAZ

•Kızın Roza’nın Instagram paylaşımlarına tepki gösterdin, neden?
- Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü.
•Yazık, yapmasaydın keşke.
- Kendi çevresindeki arkadaşlarının fotoğraflarını gösteriyor bana. Ben kendi kızım için bunu kabul etmiyorum. “İleride ne istersen yaparsın ama okul okurken bunu yapma” dedim. Olan oldu, gazeteciler bunu kaçırmamış.

Nite

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Beyin İQ oranı -100 felan bunların.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ekşi sözlükte çok sevdiğim bir buton var.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bu kişiler kimdir nedir bilmem ama yazık cidden ya. Hem bize hem bu kişilere yazık. Onları bu düşünceyle büyütenleri ise ayrı tebrik ediyorum.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Burada Yorum yapan arkadaşlar Haber İçeriğini Okumadan mı yorum yapıyor =?

Adama kendi kızı ile ilgili bir soru sormuşlar oda kendince bir şey söylemiş burada milleti rahatsız eden nedir anlayamadım =? Herkes böyle yapacak veya böyle olacak gibi bir dayatmasıda yok.

İleride ne istersen yaparsın ama okul okurken bunu yapma” dedim diyor.

Bu söz bence olayı özetliyor. Kızı dinlemeyip istediğinide yapadabilirdi tamam baba haklısın deyip yapmayadabilir. Kızı ikinci seçeneği seçmiş.

Reaksiyon puanı
6,381
Sadece kadın haklarından başka birşey demeyenlerin ağzına sakız oldu...
Kendini küçük duruma düşürdü sadece.

Ki kendi fikrini söylemiş. Kendi kızı hakkında konuşmuş.

Sizin de tek yaptığınız kadına bir şey denildi mi araştırmadan, haberi okumadan çamur atmak.

Adama üzüldüm, forumda ki sallayanların da ağzına sakız oldu...

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Bir şey yazacaksanız daha açık ve ayrıntılı yazarmısınz =? Adamın söylemini okuyunca hiçbir şey yok burada bazı arkadaşlar DUYAR KASMAYA çalışıyor gibi geliyor bana.

Sizin ilerde kızınız olursa hiç karışmazsınız madem her yaşta istediği gibi giyinir istediği yapar. Ama adam kendi kızı ile ilgili verdiği cevabı bile sanki tüm Türkiye böyle olmak zorunda demiş gibi lanse etmeye çalışmayın lütfen...

Birde Moderatörler bile neler yazıyor :D

Birini canlı canlı hadım edeceksin ve 40 gün 40 gece bunu yayınlayacaksın bak nasıl düzeliyorlar

Bu ülkede İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ veya kişilik haklarına saygı ne zaman gelecek acaba çok merak ediyorum.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Üniversite öğrencisi kızlar: tamam (!)
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ KIZIN MAYOLU FOTOĞRAFLARI INSTAGRAM’DA OLMAZ
Neden haberle ilgili fotoğrafı da buraya koymadınız? Yoksa bir sakınca mı gördünüz?? Coşkun Bey veya kızı bile sildirtmemiş. Halen duruyor verdiğiniz kaynakta.
Neyse ben buraya paylaşayım bari:
5f0efc000f25431d7c879601

Ha eğer sakıncalıysa fotoğrafı da konuyu da benim mesajıma sarıp çöpe atsınlar.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bu ihtiyarların kızların etek boyundan başka işi gücü yok mu?
Coşkun Sabah Ermeni kökenli bir sanatçıdır. Lakin namuslu olmanın, erdemli olmanın Ermenisi, Türkü olmaz. O bir Türk'ün, müslüman bir Türk'ün davranması gerektiği şekilde davranmış. Ama Müslüman Türklerin takındığı tavra bakın!

Umarım Rabbim sizi kız evlatlarınızla imtihan etmez.

Doğrusu dünya alemin gözleri önünde çırılçıplak pozlar veren bir kız evladının babası olmak kadar ağır bir imtihan da olamaz şu fani alemde...

Tabii şeref ve haysiyet sahibi insanlar için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçüklüklerinde zorla kur'an kursuna gönderilmiş insanlar çoğu aile baskısıyla büyümüş konuştuğunda ise dayak yemiş insanlar.
Hakkında fikir sahibi olmadığın insanlar hakkında yürüttüğün düşünce çok sakil, çok sakat ve talihsizce olmuştur.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
427
Coşkun Sabah Ermeni kökenli bir sanatçıdır. Lakin namuslu olmanın, erdemli olmanın Ermenisi, Türkü olmaz. O bir Türk'ün, müslüman bir Türk'ün davranması gerektiği şekilde davranmış. Ama Müslüman Türklerin takındığı tavra bakın!

Umarım Rabbim sizi kız evlatlarınızla imtihan etmez.

Doğrusu dünya alemin gözleri önünde çırılçıplak pozlar veren bir kız evladının babası olmak kadar ağır bir imtihan da olamaz şu fani alemde...

Tabii şeref ve haysiyet sahibi insanlar için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakkında fikir sahibi olmadığın insanlar hakkında yürüttüğün düşünce çok sakil, çok sakat ve talihsizce olmuştur.
Elbette hepsi öyledir diye birşey yok ancak coğunluğunun geçmişi böyle eğer yanlış birşey dediysem affola.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Elbette hepsi öyledir diye birşey yok ancak coğunluğunun geçmişi böyle eğer yanlış birşey dediysem affola.
Bak güzel kardeşim, yine aynı hatayı işliyorsun. Çoğunluk diyorsun. Ben o camianın içinde olan biriyim. Zorla göndermek ne demek? Normal okula bile çocuğumuzu gönderirken anasından, babasından ayrılmak istemiyor. Ortama alışıncaya kadar analar babalar ne çekiyor çocuklarından bilir misin? Ne yapalım şimdi, çocuklar istemiyor diye -ilk gönderdiğimizde- okula göndermeyelim mi?

Yorum yaparken genelleme yapmak adil olmuyor, vesselam.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bir babanın kızının mayolu fotoğraflarının paylaşılmasına kızması bence normal. Adam kızını kıskanmıştır malum instagramda bu tip fotoğraflarada gelen yorumlar belli. Bende olsam bende izin vermem buna kimse karışamaz ki.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bir babanın kızının mayolu fotoğraflarının paylaşılmasına kızması bence normal. Adam kızını kıskanmıştır malum instagramda bu tip fotoğraflarada gelen yorumlar belli. Bende olsam bende izin vermem buna kimse karışamaz ki.
Desene sen de gericilerdensin(!) :D