Corsair HS35 vs HyperX Cloud Stinger Core (Kulaklık Öneri)

Bu konuyu okuyanlar

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Telefonda ve bilgisayarda kullanacağım için mikrofonu çıkarılabilir olmasını istiyorum. Aklımda Corsair HS35 modeli var.
Bluetooth da önerebilirsiniz, aradığım ana özellik güzel mikrofon.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Telefonda ve laptopta kullanacağım için portatif mikrofonu olan modelleri araştırdım. Bu ikisi ideal geldi.
Corsair mikrofonu ayrılabiliyor.
HyperX mikrofonu katlanabiliyor.

• İkisinden hangisini tercih etmeliyim? (Ses kasmalı oyunları oynamıyorum. Discord, Oyun, Film)
  • Bu fiyatlarda önerdiğiniz var mı mobil kullanıma da uyumlu? (Mikrofonun katlanabilir/ayrılabilir olması önemli)
1615477874430.png

Önceden bir konu açılmış ama kimse yanıt yazmamış. Tekrar açtım o yüzden fiyatları da ekleyerek.

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Corsair hs 35 in kafa bandı cok kotu kırılabilir her an hyperx önerimdir .

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Önceden bir konu açılmış ama kimse yanıt yazmamış. Tekrar açtım o yüzden fiyatları da ekleyerek.
Fiyat eklemesini önceki konunuza yapmanız gerekirdi. Bu sayede hem kurallarımızı ihlal etmemiş olurdunuz hem de eski konunuz yukarıya çıkacağı için cevap alabilirdi. Bu sebeple iki konunuzu birleştiriyorum. Bir dahakine daha dikkatli olalım lütfen :)

1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
hs35 alternatifi önerirmisiniz ses kasmak için(taşınabilir olursa iyi olur)