Corsair Void Pro Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Selamlar, Steelserues Siberia 200 kulaklığımın bozulması üzerine bu kulaklığı almaya karar verdim. Kulaklığı seçmenin nedeni mikrofonu ve estetik tasarımı. Arctis 3 alacaktım ama sıkıntılı olduğu hakkında bir sürü yorum okudum. Asıl konuya gelelim. Bu kulaklıkta tek jak girişi var ve pcde USB yoluyla ses alabiliyoruz. Bu seste bir sıkıntı yaratır mı? Performans kaybı vs. Jak girişinden vereceği ses kalitesiyle arasında çok performans farkı olur mu?
Cevaplarsanız sevinirim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Hocam indirimle Arctis 5 bekleyin kullanan birisi olarak bunu söyleyebilirim. Ben 400 TL gibi bir fiyata almıştım Arctis 5 ürününü. Şimdilerde de KDV indirimi ile birlikte 500 TL civarına iniyor. Ürün hem USB ile bağlanıyor hemde Chat Mix olayı var. USB ile bağlanan kulaklıklar mikrofon ve ses bakımından daha tatmin edici oluyor özellikle mikrofon tarafında. Birde jak girişli ürünler bozulmaya daha müsait.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Hocam indirimle Arctis 5 bekleyin kullanan birisi olarak bunu söyleyebilirim. Ben 400 TL gibi bir fiyata almıştım Arctis 5 ürününü. Şimdilerde de KDV indirimi ile birlikte 500 TL civarına iniyor. Ürün hem USB ile bağlanıyor hemde Chat Mix olayı var. USB ile bağlanan kulaklıklar mikrofon ve ses bakımından daha tatmin edici oluyor özellikle mikrofon tarafında. Birde jak girişli ürünler bozulmaya daha müsait.
Öneriniz ve cevabınız için teşekkürler. Ama SS den yaşadığım sorundan dolayı düşünmüyorum. Void proyu rahatlıkla alabilirim yani değil mi?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Ben ısrarla Arctis 5 öneriyorum Kübü.
Siberia 200 giriş seviyesi bir kulaklık. Arcits 5'te bu sorunları yaşayacağını hiç sanmıyorum ki ben onun Jack girişli versiyonu diyebileceğimiz Arctis 3'ü 7 aydır kesintisiz olarak kullanmaktayım. Konforu, kalitesi, sesi ve yazılım desteği kesinlikle diğer kulaklıkları sollar nitelikte. Elbette Void de iyidir ama Aynı fiyata daha iyisi varken alınmaz. Ben olsam sırf DTS ve mikrofon kalitesi için alırdım Arctis 5'i.
Karar senin.